Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar coloman

7 sierpnia 2014, 14:23

czyli jestem jedynym który tak nie ma?

Avatar gavardo

7 sierpnia 2014, 21:29

@coloman: spoko ja tez tak nie mam

Avatar coloman

7 sierpnia 2014, 21:35

@gavardo: JEEEEJ nie jestem sam!

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2014, 09:43

@coloman: ja też nie mam

Avatar coloman

9 sierpnia 2014, 11:38

JEEEEEJ można zrobić małą armię!

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2014, 22:06

@coloman: dobra ustalmy plan działania

Avatar coloman

10 sierpnia 2014, 08:52

ty przejmujesz jeja, gavardo demoty, a ja zostaje dyktatorem świata

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2014, 10:21

@coloman: no ok ale ja przejmuję kolonie na marsie z 2025 roku

Avatar SharpNeedle

8 lipca 2015, 14:44

@coloman: Ja też tak mam, będę przewodził uciętymi Big Macami na czarnym tle

Avatar SharpNeedle

23 lipca 2015, 14:44

@SharpNeedle: Ja też tak NIE mam (fail :/)

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2014, 20:00

Myślałem, że tylko ja tak mam...

Avatar lunkaa

9 sierpnia 2014, 18:21

Ja na tym nie moge komentarzy przeczytać :(

Avatar DeTeO238

9 sierpnia 2014, 17:41

Ten obrazek cały czas się ladży

Avatar miki10001

7 sierpnia 2014, 11:41

ten obrazek wysypuje mi aplikację mobilną :(

Avatar Kurosh

7 sierpnia 2014, 12:34

@miki10001: Mi również... zamiast głównej muszę oglądać poczekalnie... ;-;

Avatar ktos200599

7 sierpnia 2014, 12:47

@miki10001: No właśnie :-\

Avatar albert856

7 sierpnia 2014, 13:36

@miki10001: mi też 😭

Avatar Czyzyk5

8 sierpnia 2014, 23:11

@Kurosh: A mi nie.

Avatar popek9001

9 sierpnia 2014, 01:00

@miki10001: szczałka w góre

Avatar kamykPL

8 sierpnia 2014, 23:58

miałem tak..m

Avatar kotouakk

8 sierpnia 2014, 23:23

Ktoś to musiał dodać

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2014, 23:22

A jak przeglądam obrazki po kolei to to całą stronę psuje ;_;

Avatar MaD_MaN

8 sierpnia 2014, 22:05

Przecież jest w domu...

Avatar mati300

7 sierpnia 2014, 17:20

Chyba każdy tak ma ;=;

Avatar Kubox123456

8 sierpnia 2014, 22:04

@mati300: ja nie mam

Avatar SharpNeedle

8 lipca 2015, 14:45

@Kubox123456: Dołącz do naszej armii :D (patrz góra)

Avatar
ZiemiaJestPlaska

13 lipca 2020, 08:57

@mati300: ja nie mam

Avatar bylejakbylegdzie

7 sierpnia 2014, 18:14

też tak mam ale zanim wyjechałem do warszawy wszystko było normalnie

Avatar Ravios

7 sierpnia 2014, 13:00

U mnie tak samo :)

Avatar Karso21Respawn

7 sierpnia 2014, 12:56

tez tak mam ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

To będzie bolało

Ostry ten sędzia

Szybki jak błyskawica

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka