Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co za przypadek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 17:42
Odpisz
24 kwietnia 2021, 17:42
Na drugim zdj ona nie ma wąsów?
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:37
2 obrazek ,,wszystko może być dildo jeśli jesteś wystarczająco odważna"
Odpisz
24 kwietnia 2021, 17:42
@Maszterek583: Rel, oglądałem film, jak facet wsadzał kobiecie łeb do odbytu i lizał muszle.
Odpisz
23 sierpnia 2011, 21:16
ale ma balOOny !!!
Odpisz
3 stycznia 2015, 17:59
@popcorn: A ty co? tylko o piersiach myślisz? Może po myślisz o czymś innym?
Odpisz
24 marca 2011, 20:46
uważam iż to nie jest fotomontaż może słyszeliście o czymś takim jak odległość?nie?to teraz wam wyjaśnię jak ktoś się zbliza to jmu siewydaje że to jest bliżej a jak oddala to dalej.wiec co za rożnica ze na tym zdjęciu jest inna niż na tamtym?żadna a poza ty mliczy się pomysł i nieważne czy to fotomontaż
Odpisz
29 maja 2013, 12:16
@bobofrut: Zgadzam sie,na pierwszym obrazku widac obok jej lewego kolana zalamanie cienia i obramówke po wycieciu.W dodatku samochód za jej prawym ramieniem jest nieporównywalnie wiekszy od tego czerwonego.
Odpisz
17 lutego 2011, 20:18
lol to fotomont największy człowiek świato to facet a nie baba
Odpisz
17 października 2009, 23:34
i ona jeszcze szpilki nosi?no nie!xD
PS.Od razu widać,którzy z was wychowali się na pornosach.
Odpisz
20 lutego 2009, 12:42
1 to do cholery fotomont i końiec kropka!!!
Odpisz
6 grudnia 2008, 16:16
on jej może min ete na stojąco robić
Odpisz
21 listopada 2008, 18:24
troce duza ale najwyzszy facet swiata jest wyzsy on ma jakiegos forda musial pojechac do mechanika i dach obciac
Odpisz
3 listopada 2008, 19:57
powiem jedno : lol
Odpisz
22 października 2008, 20:56
A według mnie ani jedno ani drugie to nie fotomont mo przypatrzcie sie na pierwszym za nia cos jest moze slupek ale reszta sie zgrywa
Odpisz
22 października 2008, 15:52
Na 1 zdjęciu widać gołym okiem że to fotomontaż! Tło koło lewej ręki (czyli tej od strony mniejszej pani) w ogóle się z niczym nie zgrywa!
Odpisz
11 października 2008, 23:31
pierwszy obrazek jest fotomontażem zrobionym przez amatora
weźcie długopis (czy ołówek) i przyłóżcie go (blisko ekranu) do palców u lewej ręki dużej pani (dla tych co mają kłopoty z kierunkami: to ta ręka od strony małej pani), po czym pojedzcie w dół aż do końca obrazka.
Wzdłuż tej linii (którą narysowaliście w powietrzu) można zauważyć że prawie nic na lewej stronie nie łączy się z tym co jest po prawej.
Odpisz
9 października 2008, 19:41
a pozatym przemetto ma racione bo to powiekszony cien drzewa!!!
Odpisz