Zajonc ucieka przed Zdzichem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2025, 21:59
Królik też
Odpisz
17 listopada 2024, 00:45
dusze sie
Odpisz
12 listopada 2024, 12:38
Dowód na to, że świat to symulacja:
Własnie oglądam na wykładzie prezentację o tym filmie
Odpisz
12 listopada 2024, 12:52
@IkarAviator: współczuję
Odpisz
12 listopada 2024, 13:01
@Boberek00: Następny film omawiany w temacie był jeszcze bardziej porąbany. Dodajmy, że spałem tylko godzinę, a wykładowca jest moim promotorem i mnie zabija wzrokiem, a grupa z kierunku widać ma problemy, bo lubią gore w opór, depresję, samotne macierzyństwo i ogólnie dzwoniłbym po psychologa. Ale moja prezentacja trochę ten szajs podratuje myślę
Odpisz
14 listopada 2024, 12:26
@IkarAviator: co studiujesz wariacie i gdzie
Odpisz
14 listopada 2024, 13:02
@Agateex: oj nie nie byczku, rodo
Odpisz
14 listopada 2024, 13:14
@IkarAviator: powiedz tylko czy tu:
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2024, 14:59
@IkarAviator: kocham ten film (sala samobójców 2011)
Odpisz
15 listopada 2024, 15:09
@Agent_J: no ja go dzisiaj obejrzę bo mam o nim na środę zrobić prezentację XD
Odpisz
15 listopada 2024, 15:13
@Agateex: spoko, daj znać jak wrażenia po seansie.
Chyba nigdy nie widziałem neutralnej opini o nim. Ludzie albo to uwielbiają albo nienawidzą.
Dla mnie osobiście to świetny film z bardzo przeciętnym scenariusz i kilkoma durnymi scenami na które trzeba przymknąć oko, ale aktorstwo peak.
Odpisz
15 listopada 2024, 15:27
@Agateex: nie, ale znam to miejsce. Przechodzę okazjonalnie niedaleko kampusu XD
Odpisz
15 listopada 2024, 15:42
@IkarAviator: o mój boże czyli jesteś w tym mieście co ja :O
Odpisz
15 listopada 2024, 15:43
@Agent_J: imo jest aż tak zły że aż dobry, zasługuje na większą popularność, powinien być czymś czym 'miś' jest dla naszych starych
Odpisz
15 listopada 2024, 16:41
@Agateex: ja jadam w hali targowej
Odpisz
12 listopada 2024, 12:13
Nigdy nie uciekam
.
.
.
.
.
Taktyczny odwrót to coś innego
Odpisz
12 listopada 2024, 12:18
@Alfa7: zające są bardzo płochliwe
Odpisz
12 listopada 2024, 12:34
@Neoneq: Nie te z Wodnikowego Wzgórza
Odpisz