Jak się nie ma, co się lubi...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Żartownisie
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2014, 13:18
Jak się nie ma co się pragnie - to się kradnie co popadnie..
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:42
To się r*cha co popadnie :P
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:25
to się słucha radia ,kartonowe przeboje'' xD
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:46
Nowy, luksusowy model ALPINE :D
Odpisz
9 sierpnia 2014, 09:42
to sie kradnie co popadnie
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:22
Wyprzedziłeś mnie o 40 minut.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:37
@Menek: wyprzedziłem pana WENSZA moge umierać spokojnie
Odpisz
9 sierpnia 2014, 09:39
ostre bity zespołu papierowy metal XD
Odpisz
9 sierpnia 2014, 08:17
to sie lubi co sie ma xD
Odpisz