Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

25 listopada 2024, 17:27

Jeszcze szyby na korbkę i wsteczny po prawej na dole

Avatar JanPat2

29 listopada 2024, 22:36

@rozwalgo: Jedyny prawilny wsteczny w manualnej skrzyni to wciśnięcie dżwigni w dół i wsteczny w pozycji jedynki

Avatar KupiecKorzenny

25 listopada 2024, 17:28

Lub też np. o tym, panel klimy z Volvo

Avatar Lacoste

26 listopada 2024, 11:02

@KupiecKorzenny: Fajnie, że dodali w prawym górnym rogu opcję "My Car" która przywołuje automatycznie samochód gdy się zgubi, jak Geralt Płotkę w grach.

Avatar killer111

26 listopada 2024, 00:50

moment kiedy klikasz sobie jakiś przycisk i on robi taki pstryk jest bardzo przyjemny, nie to co klikanie na jakimś dotykowym tablecie...

Avatar DiamondMine9960

25 listopada 2024, 23:30

Aż dziwne że nie ma żartów o błędach życiowych

Avatar Dark_Dante

25 listopada 2024, 20:07

Ależ mi brakuje fizycznych przycisków... W jednym z nowszych wozów miałem tylko przyciski od szyb, kierunkowskazów i wycieraczek. A cała reszta, to tablet albo czujniki nacisku. I oczywiście wszystko taki ostry minimalizm, że zmiana ustawienia klimy to wejście w dwa osobne ekrany menu.

Avatar LadyDialga

25 listopada 2024, 19:49

Świat stał się piekłem na ziemii w momencie w którym zaczęli produkować samochody bez wejścia na pendrivy i płyty cd

Avatar KupiecKorzenny

25 listopada 2024, 17:27

Czyli twoim zdaniem to jest prostsze w obsłudze niż panele klimatyzacji w nowszych autach? To co powiesz np. o tym?

Avatar Agateex

24 listopada 2024, 11:45

peżocik 206 rocznik 2007 >>>>>>>

Avatar kola3492

23 listopada 2024, 23:13

Ja w moim aucie nie mogę ustawić jednoczesnego nadmuchu na twarz i nogi, następne będzie musiało to mieć

Avatar DiKarpio

Edytowano - 23 listopada 2024, 21:52

pozdrawiam z 2001 volkswagen polo, kasetka hulają w radiu, a ja wesoło zmieniam części (ze złomu w rozsądnej cenie) spełniające TYLKO swoje funkcje bez udziwnień

Avatar DaveAfton

23 listopada 2024, 21:42

faktyyyy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Żartownisie

Brawo za czujność!

Angielskie śmieszki

Powodzenia

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka