Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hewkii

21 października 2024, 15:59

Zmech
Zmech to pech

Avatar Kj0603

20 października 2024, 18:56

Zajebisty memik
pozdrawiam w spodniach wz93

Avatar
Konto usunięte

20 października 2024, 19:00

@Kj0603:
Pozdrawiam w bluzie wz. 93

Avatar Kj0603

20 października 2024, 19:05

ile masz beretów?
Bo ja dwa lotnictwa i piechoty

Avatar
Konto usunięte

20 października 2024, 19:12

@Kj0603:
Dwa
Jeden powietrzno-desantowy
Drugi marynarski

A jak lotnictwa? Lotnictwo używa furażerek. Ewentualnie jeśli jest to ten stalowy co dawali zetolom w lotnictwie.

Avatar Kj0603

20 października 2024, 19:15

beret jest szary
I furażerke też mam

Avatar starmagedon

20 października 2024, 18:47

Avatar
Konto usunięte

20 października 2024, 18:49

@starmagedon:
Czemu to ma watermark D*idy?

Avatar starmagedon

20 października 2024, 18:49

Bo zostało to pobrane z neta i nie zostało wstawione do poczekalni, więc nie ma znaczenia czy ma watermark.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 października 2024, 18:51

@starmagedon: Było na jeja i to nawet sam wstawiałem więc mogłeś chociaż dać z tym watermarkiem

https://memy.jeja.pl/962830,jakby-ktos-nie-wiedzial-to-zmechol.html

Avatar starmagedon

20 października 2024, 18:51

Jakby to miało jakieś znaczenie.

Avatar
Konto usunięte

20 października 2024, 18:52

@starmagedon:
Nwm, ale d*ida nie jest lubiana i raczej lepiej by było bez jej watermarka

Avatar starmagedon

20 października 2024, 18:52

Nie wstawiłem tego do poczekalni, a pod memem, więc nie masz powodu żeby narzekać.

Avatar
Konto usunięte

20 października 2024, 18:53

@starmagedon:
Mam bo nie lubię d*idy 👍

Avatar Kj0603

20 października 2024, 19:06

nikt tu nie lubi dzidy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

No to posłuchane

Co za przypadek

Frustrujące

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka