Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

28 października 2024, 11:56

meme is about the fact that B2 were trash

Avatar
LostCloneTrooper

28 października 2024, 21:04

@FluttershyIsNOTaDoormat: zależy, w których mediach. Komandosi z gry raczej się nie zgodzą…

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

28 października 2024, 21:46

droideki i comando droidy rozumiem ale B2? No nie wiem, wolniejsza, nieco lepiej opancerzona wersja B1. Może te ciężkie działko coś zmienia w sumie

Avatar
LostCloneTrooper

28 października 2024, 21:52

@FluttershyIsNOTaDoormat: nie grałeś nigdy w Republic Commando, prawda?

komentarz obrazkowy

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

28 października 2024, 22:28

niestety nie

Avatar
LostCloneTrooper

29 października 2024, 06:24

@FluttershyIsNOTaDoormat: w takim razie wiedz, że w tej grze każdy B2 jest swego rodzaju minibossem, który pojawia się dość często i to w grupach. Trzeba w niego wpakować naprawdę dużo amunicji, by go powalić.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

29 października 2024, 08:17

wygląda jakoś groźniej w tej wersji, musi być inny model

Avatar
LostCloneTrooper

29 października 2024, 10:50

@FluttershyIsNOTaDoormat: ten na obrazku jest już trochę rozwalony (po zadaniu obrażeń odpada mu przednia osłona). Może się trochę różnić względem serialu Wojny Klonów, gra jest z 2005 roku, a uniwersum trochę się w tym czasie zmieniało. Zresztą gra miała mieć nieco cięższy i bardziej dojrzały klimat, nic dziwnego, że wzmocnili przeciwników

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

29 października 2024, 11:12

a to spoko

Avatar Baturaj

31 października 2024, 19:45

@FluttershyIsNOTaDoormat: Kolejny umysł skażony serialem TCW........

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

31 października 2024, 19:48

@Baturaj: to był dobry serial, co chcesz?

Avatar Baturaj

31 października 2024, 19:58

@FluttershyIsNOTaDoormat: Serial sam w sobie dobry. Ale poczynił wiele złego w uniwersum. I wiem, wiem, że większość fanów serialu nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Ale takie są fakty.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

31 października 2024, 20:49

@Baturaj: i tak Disney potem tyle zredconował, że te zmiany to małe piwo, plus już nie aktualne

Avatar Baturaj

3 listopada 2024, 13:36

@FluttershyIsNOTaDoormat: A wiesz, że jednym z głównych powodów retconu kanonu przez Lucasfilm pod zarządem Disneya były właśnie zmiany dokonane przez Filoniego i nieścisłości, które wprowadził do uniwersum? No właśnie. Więc nie, nie "małe piwo". Jeden z powodów wszystkiego, co teraz mamy, łącznie z serialami takimi jak The Acolyte to nie jest małe piwo.

Avatar Dexter_Ward

23 października 2024, 22:04

Jejaki
Ból, czyje jedynie ból
Rozumiecie to,
Ból to nie emocja, Ból to stan, to dobrostan
Gdy Ból zastępuje inne emocje, zastępuje nas
Wstępuje w nas, my się stajemy jego częścią, on częścią nas
Wrasta w nas jak pasożyt i jak pasożyt odbiera nam zdrowie
Zastępuje zdrowie, aż my nie staniemy się niczym, więcej jak pustką
Z bólem nic już innego nie czujesz, Szczęście staje się nicością
Radość opuszcza wszystkie synapsy i neurony ciała.
Dopamina i endorfina zostają zastąpione przez kortyzol

Jejaki czy ty to czujecie
Ten ból co opływa twoją postawę
Opływa twoje ciało, opływa plecy, opływa kręgi, opływa głowę
Wiele bólu czuje, a tego bólu będzie jeszcze więcej
Ból staje się naszym pierwiastkiem, staje się źródłem, staje się rakiem

I wiecie co Jejaki
Nic nie zastąpi już tego bólu,
Nie ma ratunku,
Leki czy terapia odwlekają co nie uchronne
Miłość nie znajdziesz, bo miłość współczesna nienawidzi bólu
Pogodzić się należy, że staje się bólem
Ból będzie mną i mnie otuli niczym Żniwiarz swoją kosą otula źdźbła

Avatar
LostCloneTrooper

23 października 2024, 22:19

@Dexter_Ward: czyli w skrócie: przejdźmy na Ciemną Stronę Mocy. Trzeba przekuć ból w gniew, a gniew w pasję.

Pokój jest kłamstwem, jest tylko pasja

Poprzez pasję zdobywam siłę

Siłą zdobywam potęgę

Potęgą osiągam zwycięstwo

Zwycięstwo zrywa moje łańcuchy

Moc mnie wyzwoli

Świetna filozofia na tak niepewne czasy

Avatar IkarAviator

28 października 2024, 10:07

Avatar Baturaj

Edytowano - 31 października 2024, 20:08

Nie rób tego, bracie. Filozofia Sithów - czyli po prostu czystego egoizmu - mami Cię pozornie łatwym i nieskomplikowanym przyrostem siły i mocy. Kusi przyjemnością, z jaką wreszcie przejmujesz kontrolę nad własnym życiem i radością, jaką poczujesz po skorzystaniu z "ociupinki" tego egoizmu. "Ile można być bezinteresownym" prawda?
Niestety, ma to ogromną cenę zarówno w umyśle i duszy Sitha, jak i w życiach innych, nieuchronnie przez niego zranionych. Mistrz Luke Skywalker po swoim przejściu na Ciemną Stronę w 10 roku po bitwie o Yavin i późniejszym nawróceniu powiedział, że Ciemna Strona bardzo szybko przekroczyła to, do czego sam zakładał, że ją wykorzysta. Zmieniła go na zawsze.

Jak stwierdził sławny Jedi Corran Horn gdy jeszcze jako padawan stawiał opór duchowi Exara Kuna na Yavinie IV: "Mój gniew nie jest dla ciebie". Danie upustu gniewowi i pasji wydaje się łatwym rozwiązaniem problemów, ale tworzy setki nowych, z których później ogromnie trudno się wyplątać.

Jedyna ponadczasowa filozofia chroniąca nasze umysły i dusze w jakichkolwiek czasach to spokój.

Avatar Nissany

28 października 2024, 10:36

Nawet już zbroi nie ściągam karabin ruczam gdzie popadnie i idę po prostu spać

Avatar IkarAviator

28 października 2024, 10:05

rel. Nawet zbroi nie ściągam i nie odkładam karabinu na miejsce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Niegrzeczny Oskarek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie idź!

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka