@kiwi999999: Może miałeś spoko nauczyciela? Ja ogólnie byłam dość lękową osóbką i system mnie mocno zmemłał. Uczucia względem szkoły przerosły wszelki zapał.
@Katrina2712: Nie o to chodzi. Ja już po prostu w liceum jechałam na oparach wszelkiego zapału do czegokolwiek. Na matmie w klasie maturalnej rysowałam w zeszycie, zamiast cokolwiek liczyć. Gdy wracałam do domu, to robiło mi się niedobrze na myśl, że miałabym odrabiać zadania domowe, więc przeważnie tego unikałam.
Komentarze
Odśwież9 października 2024, 15:39
Zajebiście.
Nie wiem o co chodzi.
Odpisz
9 października 2024, 15:40
@kiwi999999: F
Odpisz
9 października 2024, 15:41
@ty1an_yt: fajnie jak jeszcze matematyki dochodzą do tego.
Odpisz
10 października 2024, 21:05
@kiwi999999: wychowanie... Co oni wam tam robią? Kablem po pupie?
Odpisz
10 października 2024, 21:49
@kiwi999999: 8 matematyk w tygodniu zabiło resztki mojej miłości do rozwiązywania zadanek...
Odpisz
Edytowano - 10 października 2024, 22:20
a mnie tylko utwierdziło, że matematyka, to jest cel w życiu.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2024, 22:50
@kiwi999999: Może miałeś spoko nauczyciela? Ja ogólnie byłam dość lękową osóbką i system mnie mocno zmemłał. Uczucia względem szkoły przerosły wszelki zapał.
Odpisz
10 października 2024, 22:52
@kiwi999999: lęk przeminie, matematyka jest wieczna
Odpisz
10 października 2024, 22:52
ja i tak szłam do przodu z materiałem w porównaniu z resztą klasy więc nie miałam nic do nauczycieli.
Odpisz
11 października 2024, 07:35
@kiwi999999: F to amerykański odpowiednik oceny niedostatecznej. Może o to chodzi
Odpisz
11 października 2024, 10:58
@Katrina2712: Nie o to chodzi. Ja już po prostu w liceum jechałam na oparach wszelkiego zapału do czegokolwiek. Na matmie w klasie maturalnej rysowałam w zeszycie, zamiast cokolwiek liczyć. Gdy wracałam do domu, to robiło mi się niedobrze na myśl, że miałabym odrabiać zadania domowe, więc przeważnie tego unikałam.
Odpisz
11 października 2024, 11:37
@kiwi999999:
Odpisz
Edytowano - 11 października 2024, 08:39
W meme chyba chodzi o to, że ptak albo skacze na "F" (1) albo na 🟩 czyli (jest bezpiecznie)
Odpisz
11 października 2024, 06:07
Fizyka fajna gorzej jakby były 3 angielskie z rzędu
Odpisz