Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ch-chesz wyparować...?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2015, 19:17
Jeśli zmiana domyślnej przeglądarki w Windows 10 na Spartana - to piąteczkę spokojnie może przybijać! :)
Odpisz
11 sierpnia 2014, 08:09
Korzystam z explorera 2 lata i nie narzekam firefox i chrom akurat w moim przypadku chodzą masakrycznie i nie rozumiem po co robić takie obrazki/gify gdyż znam ludzi którzy również korzystają i są zadowoleni.Nie chodzi mi o babcię czy rodziców...
Odpisz
11 sierpnia 2014, 10:19
@sebastan: Łżesz.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2014, 10:45
na niektóre komputery/laptopy explorer jest poprostu lepszy np na mój
Odpisz
11 sierpnia 2014, 12:11
@sebastan: jak ma się komputer który nie ogarnia nawet firefoxa to tylko IE
Odpisz
11 sierpnia 2014, 21:01
@chojnek: kiedyś korzystałem z firefoxa jednak po czasie przestal on dzialac
Odpisz
12 sierpnia 2014, 12:32
@sebastan: spłoniesz :)
Odpisz
10 sierpnia 2014, 22:26
Z IE nawet w Microsofcie nie korzystają.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 07:05
@CEzikMaj: Pamiętam kiedyś widziałem zdjęcie z ich siedziby i w tle było widać że mają chrome na pulpicie
Odpisz
10 sierpnia 2014, 22:34
taa pamiętam ja mi piątkę przybijali
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:16
User to Boston :D
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:05
Mozilla Firefox rulez
Odpisz
7 sierpnia 2014, 01:24
a opera__/?
Odpisz
7 sierpnia 2014, 08:52
@Karso21Respawn: 0pera ? To po prostu nie jest tak znana przeglądarka jak te 3.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 19:27
@Karso21Respawn: Nie wiem co wy macie z tym że gdzieś nie ma opery czy safari, widocznie większości użytkowników nie przypadły one do gustu i nie są popularne tak bardzo jak Firefox czy chrome
Odpisz
7 sierpnia 2014, 20:24
Safari sam nie znam xD Ale opera u mnie jest szybsza od firefoxa i chroma.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 11:41
@Karso21Respawn: U mnie też.
Odpisz
14 kwietnia 2020, 00:54
@Szymon2301: a teraz opera jest jedną z lepszych
Odpisz