Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2024, 21:04
Ja uczę się na niemieckiego na Duolingo. Na Spotify zaczął mi się wyświetlać niemiecki pop
Odpisz
10 października 2024, 08:04
Ktoś tak ma?
Odpisz
Edytowano - 10 października 2024, 14:24
@DHF1232: tak, ale nie pod względem reklam. Często słyszę że współlokatorce wyświetlają się te same shorty na yt co mi mimo że mamy troche inne zainteresowania. Raz mi w polecanych wyświetlił się kanał który nie był powiązany z niczym co oglądam, ale ona go oglądała. Przestał się wyświetlać gdy ona przestała go oglądać. Korzystamy z oddzielnego neta
Odpisz
Edytowano - 10 października 2024, 12:05
Dwa dni temu miałem sytuację że rozmawiałem ze znajomymi o tym że nie wiem gdzie w warszawie jest sklep motocyklowy żeby kupić kombinezon potem minęło 10 minut poszedłem do kibla i zacząłem przewijać instagrama i druga rolka jaka sie wyswietlila to była reklama największego sklepu motocyklowego w polsce który jest w warszawie akurat kilka ulic ode mnie
Odpisz
10 października 2024, 09:57
Ten mem obiegł internet tyle razy że dalej jest tu stare logo Facebooka z lat 2010
Odpisz
5 października 2024, 10:50
1) nie korzystaj z apek Mety
2) adblocker
200 zł się należy
Odpisz
5 października 2024, 10:51
@MichalGo27: google i tak cie będzie śledził
Odpisz
5 października 2024, 10:54
@tigerman: rootujesz telefon i wywalasz wszystko
Odpisz
5 października 2024, 11:10
@MichalGo27: No chyba razem z telefonem, a potem Chińczycy cię śledzą z tostera
Odpisz
5 października 2024, 12:12
@MichalGo27: tylko że google już było na tym telefonie, więc nadal dupa
Odpisz
5 października 2024, 12:25
@mrak4: nie no jak rootujesz to nic nie masz, telefon sie resetuje
Odpisz
5 października 2024, 13:37
@MichalGo27: ale co ci to da? W jaki potem sposób korzystać z tego telefonu? Dla radio, dzwonków i jako odtwarzacz MP3? To wystarczy kupić telefon taki bez systemu operacyjnego. Taki typowo z lat 2000-nych
Odpisz
5 października 2024, 15:11
@Zbanowany_jejak: istnieją alternatywy, to nie jest trudne
Odpisz
5 października 2024, 16:59
@MichalGo27: poleć proszę alternatywę dla Google'a która będzie dawać conajmniej tak samo skuteczne odpowiedzi, będzie mogła wyszukiwać obrazy, będzie mogła inteligentnie sama znaleźć odpowiedź na moje pytanie na jakiejś stronie internetowej i podać na samej górze nie cały artykuł, a tę odpowiedź z linkiem do artykułu.
Poleć proszę alternatywę dla YT na której dostępność filmów, ich ilość i szybkość działania serwerów będzie conajmniej tak samo dobra.
Poleć proszę alternatywę dla FB oraz IG, gdzie ilość prawdziwych użytkowników z niej korzystających będzie conajmniej taka sama
Przypominam, że każda z tych sieci lub aplikacji alternatywnych musi się cechować tym, że nie kradnie ona danych tak jak gugiel, meta i im podobne.
Owszem, takie programy, strony i wyszukiwarki istnieją, ale skuteczność ich działania jest bardzo ograniczona. Nie mają połowy funkcji, lub jeżeli chodzi o social media, nie mają one takiej ilości użytkowników. Dodatkowo, prędkość działania serwerów na takich stronach jest dość ograniczona, także będą działać one zdecydowanie wolniej
Trzeba wybrać jedno z dwóch:
- pogodzić się z faktem, że nic, co było kiedykolwiek pozostawione w internecie - nie ginie, a ilość informacji o nas tam będzie tylko się zwiększać i to od nas zależy, co my jeszcze o sobie będziemy pisać, a co zachowamy dla siebie
- zakryć się w bunkrze odcinając się od reszty świata. Dla bezpieczeństwa założyć czapkę z folii na głowę
-
Odpisz
5 października 2024, 12:33
No dalej! Działaj!
Odpisz
5 października 2024, 10:34
Mnie ciekawi kiedy google otrzyma to na co zasługuje ?
Wykazano ,że wykonuje ruchy monopolistyczne
Aż się przypomina Rockefeller i jego Standard oil company
Odpisz
5 października 2024, 10:52
@Dexter_Ward: nigdy, bo to firma jank*sów
Odpisz
5 października 2024, 12:11
@Dexter_Ward: oni są sprytni. np jedną z ich sztuczek jest utrzymywanie firefoxa. dzięki czemu oni udają że "no przecież jest konkurencja" mimo tego że bynajmniej to nie jest konkurencja
a to dlaczego nie dostali po mordzie za bycie spyware to chyba nie musze tłumaczyć
Odpisz
5 października 2024, 10:31
rel, jeb*ć google
Odpisz