@KupiecKorzenny: Fajnie, że dodali w prawym górnym rogu opcję "My Car" która przywołuje automatycznie samochód gdy się zgubi, jak Geralt Płotkę w grach.
Ależ mi brakuje fizycznych przycisków... W jednym z nowszych wozów miałem tylko przyciski od szyb, kierunkowskazów i wycieraczek. A cała reszta, to tablet albo czujniki nacisku. I oczywiście wszystko taki ostry minimalizm, że zmiana ustawienia klimy to wejście w dwa osobne ekrany menu.
pozdrawiam z 2001 volkswagen polo, kasetka hulają w radiu, a ja wesoło zmieniam części (ze złomu w rozsądnej cenie) spełniające TYLKO swoje funkcje bez udziwnień
Komentarze
Odśwież25 listopada 2024, 17:27
Jeszcze szyby na korbkę i wsteczny po prawej na dole
Odpisz
29 listopada 2024, 22:36
@rozwalgo: Jedyny prawilny wsteczny w manualnej skrzyni to wciśnięcie dżwigni w dół i wsteczny w pozycji jedynki
Odpisz
25 listopada 2024, 17:28
Lub też np. o tym, panel klimy z Volvo
Odpisz
26 listopada 2024, 11:02
@KupiecKorzenny: Fajnie, że dodali w prawym górnym rogu opcję "My Car" która przywołuje automatycznie samochód gdy się zgubi, jak Geralt Płotkę w grach.
Odpisz
26 listopada 2024, 00:50
moment kiedy klikasz sobie jakiś przycisk i on robi taki pstryk jest bardzo przyjemny, nie to co klikanie na jakimś dotykowym tablecie...
Odpisz
25 listopada 2024, 23:30
Aż dziwne że nie ma żartów o błędach życiowych
Odpisz
25 listopada 2024, 20:07
Ależ mi brakuje fizycznych przycisków... W jednym z nowszych wozów miałem tylko przyciski od szyb, kierunkowskazów i wycieraczek. A cała reszta, to tablet albo czujniki nacisku. I oczywiście wszystko taki ostry minimalizm, że zmiana ustawienia klimy to wejście w dwa osobne ekrany menu.
Odpisz
25 listopada 2024, 19:49
Świat stał się piekłem na ziemii w momencie w którym zaczęli produkować samochody bez wejścia na pendrivy i płyty cd
Odpisz
25 listopada 2024, 17:27
Czyli twoim zdaniem to jest prostsze w obsłudze niż panele klimatyzacji w nowszych autach? To co powiesz np. o tym?
Odpisz
24 listopada 2024, 11:45
peżocik 206 rocznik 2007 >>>>>>>
Odpisz
23 listopada 2024, 23:13
Ja w moim aucie nie mogę ustawić jednoczesnego nadmuchu na twarz i nogi, następne będzie musiało to mieć
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2024, 21:52
pozdrawiam z 2001 volkswagen polo, kasetka hulają w radiu, a ja wesoło zmieniam części (ze złomu w rozsądnej cenie) spełniające TYLKO swoje funkcje bez udziwnień
Odpisz
23 listopada 2024, 21:42
faktyyyy
Odpisz