Żartuję - musiałaby do piwnicy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie po oczach
Niezniszczalne
Phi!
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2024, 07:29
To są jacyś inni introwertycy?
Odpisz
25 października 2024, 10:02
@TowarzyszBagniak: Są jeszcze Ci którzy ujrzeli jak ich miłość teleportuje się do salonu.
Odpisz
25 października 2024, 14:40
@Darwidx: oni nie istnieją
Odpisz
29 października 2024, 14:40
@TowarzyszBagniak: chce usłyszeć tych dwóch którzy się doczekali
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2024, 13:15
@Zloty_bambus: przeglądam stare komentarze i się okazuje że jednym z nich jestem ja
Odpisz
29 października 2024, 08:06
Internet myli introwertyków z ludźmi z fobią społeczną, odcinek 420692137...
Odpisz
29 października 2024, 09:20
@Anantashesha: Czemu od razu z fobią społeczną? Masz zaburzoną percepcję.
Odpisz
29 października 2024, 09:23
@erykhim44: introwertyk to osoba która będzie się dobrze czuła jak od czasu do czasu spotka się w małej grupie.
Odpisz
29 października 2024, 09:26
@Grewest: Niekoniecznie, ale taką osobę nazwiemy raczej samotnikiem bądź piwniczakiem - i żeby ekstrawertyk był taką osobą, to ona raczej musi mieć fobię społeczną >_>
Odpisz
29 października 2024, 11:17
@erykhim44: Szybki jesteś w ocenianiu kto ma jaką percepcję.
Odpisz
29 października 2024, 16:00
@Anantashesha: prawda, jestem introwertykiem ale normalnie funkcjonuje z ludźmi i potrafię z nimi gadać
Odpisz
29 października 2024, 11:32
No przecież każdy introwertyk wie że to tak działa.
Odpisz
25 października 2024, 08:48
Nie rel ja już nawet niepróbuje mieć dziewczyny
Odpisz
Edytowano - 25 października 2024, 07:59
Nrel, ja nawet nie mam nadzieji na dziewczynę XD
Odpisz
Edytowano - 25 października 2024, 06:03
Nieśmieszne
Odpisz
25 października 2024, 05:09
Proszę wyjść z mojej głowy
Odpisz