Czasami mam ochotę udusić mojego kota...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Przerwa na herbatkę
Lekko nie będzie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To musiało być męczące
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2014, 10:33
Ale piękna ozdoba na podłodze! Chciała bym mieć tak w pokoju, np. takie naklejki! Koty są takie sweet! I LOVE CATS! Kociunie są takie piękne! Loffciam Kotecki! :3 ♥.♥ ^.^ <3
Odpisz
7 sierpnia 2014, 10:52
@Nala218: Jak tak pomyślę t też lubię koty. Szczególnie dobre są z grilla.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:52
Zabić koty.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:22
Zabić węże :3.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:52
@Maks2603: Zabić pająki...
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:00
@megabolt22: zabić deski
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:18
@eenika987: Tak!!! Zabić wszystkie deski z mojej szkoły!!!
Odpisz
5 sierpnia 2014, 00:21
@eenika987: czyli ciebie? sorka musiałem :D
Odpisz
5 sierpnia 2014, 07:34
@megabolt22: mnie pasuje XD
Odpisz
5 sierpnia 2014, 10:26
@megabolt22: Tak. Wtedy będzie 10x więcej much, komarów i innego badziewia bo przecież pająki są takie niebezpieczne...
Odpisz
7 sierpnia 2014, 10:29
Zabić psy i ciebie!
Odpisz
7 sierpnia 2014, 10:47
@Nala218: Nie podnieć się
Odpisz
7 sierpnia 2014, 11:14
Kasia Emilowi radzi, niech se Emil swe rady wsadzi!
Odpisz
4 sierpnia 2014, 23:06
W sumie...
całkiem fajne !
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:01
my life is dirty...
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:15
Nie masz dowodów że to kot.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:17
@Bellsprout: Łapy bardzo przypominają kocie, ale masz rację.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:23
To mógłbyć słoń, tylko że specjalnymi kapciami.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:26
@Maks2603: dokładnie
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:33
Czy nie uważasz, że takie kocie łapki to piękna ozdoba ^^
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:41
Masz rację, jak zaschnie to będzie wyglądać zdecydowanie nieprzeciętnie
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:50
Ozdoba może piękna ale później wchodzi kurz, wlewa się woda itp. Więc wiąże się z tym dużo roboty -.-
Też takie w garażu miałem... Ale psie xD
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:51
to można czymś wypełnić ;)
Odpisz
4 sierpnia 2014, 19:11
popieram
Odpisz
4 sierpnia 2014, 18:53
Ciesz się że nie postawił tam kloca.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:42
Miałem tak samo przy budowie nowego domu XD
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:32
KILROY WAS HERE
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:18
dlatego nie mam kota :)
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:14
a co ma do tego kot?
wlascieciel jest idiota bo nie zabezpieczyl... cala prawda...
Odpisz