@Murarzowa: - Szanowny Kliencie, mam dobrą i złą wiadomość.
- Zacznij od złej.
- Nie dotrze tam
- Hmm, a dobra?
- Możesz wysłać list do Chile za dwie dychy!
@Konto_nieusuniete: Powiedz mi jak chcesz przesłać przedmioty e-mailem wielki intelektualisto. Wiadomości i obrazki to sobie możemy wysyłać smsem, telegramem i discordem
@Konto_nieusuniete: Zj.... nie wymądrzaj się tylko sprawdź jakie są ograniczenia listu na poczcie. Powiedziałam "List" i dobrze powiedziałam. Ty za to pie....isz kocopoły i się mądrzysz choć ...ja wiesz. W sumie idealnie pokazuje to twój autorytet w innych dyskusjach. (Zerowy)
A do koperty zwykłej czy A4 na spokojnie zmieścisz wiele rzeczy.
Wiem bo wysyłałam takie.
Mam właśnie lekcje zdalne, przez to że w szkole są matury próbne i wchodzę sobie na jeja jak te 3-4 lata temu a tu szablon z tamtych czasów na głównej, co za piękna podróż do przeszłości
@Katrina2712: 20 lat temu to mnie na świecie jeszcze nie było, po prostu ten szablon kojarzy mi się z takim moim najbardziej aktywnym momentem na jeja, szczególnie że teraz wchodzę tu rzadko i nie mam okazji go widzieć jakoś mega często
też z pocztą polską jest najgorsze że nie pukają ani nie zdzwonią dosłownie często miałem tak że cały dzień byłem w domu kurier nawet nie zapukał do drzwi potem patrzę a tu awizo
@pvp17: zależy jaki listonosz. Tu gdzie teraz mieszkam mam zarąbista listonoszkę, bo zawsze dzwoni, a w poprzednim miejscu mimo że mieszkałam na parterze to zawsze bylo awizo
@sss96: bo ma kontrakty, które ją trzymają przy życiu. W warunkach 100% wolnorynkowych, bez wspomagania dawno by padła. Przypominam jak parę lat temu inpost i inni operatorzy przesyłali oficjalne (urzędowe, bankowe, etc) listy z metalową płytką w środku bo poczta miała wyłączność na listy poniżej pewnej wagi więc jak korpo chciało wysłać tanio (tj. nie PP) to dociążali przesyłkę i już był wolny rynek operatorów. No i szło szybciej
Komentarze
Odśwież17 listopada 2024, 20:15
Pocztą można wysłać list do Chile za 20zł
Odpisz
17 listopada 2024, 20:20
@Murarzowa: - Szanowny Kliencie, mam dobrą i złą wiadomość.
- Zacznij od złej.
- Nie dotrze tam
- Hmm, a dobra?
- Możesz wysłać list do Chile za dwie dychy!
Odpisz
17 listopada 2024, 22:56
@Konto_nieusuniete: otóż nie
Minus jest taki, że raz idzie 2 miesiące a innym razem 4
Ale dociera w całości i wgl
Odpisz
17 listopada 2024, 23:10
@Murarzowa: Email idzie praktycznie natychmiastowo i kosztuje 0 zł
Odpisz
17 listopada 2024, 23:46
@Konto_nieusuniete: Powiedz mi jak chcesz przesłać przedmioty e-mailem wielki intelektualisto. Wiadomości i obrazki to sobie możemy wysyłać smsem, telegramem i discordem
Odpisz
18 listopada 2024, 06:05
@Murarzowa: Użyłaś słowa "list", więc twoje możliwości wysłania przedmiotu są równie ograniczone jak twoje słownictwo
Odpisz
19 listopada 2024, 18:50
@Konto_nieusuniete: Pobieraj RAM z maila, ja wolę listem.
Odpisz
19 listopada 2024, 18:58
@Peroczek: Masz udar?
Odpisz
19 listopada 2024, 19:21
@Murarzowa: mojej siostrze paczka z chin zaginęła w momencie gdy dostała się w ręce poczty polskiej
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2024, 08:31
@Konto_nieusuniete: Zj.... nie wymądrzaj się tylko sprawdź jakie są ograniczenia listu na poczcie. Powiedziałam "List" i dobrze powiedziałam. Ty za to pie....isz kocopoły i się mądrzysz choć ...ja wiesz. W sumie idealnie pokazuje to twój autorytet w innych dyskusjach. (Zerowy)
A do koperty zwykłej czy A4 na spokojnie zmieścisz wiele rzeczy.
Wiem bo wysyłałam takie.
Odpisz
20 listopada 2024, 08:50
@Murarzowa: Już się tam nie podniecaj
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2024, 11:04
Mam właśnie lekcje zdalne, przez to że w szkole są matury próbne i wchodzę sobie na jeja jak te 3-4 lata temu a tu szablon z tamtych czasów na głównej, co za piękna podróż do przeszłości
Odpisz
19 listopada 2024, 19:24
@Godylos5: boże, jakbym zobaczyła szablon z przed 10-20 lat to by bylo coś, a ten to czasami sie jeszcze przewija
Odpisz
19 listopada 2024, 19:25
@Katrina2712: 20 lat temu to mnie na świecie jeszcze nie było, po prostu ten szablon kojarzy mi się z takim moim najbardziej aktywnym momentem na jeja, szczególnie że teraz wchodzę tu rzadko i nie mam okazji go widzieć jakoś mega często
Odpisz
19 listopada 2024, 19:46
@Godylos5: na jeja zawsze powinien byc czas :)Ja nawet jak nie wchodze kilka dni, to potem nadrabiam.
Odpisz
19 listopada 2024, 13:26
też z pocztą polską jest najgorsze że nie pukają ani nie zdzwonią dosłownie często miałem tak że cały dzień byłem w domu kurier nawet nie zapukał do drzwi potem patrzę a tu awizo
Odpisz
19 listopada 2024, 19:22
@pvp17: zależy jaki listonosz. Tu gdzie teraz mieszkam mam zarąbista listonoszkę, bo zawsze dzwoni, a w poprzednim miejscu mimo że mieszkałam na parterze to zawsze bylo awizo
Odpisz
18 listopada 2024, 00:17
Niby tak to wygląda a jednak poczta dalej nie upadła
Odpisz
19 listopada 2024, 09:11
@sss96: bo ma kontrakty, które ją trzymają przy życiu. W warunkach 100% wolnorynkowych, bez wspomagania dawno by padła. Przypominam jak parę lat temu inpost i inni operatorzy przesyłali oficjalne (urzędowe, bankowe, etc) listy z metalową płytką w środku bo poczta miała wyłączność na listy poniżej pewnej wagi więc jak korpo chciało wysłać tanio (tj. nie PP) to dociążali przesyłkę i już był wolny rynek operatorów. No i szło szybciej
Odpisz
17 listopada 2024, 20:17
Porównałeś teraz spółkę zmuszoną do konkurencji z całą resztą rynku do rządowego instrumentu, który będzie finansowany nawet gdyby skały srały
Odpisz