Kto jeszcze czeka na remake jedynk?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Ostry ten sędzia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2024, 09:14
Trochę dziwny szablon do tego mema, bo nie dość że sugeruje że Wolverine chce się cimcirimci z Cyklopem (co jest jeszcze całkiem prawdopodobne), to jeszcze że Ciri chce się cimcirimci z Geraltem (fuj).
Odpisz
21 października 2024, 18:43
@Mijak: ale ciri to z tego co pamiętam to córka geralta 💀
Odpisz
21 października 2024, 19:07
@pvp17: Alaba... To znaczy, adoptowana.
No ale właśnie dlatego mówię, że to fuj.
Odpisz
21 października 2024, 18:42
ja tam był się bał remake wiedzmina 1 i nowego wiedzmina 4 dlatego że jak zrobią jakąś poprawność polityczną jakieś inne jeszcze cenzury i gówna jeszcze może sapkowski się zesra na dodatek i nic z tego dobrego nie wyjdzie
Odpisz
21 października 2024, 16:17
Ja czekam bardziej niż na czwórkę. Jedynka miała super klimat. No i nostalgie.
Odpisz
19 października 2024, 16:47
Profesionaliści mają swoje priorytety
Odpisz
19 października 2024, 17:40
@Kapitan_Ziemniak1: przestań być mną
Odpisz
20 października 2024, 21:03
@ZiemniakWaszPan: nie
Odpisz
19 października 2024, 16:58
Citi z czasem znowu gdzieś zaginie
A gwint jest jest zawsze przy tobie
Odpisz
19 października 2024, 16:42
Są rzeczy ważne i ważniejsze, a najważniejszy jest gwint
Odpisz
19 października 2024, 16:48
@Nerius:
Odpisz
19 października 2024, 16:49
@Nerius: Która karta lepsza ?
Według mnie dwie najlepsze w całym Gwincie
Odpisz