@Ignisus: Zamordowana została wiewiórka w New York City, przyjechało 20 chłopa, zrobiło napad na sanktuarium zwierzęce i zabiło wiewiórkę, która była tam od urodzenia, żeby zbadać czy ma wściekliznę (nie miała).
@ptasznik5: Trump jest dobrym prezydentem i zrobi to co jest najlepsze dla JEGO kraju. Jeśli przejdzie do jakiegokolwiek konfliktu to przekazanie nas w strefę rosyjskich wpływów będzie jedną z pierwszych kart przetargowych
@ptasznik5: Ptasznik nie mów o tym, tutaj wszyscy wierzą że teraz Putin nas zje, a Trump rozwiąże NATO ponieważ powiedział że chcę aby Europa finansowała własne wojsko, a nie że 98% to wpływy USM
Co my zrobimy bez Harisowej i niebinarnej armii burgerów
@Konto_nieusuniete: przekazanie kraju który jest w NATO I UE pod skrzydła Rosji jest z perspektywy USA nieakceptowalna bo to twarde gwarancje które jakby zostały złamane to USA by straciło niemalże cały prestiż międzynarodowy i to by pokazało Amerykańskim sojusznikom (a jest ich więcej niż tylko ci w NATO) że układanie się z nimi nie ma sensu a to wszystko by się też ostatecznie odbiło na gospodarce USA
Plus przypominam że alternatywa to była Harris co by kontynuowała politykę niekończącej się mielarki dla Ukrainców i Rosjan
Ja tylko przypomnę że to on doprowadził do przestrzegania zasad finansowania NATO. Większość krajów było w stanie finansować je**nych banderowców a 3% swojego PKB mieli problem wysłać do NATO? To co to jest za pakt? Jeśli tak ma on funkcjonować to chyba musimy na nowo go stworzyć.
A jeszcze dodam co zrobił Barack Obama (sku****yn i najgorszy prezydent USA w mojej opinii). Nie dość że chciał na naszej ziemi stawiać rakiety wycelowane na Moskwę narażając naszą dyplomację z Rosją to jeszcze wycofał całą amerykańską flotę morską na Arktyce przez co Norwegia musiała zwiększyć utrzymanie na wojsko o cztery razy.
I kto tutaj destabilizował NATO? Bo na pewno nie Donald Trump który w pierwszych tygodniach przywrócił Amerykańską flotę morską na Arktykę. A także zablokował Nord Stream 2 który okazał się później strzałem w kolano.
Komentarze
Odśwież6 listopada 2024, 15:52
Co się wydarzyło?
Odpisz
6 listopada 2024, 15:56
@Ignisus: Zamordowana została wiewiórka w New York City, przyjechało 20 chłopa, zrobiło napad na sanktuarium zwierzęce i zabiło wiewiórkę, która była tam od urodzenia, żeby zbadać czy ma wściekliznę (nie miała).
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2024, 16:42
@zx2001: skòrwysyny, to ich zabić się powinno. Ofiary pierwsze reżim Trumpa zbiera jak widać, a prezydentem nie został jeszcze nawet.
Odpisz
11 listopada 2024, 17:47
to było zrobione przed wyborami przez demokratów, dlatego właśnie trump wygrał w ostatniej chwili
Odpisz
6 listopada 2024, 17:05
A co z ziomkiem co został zastrzelony jak była próba zamachu na Trumpa i dostał w ucho?
Odpisz
11 listopada 2024, 15:12
@jacek1s: Dla nich wszystkich
Odpisz
6 listopada 2024, 15:52
Jaka wiewiórkę?
TRUMP WYGRAŁ!!!?!??!?!!
Simpsonowie znowu przewidzieli przyszłość
Odpisz
6 listopada 2024, 16:18
@proto_typu_EF: Ktoś w ogóle przypuszczał, że pokona go baba?
