Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chinska_podrobka

11 października 2024, 21:04

Ja uczę się na niemieckiego na Duolingo. Na Spotify zaczął mi się wyświetlać niemiecki pop

Avatar DHF1232

10 października 2024, 08:04

Ktoś tak ma?

Avatar Katrina2712

Edytowano - 10 października 2024, 14:24

@DHF1232: tak, ale nie pod względem reklam. Często słyszę że współlokatorce wyświetlają się te same shorty na yt co mi mimo że mamy troche inne zainteresowania. Raz mi w polecanych wyświetlił się kanał który nie był powiązany z niczym co oglądam, ale ona go oglądała. Przestał się wyświetlać gdy ona przestała go oglądać. Korzystamy z oddzielnego neta

Avatar Pro100WGebe

Edytowano - 10 października 2024, 12:05

Dwa dni temu miałem sytuację że rozmawiałem ze znajomymi o tym że nie wiem gdzie w warszawie jest sklep motocyklowy żeby kupić kombinezon potem minęło 10 minut poszedłem do kibla i zacząłem przewijać instagrama i druga rolka jaka sie wyswietlila to była reklama największego sklepu motocyklowego w polsce który jest w warszawie akurat kilka ulic ode mnie

Avatar Obietnica_12

10 października 2024, 09:57

Ten mem obiegł internet tyle razy że dalej jest tu stare logo Facebooka z lat 2010

Avatar MichalGo27

5 października 2024, 10:50

1) nie korzystaj z apek Mety
2) adblocker

200 zł się należy

Avatar tigerman

5 października 2024, 10:51

@MichalGo27: google i tak cie będzie śledził

Avatar MichalGo27

5 października 2024, 10:54

@tigerman: rootujesz telefon i wywalasz wszystko

Avatar Towarzysz777

5 października 2024, 11:10

@MichalGo27: No chyba razem z telefonem, a potem Chińczycy cię śledzą z tostera

Avatar mrak4

5 października 2024, 12:12

@MichalGo27: tylko że google już było na tym telefonie, więc nadal dupa

Avatar MichalGo27

5 października 2024, 12:25

@mrak4: nie no jak rootujesz to nic nie masz, telefon sie resetuje

Avatar Zbanowany_jejak

5 października 2024, 13:37

@MichalGo27: ale co ci to da? W jaki potem sposób korzystać z tego telefonu? Dla radio, dzwonków i jako odtwarzacz MP3? To wystarczy kupić telefon taki bez systemu operacyjnego. Taki typowo z lat 2000-nych

Avatar MichalGo27

5 października 2024, 15:11

@Zbanowany_jejak: istnieją alternatywy, to nie jest trudne

Avatar Zbanowany_jejak

5 października 2024, 16:59

@MichalGo27: poleć proszę alternatywę dla Google'a która będzie dawać conajmniej tak samo skuteczne odpowiedzi, będzie mogła wyszukiwać obrazy, będzie mogła inteligentnie sama znaleźć odpowiedź na moje pytanie na jakiejś stronie internetowej i podać na samej górze nie cały artykuł, a tę odpowiedź z linkiem do artykułu.
Poleć proszę alternatywę dla YT na której dostępność filmów, ich ilość i szybkość działania serwerów będzie conajmniej tak samo dobra.
Poleć proszę alternatywę dla FB oraz IG, gdzie ilość prawdziwych użytkowników z niej korzystających będzie conajmniej taka sama

Przypominam, że każda z tych sieci lub aplikacji alternatywnych musi się cechować tym, że nie kradnie ona danych tak jak gugiel, meta i im podobne.

Owszem, takie programy, strony i wyszukiwarki istnieją, ale skuteczność ich działania jest bardzo ograniczona. Nie mają połowy funkcji, lub jeżeli chodzi o social media, nie mają one takiej ilości użytkowników. Dodatkowo, prędkość działania serwerów na takich stronach jest dość ograniczona, także będą działać one zdecydowanie wolniej

Trzeba wybrać jedno z dwóch:
- pogodzić się z faktem, że nic, co było kiedykolwiek pozostawione w internecie - nie ginie, a ilość informacji o nas tam będzie tylko się zwiększać i to od nas zależy, co my jeszcze o sobie będziemy pisać, a co zachowamy dla siebie
- zakryć się w bunkrze odcinając się od reszty świata. Dla bezpieczeństwa założyć czapkę z folii na głowę
-

Avatar TrueStoryGuy

5 października 2024, 12:33

No dalej! Działaj!

Avatar Dexter_Ward

5 października 2024, 10:34

Mnie ciekawi kiedy google otrzyma to na co zasługuje ?
Wykazano ,że wykonuje ruchy monopolistyczne
Aż się przypomina Rockefeller i jego Standard oil company

Avatar tigerman

5 października 2024, 10:52

@Dexter_Ward: nigdy, bo to firma jank*sów

Avatar mrak4

5 października 2024, 12:11

@Dexter_Ward: oni są sprytni. np jedną z ich sztuczek jest utrzymywanie firefoxa. dzięki czemu oni udają że "no przecież jest konkurencja" mimo tego że bynajmniej to nie jest konkurencja
a to dlaczego nie dostali po mordzie za bycie spyware to chyba nie musze tłumaczyć

Avatar tigerman

5 października 2024, 10:31

rel, jeb*ć google

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Zbanowany_jejak
Dodane przez: Zbanowany_jejak

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

Lekko nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka