Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kola3492

11 listopada 2024, 15:26

Ja kupiłem od handlaża, 3 lata i 70k km bez większych awari, aż nastał ten rok; szyba pękła, pasek rozrządu pekł po 90k, oring od przelewu paliwa, linka ręcznego nie odbiła i zanim się zorietowałem zjechało klocki do 0, olej miesza się z płynem, godzina w zegarku się resetuje sama z siebie, opuszczanie okna pasażera nie działa i amortyzatory wołają o pomste

Avatar KittyQueen

11 listopada 2024, 17:24

@kola3492: jeździ?

Avatar kola3492

12 listopada 2024, 06:54

@KittyQueen: jeździ

Avatar Polakowaty

12 listopada 2024, 10:13

@kola3492: czyli ratowanie ma sens

Avatar Witciu

16 listopada 2024, 00:34

@kola3492: To że rozrząd pękł to zaniedbanie. A jak olej miesza się z płynem to najprawdopodobniej masz walniętą UPG i jeżeli jest to zwykły samochód albo masz pieniądze, czas i nerwy to opłaca się lub nie opłaca się to robić. W niektórych przypadkach taniej wymienić silnik niż naprawiać. Jak linka nie odbiła to też lekkie zaniedbanie bo ręcznego się używa co jakiś czas i jak ku*wa można nie słyszeć zablokowanych hamulców. Zanim ci klocki zjedzie to mija kilka dni. Reszta to niechlujstwo mechaników, użytkowników, przycebulenie na częściach i niedbalstwo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Młodzi gniewni

To by wystarczyło

Powodzenia

Frustrujące

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka