Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2023, 19:19
Lubię stopy
Odpisz
6 sierpnia 2014, 20:42
ehh... Stefan, gruba impreza, poszliśmy do zoo ;-;
Odpisz
6 sierpnia 2014, 23:20
@jacek1s: Taaa impreza...
Odpisz
6 sierpnia 2014, 23:22
@CytrynowaGruszka: No kuhwa skąd miałem wiedziec że przydadza się gumki ? ;-; Stefan to dopiero zaczął odpi***alac jak na małpy natrafił ten to ma rozmach ;d
Odpisz
7 sierpnia 2014, 08:17
@jacek1s: jebłem jak cię zobaczyłem na tej imprezie:D
Odpisz
8 sierpnia 2014, 21:00
a co, nikt nie widział niebieskiego, neonowego tygrysa?
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:22
@asdf0: nie
Odpisz
10 sierpnia 2014, 01:17
@jacek1s: you.me.sandvich-heavy
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:23
@jacek1s: Co jak co , ale żeby z lemurem na jeźdźca ?
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:29
@jacek1s: "młody jeszcze byłem i głupi " :D
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:47
@jacek1s: kanapka popularna w internetachO,o
Odpisz
10 sierpnia 2014, 22:01
@BOSS111: Są tacy co posiadają zbliżoną ilość punktów do tej kanapki a nikt ich nie zna :P
Odpisz
11 sierpnia 2014, 02:14
@Slavvek: Np. ja.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 06:32
a ja Jebłem jak zobaczyłem was wszystkich ~Paulo Coelho
Odpisz
11 sierpnia 2014, 19:52
@jacek1s: O wielka kanapko, jak ty to robisz że nieważne co napiszesz masz od cholery strzałek w górę?
Odpisz
14 sierpnia 2014, 22:21
@jacek1s: wow wow impreza taka mocna wow wow wóda taka dobra wow wow uszanowanko
Odpisz
18 maja 2016, 21:21
@jacek1s: Eee to niezłą imprezę mieliście!
Odpisz
11 listopada 2019, 23:04
@jacek1s: no niezle dymy jak u magicala na chawirze
Odpisz
24 września 2021, 05:41
@jacek1s: coqurwa
Odpisz
24 września 2021, 08:40
@wiedeni: ?
Odpisz
24 września 2021, 10:41
@jacek1s: co ty w tym zoo odj...łeś
Odpisz
24 września 2021, 12:27
@wiedeni: Stare czasy ;)
Odpisz
24 września 2021, 14:41
@jacek1s: pog
Odpisz
1 września 2022, 08:53
@wiedeni: Siema
Odpisz
14 sierpnia 2014, 14:08
yyy.. czaje
Odpisz
7 sierpnia 2014, 00:09
Jacek wcale nie jest fajny
Odpisz
7 sierpnia 2014, 08:11
Uważaj, może cię dopaść i zabić. To nie jest zwykła kanapka.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:42
Chodzą pogłoski że to człowiek OoO ale ja tam w takie rzeczy nie wierze...
Odpisz
11 sierpnia 2014, 10:21
@baretos: I dobrze bo to kłamstwo, jacek jest kanapką która czasami zmienia się w wampira, wtedy lepiej go nie denerwować.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 10:53
Pff ja mam przy sobie różaniec to nie jest aż taki grozny ale uwaga podzczas 69 pełni o godzinie 666 zamienia się w wilkołaka.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 17:20
Aż usunął konto xD
Odpisz
11 sierpnia 2014, 18:28
@ola11: Magia :P
Odpisz
11 sierpnia 2014, 19:47
Już gość za takie herezje nie ma konta.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 19:46
Może i jacek jest spoko, ale zapychanie obrazków wszystkim w czym jest kanapka to lekka przesada ._.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2014, 17:19
Ymm...
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:23
zróbcie obrazek o mnie
Odpisz
11 sierpnia 2014, 16:50
i o bombowcu DeTeO
Odpisz
11 sierpnia 2014, 07:22
To sie robi nudne ;-; jacek, o mnie obrazek by nie przeszedl to jakim cudem przechodzi Tobie?! Masz umowe z Bozydarem?
Odpisz
11 sierpnia 2014, 08:27
On jest sławny. O tobie nikt nie słyszał.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 08:53
To dlaczego nie ma Karso21Respawn, nie bylo Marteena itp?
Odpisz
11 sierpnia 2014, 08:57
Bo nikt nie jest kanapką?
Odpisz
11 sierpnia 2014, 08:58
Powiedzial ze jest kanapka i juz jest slawny ;-;
Odpisz
11 sierpnia 2014, 08:59
Jedno słowo.
INTERNETY.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:01
Ej gdzie ta kłótnia bo nie widze
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:01
Jestem kebabem. Czekam na slawe ;-;
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2014, 09:02
tylo jest wiele profilow na ktorych jest na liscie fajnych. (Ale to prawda, ma takich ponad 20 profili)
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:07
@TheBDQJP: NOSZ K*RWA DAJCIE MI SPOKÓJ! CO SEKUNDĘ 3 POWIADOMIENIA!
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:10
Hyhyhyhy. Teraz juz nas znasz, prawda? ;)
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:12
hyhy sie nie spinaj
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:12
buj sie bo ci zaras dam szcalke f dul
Odpisz
11 sierpnia 2014, 12:44
Ja bym się na twoim miejscu cieszył, przynajmniej nie jesteś forever alone jak ja. Swoją drogą - dlaczego nie ma obrazków o mnie, mam naprawdę oryginalny awatar.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 12:39
Specjalnie się zalogowałem, żeby powiedzieć że takie obrazki są durne, i ta strona przez te "wyamigowane" przedmioty staję się gorsza. No sorry takie moje zdanie, ale to według mnie i mniejszej grupki osób nie jest fajne. Czemu jeden użytkownik ma być na komiksie a reszta nie? A ten co usunął konto i ci co minusują mają świętą rację.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 11:43
zastąpie go on mówił o kanapce i ujeżdżaniu tak przynajmniej słyszałem
Odpisz
11 sierpnia 2014, 02:04
Tylko orgazmu nie dostań od tego jacka...
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:46
Chyba się spóźniłeś...
Odpisz
11 sierpnia 2014, 08:10
oj jacek.... coraz popularniejszy jesteś.. ^^
Odpisz
10 sierpnia 2014, 23:28
yyy... Mleko?
Odpisz
10 sierpnia 2014, 22:06
Ciekawe co się stało potem...
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:50
@KontoUsunięte: Zgadzam się z tobą.
Odpisz