memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 października 2024, 15:59
Zmech Zmech to pech
Odpisz
20 października 2024, 18:56
Zajebisty memik pozdrawiam w spodniach wz93
20 października 2024, 19:00
@Kj0603: Pozdrawiam w bluzie wz. 93
20 października 2024, 19:05
ile masz beretów? Bo ja dwa lotnictwa i piechoty
20 października 2024, 19:12
@Kj0603: Dwa Jeden powietrzno-desantowy Drugi marynarski A jak lotnictwa? Lotnictwo używa furażerek. Ewentualnie jeśli jest to ten stalowy co dawali zetolom w lotnictwie.
20 października 2024, 19:15
beret jest szary I furażerke też mam
20 października 2024, 18:47
20 października 2024, 18:49
@starmagedon: Czemu to ma watermark D*idy?
Bo zostało to pobrane z neta i nie zostało wstawione do poczekalni, więc nie ma znaczenia czy ma watermark.
Edytowano - 20 października 2024, 18:51
@starmagedon: Było na jeja i to nawet sam wstawiałem więc mogłeś chociaż dać z tym watermarkiem https://memy.jeja.pl/962830,jakby-ktos-nie-wiedzial-to-zmechol.html
20 października 2024, 18:51
Jakby to miało jakieś znaczenie.
20 października 2024, 18:52
@starmagedon: Nwm, ale d*ida nie jest lubiana i raczej lepiej by było bez jej watermarka
Nie wstawiłem tego do poczekalni, a pod memem, więc nie masz powodu żeby narzekać.
20 października 2024, 18:53
@starmagedon: Mam bo nie lubię d*idy 👍
20 października 2024, 19:06
nikt tu nie lubi dzidy
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 października 2024, 15:59
Zmech
Zmech to pech
Odpisz
20 października 2024, 18:56
Zajebisty memik
pozdrawiam w spodniach wz93
Odpisz
20 października 2024, 19:00
@Kj0603:
Pozdrawiam w bluzie wz. 93
Odpisz
20 października 2024, 19:05
ile masz beretów?
Bo ja dwa lotnictwa i piechoty
Odpisz
20 października 2024, 19:12
@Kj0603:
Dwa
Jeden powietrzno-desantowy
Drugi marynarski
A jak lotnictwa? Lotnictwo używa furażerek. Ewentualnie jeśli jest to ten stalowy co dawali zetolom w lotnictwie.
Odpisz
20 października 2024, 19:15
beret jest szary
I furażerke też mam
Odpisz
20 października 2024, 18:47
Odpisz
20 października 2024, 18:49
@starmagedon:
Czemu to ma watermark D*idy?
Odpisz
20 października 2024, 18:49
Bo zostało to pobrane z neta i nie zostało wstawione do poczekalni, więc nie ma znaczenia czy ma watermark.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2024, 18:51
@starmagedon: Było na jeja i to nawet sam wstawiałem więc mogłeś chociaż dać z tym watermarkiem
https://memy.jeja.pl/962830,jakby-ktos-nie-wiedzial-to-zmechol.html
Odpisz
20 października 2024, 18:51
Jakby to miało jakieś znaczenie.
Odpisz
20 października 2024, 18:52
@starmagedon:
Nwm, ale d*ida nie jest lubiana i raczej lepiej by było bez jej watermarka
Odpisz
20 października 2024, 18:52
Nie wstawiłem tego do poczekalni, a pod memem, więc nie masz powodu żeby narzekać.
Odpisz
20 października 2024, 18:53
@starmagedon:
Mam bo nie lubię d*idy 👍
Odpisz
20 października 2024, 19:06
nikt tu nie lubi dzidy
Odpisz