Odpisz
6 listopada 2024, 15:56
Normalność wygrała
Odpisz
6 listopada 2024, 16:19
@ptasznik5: To troszeczkę koniec, bo jesteśmy na pierwszej linii frontu Nato vs Rosja
Odpisz
6 listopada 2024, 16:22
@Konto_nieusuniete: Trump miał zakończyć wojnę a nie ją eskalować halo
Odstawcie lewacka propagandę
Odpisz
6 listopada 2024, 16:28
@ptasznik5: Trump jest dobrym prezydentem i zrobi to co jest najlepsze dla JEGO kraju. Jeśli przejdzie do jakiegokolwiek konfliktu to przekazanie nas w strefę rosyjskich wpływów będzie jedną z pierwszych kart przetargowych
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2024, 16:33
@ptasznik5: Ptasznik nie mów o tym, tutaj wszyscy wierzą że teraz Putin nas zje, a Trump rozwiąże NATO ponieważ powiedział że chcę aby Europa finansowała własne wojsko, a nie że 98% to wpływy USM
Co my zrobimy bez Harisowej i niebinarnej armii burgerów
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2024, 16:34
@Hacjul: Akurat dzięki harris burgerland podałby w anarchie i europa byłaby wolna pierwszy raz od końca drugiej wojny
Odpisz
6 listopada 2024, 16:35
@Konto_nieusuniete: nie popadłby w anarchię, tylko trwałby w tej rządowej oligarchii która ma teraz miejsce tam i prawie całej Europie
Odpisz
6 listopada 2024, 16:36
@Konto_nieusuniete: przekazanie kraju który jest w NATO I UE pod skrzydła Rosji jest z perspektywy USA nieakceptowalna bo to twarde gwarancje które jakby zostały złamane to USA by straciło niemalże cały prestiż międzynarodowy i to by pokazało Amerykańskim sojusznikom (a jest ich więcej niż tylko ci w NATO) że układanie się z nimi nie ma sensu a to wszystko by się też ostatecznie odbiło na gospodarce USA
Plus przypominam że alternatywa to była Harris co by kontynuowała politykę niekończącej się mielarki dla Ukrainców i Rosjan
Odpisz
6 listopada 2024, 18:22
@Konto_nieusuniete: O czym bat yappi
Odpisz
6 listopada 2024, 21:43
@Konto_nieusuniete: kto popieral Camale to Rusofil. Bo jakby ona rządzila to Putin by nas zaatakował
Odpisz
6 listopada 2024, 21:45
Milcz
Odpisz
6 listopada 2024, 22:06
@Konto_nieusuniete: boli prawda rusofilu?
Odpisz
11 listopada 2024, 12:14
@ptasznik5:
> Trump miał zakończyć wojnę a nie ją eskalować halo
Chamberlain naszych czasów ❤️
A tak na serio. Wojny raczej nie będzie. Ale Rosja może „testować” wschodnią flankę NATO. I będziemy musieli utrzymać wysokie wydatki militarne.
Odpisz
11 listopada 2024, 12:17
@Grewest: Nie będzie testować póki Trump rządzi bo się będzie bał. Jakby Camala rządziła to by od razu atakował bo widziałby słabość rządów Usa
Odpisz
11 listopada 2024, 18:11
@Konto_nieusuniete: anarchia to akurat już tam jest do lat
Odpisz
11 listopada 2024, 19:43
@ptasznik5: skąd tyle wdół głosów, takiej aktywności to od dawna nie było a komentarz nie jest chyba jakiś ekstremalnie kontrowersyjny ?
Odpisz
11 listopada 2024, 19:44
a jeśli chodzi o Trampa to do zobaczenia w okopach za parę lat
Odpisz
11 listopada 2024, 22:46
przecież nie rzadzi camala więc nie będzie wojny. Jak ty mało wiedz o świecie...
Odpisz
11 listopada 2024, 22:49
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2024, 04:31
@Konto_nieusuniete: taka prawda, nie kontuj
Odpisz
16 listopada 2024, 16:28
@Hacjul: Trump rozwiąże NATO XDDDDDD
Ja tylko przypomnę że to on doprowadził do przestrzegania zasad finansowania NATO. Większość krajów było w stanie finansować je**nych banderowców a 3% swojego PKB mieli problem wysłać do NATO? To co to jest za pakt? Jeśli tak ma on funkcjonować to chyba musimy na nowo go stworzyć.
A jeszcze dodam co zrobił Barack Obama (sku****yn i najgorszy prezydent USA w mojej opinii). Nie dość że chciał na naszej ziemi stawiać rakiety wycelowane na Moskwę narażając naszą dyplomację z Rosją to jeszcze wycofał całą amerykańską flotę morską na Arktyce przez co Norwegia musiała zwiększyć utrzymanie na wojsko o cztery razy.
I kto tutaj destabilizował NATO? Bo na pewno nie Donald Trump który w pierwszych tygodniach przywrócił Amerykańską flotę morską na Arktykę. A także zablokował Nord Stream 2 który okazał się później strzałem w kolano.
Odpisz