Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Lekko nie będzie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Dobrze czasem się oderwać
Frustrujące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2014, 18:14
jako wilk mam większy ogon
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:17
@BlueWolfPL: Naturalnie? Czy przez "trening"?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:20
@lorax12: zawsze był duży
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:21
@BlueWolfPL: Czyli naturalnie.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:22
@lorax12: jednak prostym trikiem moge sprawić że będzie większy
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:27
@BlueWolfPL: Rozmawiając o "ogonie" czuję się dziwnie......
A jakim trikiem?
Odpisz
9 sierpnia 2016, 10:42
@BlueWolfPL: Odpowiedz mu.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 11:56
@Archeologwinternetach: WTF
Odpisz
9 sierpnia 2016, 12:46
@lorax12: Co?
Odpisz
9 sierpnia 2016, 12:53
@Archeologwinternetach: Co ty tu robisz?
Odpisz
9 sierpnia 2016, 12:53
@lorax12: Kopię.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 12:54
@Archeologwinternetach: To zaprzestañ
Odpisz
9 sierpnia 2016, 13:10
@lorax12: Nie.
Odpisz
18 marca 2017, 10:25
@lorax12: Ja też kopię
.
.
..
...
....
Twoją starą ( ͡°, ͜ʖ ͡,°)
Odpisz
18 marca 2017, 11:42
a ja Ciebie
Odpisz
18 marca 2017, 14:45
@lorax12: mogę pokopać się z wami :v ?
Odpisz
18 marca 2017, 14:47
@BlueWolfPL: dawaj
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:59
@lorax12: i jak wam poszlo?
Odpisz
18 kwietnia 2018, 15:39
@ufok1234: ciebie też możemy przekopać
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:59
@BlueWolfPL: fuck...
Odpisz
13 kwietnia 2019, 09:35
@ufok1234: siemaneczko
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:42
@Sushinator: hejjajeczko
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2020, 11:41
@BlueWolfPL: Ja też kopię, i odkopałem
Odpisz
9 maja 2016, 19:22
tak... nigdy nie bede miec takiego ogona
Odpisz
23 kwietnia 2016, 17:36
A co jeśli jestem sayaninem ? :D
Odpisz
3 grudnia 2015, 16:49
ale ma... długi ogon.
Odpisz
31 marca 2015, 17:38
ale mu stanoł
Odpisz
6 sierpnia 2014, 16:19
Jestem 100% pewny że jako przedstawiciel rasy człeków ogona miał nie będę... No chyba że cywilizacja posunie się naprzód i prócz zmiany płci będziemy mieli dostępne jeszcze inne opcje customizacji naszej postaci
Odpisz
8 sierpnia 2014, 23:04
@majki909: Chciałbym mieć ogon, ale w pierwszej kolejności skrzydła.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 07:04
@Pstrong_Maciej: dokładnie ale rozpiętość tych skrzydeł musiałaby wynosić 15-20m
Odpisz
9 sierpnia 2014, 08:09
@ziomek2009: Oj tam, składałyby się. Potem ogon, oczy kota i kilka innych bajerów.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:51
@ziomek2009: Żeby latać to jeszcze wiele innych rzeczy, ale tak dla dekoracji to nie :D.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 15:53
@Pstrong_Maciej: No jeszcze brakuje żeby ryby latały...
Odpisz
9 sierpnia 2014, 16:02
@KingsMax: stary ale wiesz że ja wziąłem pod uwagę to że nasze mięśnie są 2,5-10 razy słabsze niż ptasie. Dlatego napisałem 15-20m rozpiętości. Jeżeli mielibyśmy takie mięśnie piersiowe jak ptaki to wystarczyło by 10m
Odpisz
9 sierpnia 2014, 16:02
@Refo3000: są latające ryby oraz takie które mogą żyć na lądzie
Odpisz
9 sierpnia 2014, 16:08
@ziomek2009: Ryby dwudyszne.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 16:20
@ziomek2009: Człowiek za szybko by się zmęczył i tak na tych 15-20m
Odpisz
9 sierpnia 2014, 21:21
@KingsMax: jeżeli miałby silniejsze mięśnie piersiowe to by się tak szybko nie zmęczył bo wkładałby mniej siły w silniejszy ruch.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 21:22
@Pstrong_Maciej: dokładnie
Odpisz
9 sierpnia 2014, 23:00
@ziomek2009: I o to chodzi że człowiek ma za słabe mięśnie piersiowe, do tego ptaki mają podwójne oddychanie a nie "pojedyncze".
