Groby powinny być jednakowe z małą płytą nagrobną lub krzyżem, i tyle, po co tyle miejsca tracić i zanieczyszczać? Kremacja, puszkę zakopać i nara. Kwiaciarnie i kamieniarze tylko ręce zacierają.
@pvp17: bo tu chodzi o to że ten co chodzi i zapali lepiej się poczuje psychicznie (bo pamietał, pomodlił się więc pomógł nieżyjącemu itd.). Czysto psychologiczne zagranie. Tak jak cała geneza i trzon wiary
Jeśli mi ktoś na nagrobku postawi te śmieszne elektryczne podróbki świec to zrobię zza tych zaświatów wszystko aby ta osoba miała co najmniej 2 dni sraczki
Komentarze
Odśwież28 października 2024, 18:24
Groby powinny być jednakowe z małą płytą nagrobną lub krzyżem, i tyle, po co tyle miejsca tracić i zanieczyszczać? Kremacja, puszkę zakopać i nara. Kwiaciarnie i kamieniarze tylko ręce zacierają.
Odpisz
29 października 2024, 10:00
@Crln_7: Nie kremować bo Biblia tego zabrania
Odpisz
27 października 2024, 20:09
Od małego podobały mi się te kolorowe, tycie znicze, które były chyba najtańsze, ale za to nocą świeciły wprost przepięknie, coś tego typu:
Odpisz
Edytowano - 27 października 2024, 20:34
@Lintu: na szczęście moda na nudne białe i czerwone znicze chyba dobiega końca i znów robi się coraz bardziej kolorowo
Odpisz
27 października 2024, 21:54
@Lintu: Ja najbardziej lubiłem te, ale są mniej bezpieczne i drogie
Odpisz
28 października 2024, 17:44
@Landark: niestety w naszym klimacie zazwyczaj zaraz gasną (wiatr, deszcz), bo ja też je lubię
Odpisz
27 października 2024, 19:51
Ważne że pamiętają i w ogóle przychodzą
Odpisz
28 października 2024, 14:14
Jeszcze jak się pomodlą to człek jest wniebowzięty (prawie że dosłownie)
Odpisz
28 października 2024, 15:51
pewnie ja tego nie rozumiem ale po co łazić palić znicze ? życia nie wróci jedynie pieniądze wydasz i tyle
Odpisz
28 października 2024, 16:17
@pvp17: ale będzie ładnie świecić w nocy
Odpisz
28 października 2024, 16:56
@kolkav5: no ale kto normalny łazi po nocy oglądać se jak świecą groby ? XD
Odpisz
28 października 2024, 16:59
@pvp17: Ja. Chociaż moja normalność jest pod znakiem zapytania, ale mojej rodziny już nie, a ona ze mną bywa na nocnych łażeniach
Odpisz
28 października 2024, 17:43
@pvp17: bo tu chodzi o to że ten co chodzi i zapali lepiej się poczuje psychicznie (bo pamietał, pomodlił się więc pomógł nieżyjącemu itd.). Czysto psychologiczne zagranie. Tak jak cała geneza i trzon wiary
Odpisz
27 października 2024, 20:39
Jeśli mi ktoś na nagrobku postawi te śmieszne elektryczne podróbki świec to zrobię zza tych zaświatów wszystko aby ta osoba miała co najmniej 2 dni sraczki
Odpisz
27 października 2024, 19:44
tylko najlepsi zasłużyli na znicz w kształcie choinki pokrytej brokatowym śniegiem
Odpisz