Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KolejnyFurryNaJeja

17 maja 2019, 14:53

Czego to jest na głównej

Avatar pawlikok

2 listopada 2020, 06:13

@KolejnyFurryNaJeja: Bo to jest mądre

Avatar Makos305

16 sierpnia 2019, 22:49

Ludzie chyba nie ogarniają o nowej maszynce od Origin chyba czy cuś

Avatar Ravios

Edytowano - 5 sierpnia 2014, 17:42

Ja ma PC, PS1, PS2, PS3, Wii i xBox :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Senedrom

6 grudnia 2017, 16:50

@Ravios: nie to że zazdroszczę lub nie wierzę ale gdzie dowody ?

Avatar Ravios

8 grudnia 2017, 00:47

Kurczaczki, pokazałbym ci dowody ale nie chce mi się. Było pisać 3 lata temu, kiedy napisałem ten komentarz :/

Avatar mastersuchar

11 listopada 2016, 06:50

Ja tak robię

Avatar Michalol222

22 sierpnia 2016, 20:37

nie moge bo po co wydawać jeszcze więcej hajsu?

Avatar Zoroark

8 lutego 2015, 15:29

I na 3DSie lub Wii U? :c

Avatar rogaliq

15 lipca 2016, 16:59

@Zoroark: piona! :D

Avatar nimo2001

5 sierpnia 2014, 20:49

jednocześnie?

Avatar Dovahkiin

6 sierpnia 2014, 08:44

@nimo2001: Ogólnie.

Avatar nimo2001

1 września 2014, 21:41

@Dovahkiin: sarkazmu

Avatar Dovahkiin

2 września 2014, 15:17

@nimo2001: wtf?!

Avatar nimo2001

3 września 2014, 16:46

@Dovahkiin: ¿ftw

Avatar eenika987

11 sierpnia 2014, 14:14

^^

Avatar the21gryzon

5 sierpnia 2014, 19:50

według mnie często zależy to od tego od czego się zaczęło, ktoś dostał/kupił PS, trzyma stronę PS, ktoś dostał/kupił XBoxa, trzyma stronę XBoxa, ktoś jeszcze inny cały czas działa na PC, trzyma stronę PC, a chwałą tym którzy nie toczą wojny konsol i pc :P

Avatar Dovahkiin

6 sierpnia 2014, 08:47

@the21gryzon: JA gram u kolegi na ps3 i ps4 bo sam nie mam, ale mam xboxa360, psp i PC. Powiem tyle każda z tych rzeczy jest stworzona do czegoś innego. xbox do kinecta, ps jako konsola do multi, a PC to wielofunkcyjny sprzęt

Avatar lorax12

5 sierpnia 2014, 17:32

A co, jeśli powiedziałbym ci, że....
Pora na Przygodę/Metro 2033 to dokument o tym jak będzie wyglądać świat po wojnie atomowej....

Avatar mrklorens

5 sierpnia 2014, 17:37

@lorax12: a fallout

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2014, 18:00

@lorax12: Nie będzie tak bo i tak ludzie i większość zwierząt wyginie

Avatar Maks2603

5 sierpnia 2014, 19:05

@lorax12: Dokument. Ha! Ludzie będą chorzy na raka, zwierzęta też, (oczywiście co przeżyje [mało przeżyje]) nie zmienią się w maszyny do zabijania jak w Metrze, tylko będą szkaradnymi wersjami własnego gatunku.

Avatar kacper26300

5 sierpnia 2014, 18:55

PIE**OLISZ

Avatar JTay_

5 sierpnia 2014, 18:53

NAPRAWDĘ?!

Avatar zombisiege

5 sierpnia 2014, 18:39

a co, jeśli powiem ci że...
nie muszę grać bo zobaczyłem let"s play"e ze wszystkiego ?

Avatar makiszka

5 sierpnia 2014, 18:28

a co jeśli powiem ci że wiem o tym bo tak robię ?

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2014, 17:53

a co jeśli powiem ci , że nie chce wydawać kasy na to wszystko ?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Należy się za piękne oczy

Angielskie śmieszki

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka