Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar felis

4 grudnia 2011, 09:22

Hahaha świetne :) Uwielbiam DN! :D W ogóle zakochałam się w anime dzięki pewnemu przystojniakowi ;] Pozdro

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2014, 15:53

@felis: Ja też

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2014, 12:44

Arku. Czekamy.

Avatar frefux

4 grudnia 2011, 12:10

Death Note klasyka Anime. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów.
Arcymistrzostwo fabularne, postacie mają świetne dialogi, a fabuła zmusza do kliknięcia play przy następnym odcinku. :>

Avatar grubson5022

4 grudnia 2011, 12:47

@frefux: bez względu co napiszesz twoje debilstwo zmusza do kliknięcia szczałki w dół prz każdym następnym komentarzu

Avatar frefux

4 grudnia 2011, 13:02

@grubson5022: Bez względu co napiszesz zawsze brzmi to nielogicznie. :>

tylko pokazujeż swój poziom intelięcji takmimi głópimi komentażami.
gratóluje.

Avatar darkKitty

5 grudnia 2011, 01:03

@frefux: klasyką to bym tego raczej nie nazwała... klasyka to Dragon Ball (1989r), Kapitan Tsubasa (początek lat 80-tych nie pamiętam dokładnie 83 lub 85) czy Sailor moon(1992r) i wiele innych anime które mają ładnych parę lat... Mnie osobiście jakoś nie ciągnie do obejrzenia DN w całości, może dla Ciebie to arcymistrzostwo - dla mnie zwykłe anime bez duszy ^^

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2011, 08:10

@frefux: Wyjątkowo waham się, czy dać ci strzałkę w dół, czy w górę. Ale nie krytykuj czyjejś inteligencji, tylko lepiej spójrz na to co napisałeś. "pokazujeż", "intelięcji takmimi głópimi komentażami.
gratóluje". Tak trudno zobaczyć czerwone podświetlenie oznaczające błąd?

Avatar frefux

5 grudnia 2011, 13:28

@darkKitty: Chodzi mi o to, że to klasyka gatunku kryminalnych Anime. :>
Ale te co podałeś też fajne, mimo że nie przepada za dragonballem. :>

Avatar kezsss

5 grudnia 2011, 15:12

@darkKitty: Tak wiem ale obrazek na górze pokazuje postacie z DN dlatego o tym napisałem. Klasyka to Akira!

Avatar DanateDMC

20 września 2013, 23:28

@frefux: Uważam że death note jest nudny. I co?

Avatar kuczyk08

4 grudnia 2011, 08:45

kto to jest ten shiniaga ? z góry dzieki za odpowiedz
i za odpowiedz czeka mała nagroda

Avatar kezsss

4 grudnia 2011, 09:34

@kuczyk08: Shinigami to według wierzenia Japończyków bogowie śmierci. Jak obejrzysz Death Note to więcej zrozumiesz.

Avatar PraetorIgnis

4 grudnia 2011, 09:52

@kuczyk08: shinigami to ten na pierwszym i trzecim obrazku ;]

Avatar darkKitty

5 grudnia 2011, 00:45

@kezsss: motyw Shinigami nie tylko w DN... ja raczej proponuję obejrzeć Bleach'a koledze kuczykowi :D

Avatar Sauron

6 lipca 2013, 20:57

@kezsss: to ten got co uwielbia jabłka ze świata ludzi, jak Barbossa?

Avatar NieMaKota

12 stycznia 2012, 15:41

hahahahah 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Pozdrawiam świetliki

Pilne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka