@Kargon: na studiach są terminy zerowe egzaminów (zależnie od wykładowcy)
To znaczy że możesz pisać egzamin wcześniej(i mieć dłużej wolne), zazwyczaj jest to nagroda za stosunkowo wysoką średnią i jeżeli taki ujejiesz to możesz po prostu pisać razem z wszystkimi bez żadnych konsekwencji
Komentarze
Odśwież23 października 2024, 15:56
czyli o co chodzi?
Odpisz
Edytowano - 26 października 2024, 11:46
@Kargon: na studiach są terminy zerowe egzaminów (zależnie od wykładowcy)
To znaczy że możesz pisać egzamin wcześniej(i mieć dłużej wolne), zazwyczaj jest to nagroda za stosunkowo wysoką średnią i jeżeli taki ujejiesz to możesz po prostu pisać razem z wszystkimi bez żadnych konsekwencji
Odpisz
20 października 2024, 16:05
Dziwię się, że opem nie jest Dawid
Opis idealny...
Odpisz
20 października 2024, 16:08
@Alfa7:
Odpisz
20 października 2024, 19:22
A gdzie łzy pod maską?
Odpisz