@Ronan: Ja robię z patelni, ale ja wszystko robię z patelni a do tego pierogi z garnka mogą być naprawdę dobre jeśli ma się wystarczający level w gotowaniu by się nie rozpadły, nie mam osobiście ulubieńców tak naprawdę.
@Adix174: Poćwiczę na naleśnikach przez jakiś czas, nie ma uja że zaprzepaszczę tradycję robienia pierogów, potem będę testował co mogło pójść nie tak ale na jakiś 3 pierogach max, bo pewnie z co najmniej 2 razy minimum jeszcze to zwalę.
Komentarze
Odśwież23 października 2024, 17:46
wolicie pierogi z garnka czy z patelni?
Odpisz
23 października 2024, 17:47
@Ronan: Ja wolę ze sklepu.
Odpisz
23 października 2024, 17:50
@Ronan: garnek>>
Odpisz
23 października 2024, 17:54
@Ronan: Patelnia
Każdy, kto uważa inaczej jest opłacany przez antychrysta 👎
Odpisz
23 października 2024, 18:02
@Konto_nieusuniete: więc w takim razie gdzie są moje pieniądze?!
Odpisz
23 października 2024, 19:59
@PanPiernik: Dostaliśmy cięcia budżetowe od Szefa, więc aby temu zaradzić postanowiłem dać sobie premię 😁
Odpisz
23 października 2024, 20:00
@Ronan: Ja robię z patelni, ale ja wszystko robię z patelni a do tego pierogi z garnka mogą być naprawdę dobre jeśli ma się wystarczający level w gotowaniu by się nie rozpadły, nie mam osobiście ulubieńców tak naprawdę.
Odpisz
27 października 2024, 13:01
@Ronan: Podsmażone pierogi z serem, z prażonymi jabłkami z cynamonem i bitą śmietaną.
Odpisz
28 października 2024, 13:31
@Darwidx: i tak trzeba je najpierw ugotować ,no chyba że kupujesz gotowca w sklepie
Odpisz
28 października 2024, 13:32
@Adix174: No jakbym umiał je ugotować to bym ich nie kupywał w sklepie ;)
Sklepowe z patelni są dobre jak i domowe w garnku, ale jak próbowałem to wszystkie się rozleciały i jadłem mokry farsz zamiast pierogów.
Odpisz
28 października 2024, 13:33
@Adix174: Kto k...a robi pierogi bezpośrednio na patelni? Myślałem, że zawsze muszą być z gara
Odpisz
28 października 2024, 13:34
@Darwidx: może miałeś ręce uj...ne w mące albo za dużo farszu też dawałeś jest też możliwość że ciasto było zbyt cienkie
Odpisz
28 października 2024, 13:36
@Adix174: Poćwiczę na naleśnikach przez jakiś czas, nie ma uja że zaprzepaszczę tradycję robienia pierogów, potem będę testował co mogło pójść nie tak ale na jakiś 3 pierogach max, bo pewnie z co najmniej 2 razy minimum jeszcze to zwalę.
Odpisz
28 października 2024, 14:01
@Ronan: tak
Odpisz
27 października 2024, 16:05
B Y Ł O
Odpisz
27 października 2024, 15:51
Pamiętam jak tata kiedyś mnie zawołał w domu i pyta się czy chcę pierogi. Odpowiedziałam, że tak. A ten woła "No to zagrzej sobie"...
Odpisz