Odpisz
9 sierpnia 2014, 23:18
@ziomek2009: Widzę, że moja fantazja wywołała dyskusję :D Dodam tylko, że śmieszą mnie filmy i książki, w których ludzie mają opierzone, ptasie skrzydła. Człowiek miałby skórzaste skrzydła, takie nietoperze.
Odpisz
10 sierpnia 2014, 07:08
@KingsMax: i ptaki jeszcze mają puste kości
Odpisz
10 sierpnia 2014, 07:13
@ziomek2009: Kości pneumatyczne dzięki czemu są lżejsze a puste do końca nie są.
Odpisz
10 sierpnia 2014, 10:14
@KingsMax: zależy jaki ptak. Taka jaskółeczka czy wróbelek ma puściutkie kości.
Odpisz
10 sierpnia 2014, 12:21
@ziomek2009: Nie są puste, jest tam powietrze. :D
Odpisz
10 sierpnia 2014, 14:48
@KingsMax: gdyby było tam powietrze łatwo by się łamały
Odpisz
10 sierpnia 2014, 14:53
@ziomek2009: Gdyby byłaby tam próżnia byłoby gorzej, a przecież nie tak trudno złamać ptaku kość i ptaki mają mniejszy ciężar przez mały mózg.
Odpisz
10 sierpnia 2014, 15:04
@KingsMax: jak byłoby tam powietrze to chciałoby się wydostać i drążyłoby tym samym tunele w kościach
Odpisz
10 sierpnia 2014, 16:26
@ziomek2009: Mają powietrze, nie wiem czemu miałoby drążyć tunele.
Kości pneumatyczne (łac. ossa pneumatica) – kości zawierające puste przestrzenie wysłane błoną śluzową, wypełnione powietrzem,
Odpisz
10 sierpnia 2014, 17:53
@KingsMax: nas w szkole czego innego uczyli
Odpisz
10 sierpnia 2014, 17:59
@ziomek2009: Teraz to mówią że trzeba wpuszczać siarkę w atmosferę żeby ochłodzić ziemię. Cały czas wymyślają głupoty.
Odpisz
10 sierpnia 2014, 20:18
@KingsMax: dokładnie
Odpisz
10 sierpnia 2014, 12:53
No tak... Ludzie raczej nie mają ogonów...
Odpisz
9 sierpnia 2014, 17:42
Takiego ogona nigdy bo jestem bombowcem
Odpisz
9 sierpnia 2014, 17:43
@DeTeO238: tylko metal zero futra
Odpisz
9 sierpnia 2014, 00:23
Gdyby człowiek miał penisa powyżej 30cm to jedynie w kobyłę by wcisnął :-D
Odpisz
9 sierpnia 2014, 02:31
@randalf28: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:36
@randalf28: Człowiek który posiada takiego ma h**owo bo za każdym razem jak zobaczy laske na ulicy i mu stanie to mdleje :D
Odpisz
9 sierpnia 2014, 07:03
Ogona rzeczywiście takiego mieć nie będę.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 22:32
kot kucław?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 22:10
Jaki wielki ogon! *0*
Odpisz
8 sierpnia 2014, 22:06
Zara wezme linijke i sprawdze...
Odpisz
6 sierpnia 2014, 15:36
To prawda. Nigdy nie będę miał ogona.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 15:42
niestety :c
Odpisz
6 sierpnia 2014, 15:45
@coloman: :(
Odpisz
6 sierpnia 2014, 15:18
Spokojnie to tylko ogon.... A może....
Odpisz