Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2011, 09:22
Hahaha świetne :) Uwielbiam DN! :D W ogóle zakochałam się w anime dzięki pewnemu przystojniakowi ;] Pozdro
Odpisz
21 lipca 2014, 15:53
@felis: Ja też
Odpisz
15 stycznia 2014, 12:44
Arku. Czekamy.
Odpisz
4 grudnia 2011, 12:10
Death Note klasyka Anime. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów.
Arcymistrzostwo fabularne, postacie mają świetne dialogi, a fabuła zmusza do kliknięcia play przy następnym odcinku. :>
Odpisz
4 grudnia 2011, 12:47
@frefux: bez względu co napiszesz twoje debilstwo zmusza do kliknięcia szczałki w dół prz każdym następnym komentarzu
Odpisz
4 grudnia 2011, 13:02
@grubson5022: Bez względu co napiszesz zawsze brzmi to nielogicznie. :>
tylko pokazujeż swój poziom intelięcji takmimi głópimi komentażami.
gratóluje.
Odpisz
5 grudnia 2011, 01:03
@frefux: klasyką to bym tego raczej nie nazwała... klasyka to Dragon Ball (1989r), Kapitan Tsubasa (początek lat 80-tych nie pamiętam dokładnie 83 lub 85) czy Sailor moon(1992r) i wiele innych anime które mają ładnych parę lat... Mnie osobiście jakoś nie ciągnie do obejrzenia DN w całości, może dla Ciebie to arcymistrzostwo - dla mnie zwykłe anime bez duszy ^^
Odpisz
5 grudnia 2011, 08:10
@frefux: Wyjątkowo waham się, czy dać ci strzałkę w dół, czy w górę. Ale nie krytykuj czyjejś inteligencji, tylko lepiej spójrz na to co napisałeś. "pokazujeż", "intelięcji takmimi głópimi komentażami.
gratóluje". Tak trudno zobaczyć czerwone podświetlenie oznaczające błąd?
Odpisz
5 grudnia 2011, 13:28
@darkKitty: Chodzi mi o to, że to klasyka gatunku kryminalnych Anime. :>
Ale te co podałeś też fajne, mimo że nie przepada za dragonballem. :>
Odpisz
5 grudnia 2011, 15:12
@darkKitty: Tak wiem ale obrazek na górze pokazuje postacie z DN dlatego o tym napisałem. Klasyka to Akira!
Odpisz
20 września 2013, 23:28
@frefux: Uważam że death note jest nudny. I co?
Odpisz
4 grudnia 2011, 08:45
kto to jest ten shiniaga ? z góry dzieki za odpowiedz
i za odpowiedz czeka mała nagroda
Odpisz
4 grudnia 2011, 09:34
@kuczyk08: Shinigami to według wierzenia Japończyków bogowie śmierci. Jak obejrzysz Death Note to więcej zrozumiesz.
Odpisz
4 grudnia 2011, 09:52
@kuczyk08: shinigami to ten na pierwszym i trzecim obrazku ;]
Odpisz
5 grudnia 2011, 00:45
@kezsss: motyw Shinigami nie tylko w DN... ja raczej proponuję obejrzeć Bleach'a koledze kuczykowi :D
Odpisz
6 lipca 2013, 20:57
@kezsss: to ten got co uwielbia jabłka ze świata ludzi, jak Barbossa?
Odpisz
12 stycznia 2012, 15:41
hahahahah 5/5
Odpisz