Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

28 października 2024, 18:24

Groby powinny być jednakowe z małą płytą nagrobną lub krzyżem, i tyle, po co tyle miejsca tracić i zanieczyszczać? Kremacja, puszkę zakopać i nara. Kwiaciarnie i kamieniarze tylko ręce zacierają.

Avatar
Konto usunięte

29 października 2024, 10:00

@Crln_7: Nie kremować bo Biblia tego zabrania

Avatar Lintu

27 października 2024, 20:09

Od małego podobały mi się te kolorowe, tycie znicze, które były chyba najtańsze, ale za to nocą świeciły wprost przepięknie, coś tego typu:

Avatar BencV

Edytowano - 27 października 2024, 20:34

@Lintu: na szczęście moda na nudne białe i czerwone znicze chyba dobiega końca i znów robi się coraz bardziej kolorowo

Avatar Landark

27 października 2024, 21:54

@Lintu: Ja najbardziej lubiłem te, ale są mniej bezpieczne i drogie

Avatar Katrina2712

28 października 2024, 17:44

@Landark: niestety w naszym klimacie zazwyczaj zaraz gasną (wiatr, deszcz), bo ja też je lubię

Avatar
Konto usunięte

27 października 2024, 19:51

Ważne że pamiętają i w ogóle przychodzą

Avatar polishplayer21

28 października 2024, 14:14

Jeszcze jak się pomodlą to człek jest wniebowzięty (prawie że dosłownie)

Avatar pvp17

28 października 2024, 15:51

pewnie ja tego nie rozumiem ale po co łazić palić znicze ? życia nie wróci jedynie pieniądze wydasz i tyle

Avatar kolkav5

28 października 2024, 16:17

@pvp17: ale będzie ładnie świecić w nocy

Avatar pvp17

28 października 2024, 16:56

@kolkav5: no ale kto normalny łazi po nocy oglądać se jak świecą groby ? XD

Avatar polishplayer21

28 października 2024, 16:59

@pvp17: Ja. Chociaż moja normalność jest pod znakiem zapytania, ale mojej rodziny już nie, a ona ze mną bywa na nocnych łażeniach

Avatar Katrina2712

28 października 2024, 17:43

@pvp17: bo tu chodzi o to że ten co chodzi i zapali lepiej się poczuje psychicznie (bo pamietał, pomodlił się więc pomógł nieżyjącemu itd.). Czysto psychologiczne zagranie. Tak jak cała geneza i trzon wiary

Avatar ptasznik5

27 października 2024, 20:39

Jeśli mi ktoś na nagrobku postawi te śmieszne elektryczne podróbki świec to zrobię zza tych zaświatów wszystko aby ta osoba miała co najmniej 2 dni sraczki

Avatar BencV

27 października 2024, 19:44

tylko najlepsi zasłużyli na znicz w kształcie choinki pokrytej brokatowym śniegiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

No to posłuchane

Totalnie

Frustrujące

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka