Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2024, 09:24
To raczej nie powinno nic opadać skoro nie ma utraty energii,więc mem jest nieprawidłowy
Odpisz
22 października 2024, 10:08
@Adix174: utrata energii i grawitacja to dwie różne rzeczy, w trakcie "opadania" rodzaj energii posiadanej przez ciało zmienia się, elastyczność pozwala się piłce odbić, ale tylko bez strat energii doleci na tą samą wysokość z której spadła
Mnie bardziej zastanawia fakt, że misiu wygląda jakby się spóźnił na spotkanie z piłką i zaraz spadnie, bo nie ma się od czego odbić
Odpisz
Edytowano - 22 października 2024, 11:38
@Erenea: skoro ma energię żeby oderwać się od ziemi i pokonać grawitację to żeby zaczęła go ciągnąć w dół to obiekt by musiał stracić trochę energii żeby siła grawitacji była go wstanie przyciągnąć
Tak to jedynie pewnie zakrzywi tor lotu piłki
Odpisz
22 października 2024, 23:44
@Adix174: No.. nie. Wraz ze zmianą wysokości enegia kinetyczna przechodzi w potencjalną, i gdy energia kinetyczna w osi pionowej zejdzie do zera piłka zacznie spadać. Spadając grawitacja nadaje piłce przyśpieszenie ziemskie, zwiększając jej prędkość w czasie, cała prędkość jest zachowana przy odbiciu ale tym razem grawitacja wciąż nadaje piłce przyśpieszenie ziemskie, zmniejszając jej prędkość w tym samym czasie. Różnica polega na tym, że w obu przypadkach jedyna siła działająca na piłkę to grawitacja, ale w przeciwnych kierunkach względem ruchu piłki.
Grawitacja nie może też "zakrzywić" ruchu piłki, łuki toru piłki to wynik jednostajnej prędkości w osi poziomej nadanej piłce przez misia.
Dodatkowo dochodzi do ruchu siła rzutu misia w osi pionowej, to jest dodatkowa energia, która pozwala misiowi przeskakiwać po piłce jeśli siła jego rzutu była wystarczająco duża by podrzucić samego siebie uwzględniając różnicę masy misia i piłki.
Odpisz
26 października 2024, 13:43
@Adix174: po co się wypowiadasz jak się nie znasz Xd
Odpisz
22 października 2024, 10:15
Że też sam na to nie wpadłem!
Odpisz
21 października 2024, 18:43
dlaczego ten mem ma 24 strzałki w góre a reszta niżej ledwo 10?
Odpisz
21 października 2024, 18:57
@MichalGo27: bo historyk ma wtyki w sluzbach
Odpisz
21 października 2024, 21:33
@MichalGo27: Higger z racji utrzymywania wartościowych memów na głównej w porządwnej ilości, dostał jeja passa dzięki czemu ma darmowe strzałki od botów żeby jego memiczki szybciej przechodziły 👌🏿
(dziobak też dostał ale on wybrał perka że nie można go legalnie szkalować f)
Odpisz