Podziwiam tych, co to robią
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Przerwa na herbatkę
Co to takiego?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2024, 22:33
rel ja próbowałem się nauczyć robić miniaturki w sfm i się poddałem
Odpisz
12 października 2024, 01:11
Widziałem jak artysta 2d i 3d robią ten sam obraz mając ten sam czas...
3d nie jest tego warte, to tortura, więc doceniajcie grafików 3D, bez nich wasze gry wyglądałyby jak syf.
Odpisz
11 października 2024, 16:58
Animuje w 2D ale i tak zbyt rel
Odpisz
11 października 2024, 16:00
Ssanie ssie 🤷
Odpisz
11 października 2024, 16:34
@Konto_nieusuniete: samoświadomość siebie i swoich umiejętność ssie?
Odpisz
11 października 2024, 16:37
@Dexter_Ward: Jeśli twoją umiejętnością jest ssanie we wszystko to tak 🤷
Odpisz