Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ronan

23 października 2024, 17:46

wolicie pierogi z garnka czy z patelni?

Avatar starmagedon

23 października 2024, 17:47

@Ronan: Ja wolę ze sklepu.

Avatar PanPiernik

23 października 2024, 17:50

@Ronan: garnek>>

Avatar Konto_nieusuniete

23 października 2024, 17:54

@Ronan: Patelnia

Każdy, kto uważa inaczej jest opłacany przez antychrysta 👎

Avatar PanPiernik

23 października 2024, 18:02

@Konto_nieusuniete: więc w takim razie gdzie są moje pieniądze?!

Avatar Konto_nieusuniete

23 października 2024, 19:59

@PanPiernik: Dostaliśmy cięcia budżetowe od Szefa, więc aby temu zaradzić postanowiłem dać sobie premię 😁

Avatar Darwidx

23 października 2024, 20:00

@Ronan: Ja robię z patelni, ale ja wszystko robię z patelni a do tego pierogi z garnka mogą być naprawdę dobre jeśli ma się wystarczający level w gotowaniu by się nie rozpadły, nie mam osobiście ulubieńców tak naprawdę.

Avatar MrPoopybutthole

27 października 2024, 13:01

@Ronan: Podsmażone pierogi z serem, z prażonymi jabłkami z cynamonem i bitą śmietaną.

Avatar Adix174

28 października 2024, 13:31

@Darwidx: i tak trzeba je najpierw ugotować ,no chyba że kupujesz gotowca w sklepie

Avatar Darwidx

28 października 2024, 13:32

@Adix174: No jakbym umiał je ugotować to bym ich nie kupywał w sklepie ;)

Sklepowe z patelni są dobre jak i domowe w garnku, ale jak próbowałem to wszystkie się rozleciały i jadłem mokry farsz zamiast pierogów.

Avatar Konto_nieusuniete

28 października 2024, 13:33

@Adix174: Kto k...a robi pierogi bezpośrednio na patelni? Myślałem, że zawsze muszą być z gara

Avatar Adix174

28 października 2024, 13:34

@Darwidx: może miałeś ręce uj...ne w mące albo za dużo farszu też dawałeś jest też możliwość że ciasto było zbyt cienkie

Avatar Darwidx

28 października 2024, 13:36

@Adix174: Poćwiczę na naleśnikach przez jakiś czas, nie ma uja że zaprzepaszczę tradycję robienia pierogów, potem będę testował co mogło pójść nie tak ale na jakiś 3 pierogach max, bo pewnie z co najmniej 2 razy minimum jeszcze to zwalę.

Avatar MaciejTor

28 października 2024, 14:01

@Ronan: tak

Avatar
Konto usunięte

27 października 2024, 16:05

B Y Ł O

Avatar Lisedra

27 października 2024, 15:51

Pamiętam jak tata kiedyś mnie zawołał w domu i pyta się czy chcę pierogi. Odpowiedziałam, że tak. A ten woła "No to zagrzej sobie"...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PanPiernik
Dodane przez: PanPiernik

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Równi i równiejsi

Rel

Płać pan

Zdeklasowani znowu

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka