Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

2 stycznia 2022, 17:42

Avatar JaJestemZWami

24 kwietnia 2021, 17:42

Na drugim zdj ona nie ma wąsów?

Avatar Maszterek583

18 grudnia 2016, 22:37

2 obrazek ,,wszystko może być dildo jeśli jesteś wystarczająco odważna"

Avatar JaJestemZWami

24 kwietnia 2021, 17:42

@Maszterek583: Rel, oglądałem film, jak facet wsadzał kobiecie łeb do odbytu i lizał muszle.

Avatar popcorn

23 sierpnia 2011, 21:16

ale ma balOOny !!!

Avatar Misiakasia

3 stycznia 2015, 17:59

@popcorn: A ty co? tylko o piersiach myślisz? Może po myślisz o czymś innym?

Avatar bobofrut

24 marca 2011, 20:46

uważam iż to nie jest fotomontaż może słyszeliście o czymś takim jak odległość?nie?to teraz wam wyjaśnię jak ktoś się zbliza to jmu siewydaje że to jest bliżej a jak oddala to dalej.wiec co za rożnica ze na tym zdjęciu jest inna niż na tamtym?żadna a poza ty mliczy się pomysł i nieważne czy to fotomontaż

Avatar SidNorth

29 maja 2013, 12:16

@bobofrut: Zgadzam sie,na pierwszym obrazku widac obok jej lewego kolana zalamanie cienia i obramówke po wycieciu.W dodatku samochód za jej prawym ramieniem jest nieporównywalnie wiekszy od tego czerwonego.

Avatar hartus

17 lutego 2011, 20:18

lol to fotomont największy człowiek świato to facet a nie baba

Avatar smoczka

17 października 2009, 23:34

i ona jeszcze szpilki nosi?no nie!xD
PS.Od razu widać,którzy z was wychowali się na pornosach.

Avatar zatoka

20 lutego 2009, 12:42

1 to do cholery fotomont i końiec kropka!!!

Avatar baleron

6 grudnia 2008, 16:16

on jej może min ete na stojąco robić

Avatar mich2x

21 listopada 2008, 18:24

troce duza ale najwyzszy facet swiata jest wyzsy on ma jakiegos forda musial pojechac do mechanika i dach obciac

Avatar wertyn

3 listopada 2008, 19:57

powiem jedno : lol

Avatar mistrzyni

22 października 2008, 20:56

A według mnie ani jedno ani drugie to nie fotomont mo przypatrzcie sie na pierwszym za nia cos jest moze slupek ale reszta sie zgrywa

Avatar cody4

22 października 2008, 15:52

Na 1 zdjęciu widać gołym okiem że to fotomontaż! Tło koło lewej ręki (czyli tej od strony mniejszej pani) w ogóle się z niczym nie zgrywa!

Avatar himitsu

11 października 2008, 23:31

pierwszy obrazek jest fotomontażem zrobionym przez amatora

weźcie długopis (czy ołówek) i przyłóżcie go (blisko ekranu) do palców u lewej ręki dużej pani (dla tych co mają kłopoty z kierunkami: to ta ręka od strony małej pani), po czym pojedzcie w dół aż do końca obrazka.

Wzdłuż tej linii (którą narysowaliście w powietrzu) można zauważyć że prawie nic na lewej stronie nie łączy się z tym co jest po prawej.

Avatar zatoka

9 października 2008, 19:41

a pozatym przemetto ma racione bo to powiekszony cien drzewa!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

To się nie może nie udać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Co za przypadek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka