Czyli g贸wnoburze dalej trwaj膮 jako instytucja. Jako przemys艂. Ludzie dalej si臋 wyzywaj膮 z powod贸w, kt贸rych nie rozumiej膮 i spraw, w kt贸re nie wierz膮...
@nichiimishiari: Bo ludzie s膮 kulami biochemicznej energii tworz膮cych interakcje w celu propagacji i organizacji struktur spo艂ecznych , optymalizacji potencja艂u genowego , kt贸re s膮 imperatywami mog膮cymi by膰 ci臋偶ko zrozumia艂ymi dla indywiduuw im podlegaj膮cym b臋d膮cych pod nieustann膮 presj膮 ich realizowania a insytucjonalizacja jest naturalnym procesem, w kt贸rym podczas tworzenia superorganizmu spo艂ecznego sekwencje s膮 przekazywane do wy偶szych struktur w celach reorganizacji , renormalizacji i optymalizacji w drodze specjalizacji funkcji systemowych. Oczywi艣cie mog艂em nadinterpretowa膰 ciut.
@nichiimishiari: pr贸buj膮 siebie wnerwi膰, zadac b贸l ale 偶adne z nich nie moze uzyskac w ten spos贸b satysfakcji . Dlatego zawsze powtarzam 偶e najlepiej zacz膮c 偶y膰 irl, odk膮d zacz膮艂em wychodzi膰 noc膮 aby naparza膰 ludzi i bezpa艅skie psy moje 偶ycie nabra艂o emocji i blasku, w ten spos贸b wyra偶am siebie. Trzeba nauczy膰 ludzi wyra偶ania emocji i pod膮偶膮nia za g艂osem serca.
@nichiimishiari: Mo偶e kto艣 wierzy w pieni膮dze, rop臋 i to co kto艣 mu powiedzia艂, nic mi do tego. Osobi艣cie ja tam jako wybraniec niebios nie mam problem贸w z tym 偶eby u艣mierca膰 i by膰 zabijanym dla powod贸w pozaziemskich i niecielesnych jak specjalna misja od Allaha kt贸ra dociera do mnie przez senne wizje. Jednak偶e energia mo偶e by膰 transmitowana r贸偶nymi 藕r贸d艂ami i zwyczajnie rozumiem 偶e kto艣 mo偶e emitowa膰 animialistyczne odruchy. Jak wiadomo ludzie dziel膮 si臋 na helicznych, psychicznych i pneumatycznych. W wy偶szych sferach mog膮 przebywa膰 tylko wybra艅cy przez rozk艂ady energii.
Komentarze
Od艣wie偶26 listopada 2024, 23:59
Czyli g贸wnoburze dalej trwaj膮 jako instytucja. Jako przemys艂. Ludzie dalej si臋 wyzywaj膮 z powod贸w, kt贸rych nie rozumiej膮 i spraw, w kt贸re nie wierz膮...
Odpisz
27 listopada 2024, 01:28
@nichiimishiari: Bo ludzie s膮 kulami biochemicznej energii tworz膮cych interakcje w celu propagacji i organizacji struktur spo艂ecznych , optymalizacji potencja艂u genowego , kt贸re s膮 imperatywami mog膮cymi by膰 ci臋偶ko zrozumia艂ymi dla indywiduuw im podlegaj膮cym b臋d膮cych pod nieustann膮 presj膮 ich realizowania a insytucjonalizacja jest naturalnym procesem, w kt贸rym podczas tworzenia superorganizmu spo艂ecznego sekwencje s膮 przekazywane do wy偶szych struktur w celach reorganizacji , renormalizacji i optymalizacji w drodze specjalizacji funkcji systemowych. Oczywi艣cie mog艂em nadinterpretowa膰 ciut.
Odpisz
27 listopada 2024, 01:32
@PiesAndaluzyjski: Wystarczy spojrze膰 co robi膮 ni偶ej, nie wyzywaj膮 si臋 偶eby co艣 udowodni膰, nawet nie robi膮 tego dla w艂asnego ego
Te wszystkie g贸wnoburze si臋 kr臋c膮 dla samego kr臋cenia. Z powod贸w, kt贸rych nie rozumiej膮 i z spraw, w kt贸re nie wierz膮
Odpisz
27 listopada 2024, 01:41
@nichiimishiari: pr贸buj膮 siebie wnerwi膰, zadac b贸l ale 偶adne z nich nie moze uzyskac w ten spos贸b satysfakcji . Dlatego zawsze powtarzam 偶e najlepiej zacz膮c 偶y膰 irl, odk膮d zacz膮艂em wychodzi膰 noc膮 aby naparza膰 ludzi i bezpa艅skie psy moje 偶ycie nabra艂o emocji i blasku, w ten spos贸b wyra偶am siebie. Trzeba nauczy膰 ludzi wyra偶ania emocji i pod膮偶膮nia za g艂osem serca.
Odpisz
27 listopada 2024, 01:45
@PiesAndaluzyjski: Co nie? te偶 za du偶o jest tych bezcelowych wojen na 艣wiecie
Kiedy ludzie b臋d膮 walczy膰 i umiera膰 za to w co wierz膮 a nie dla pieni臋dzy, ropy i w szczeg贸lno艣ci nie dlatego bo kto艣 im powiedzia艂 co jest s艂uszne
Odpisz
27 listopada 2024, 01:54
@nichiimishiari: Mo偶e kto艣 wierzy w pieni膮dze, rop臋 i to co kto艣 mu powiedzia艂, nic mi do tego. Osobi艣cie ja tam jako wybraniec niebios nie mam problem贸w z tym 偶eby u艣mierca膰 i by膰 zabijanym dla powod贸w pozaziemskich i niecielesnych jak specjalna misja od Allaha kt贸ra dociera do mnie przez senne wizje. Jednak偶e energia mo偶e by膰 transmitowana r贸偶nymi 藕r贸d艂ami i zwyczajnie rozumiem 偶e kto艣 mo偶e emitowa膰 animialistyczne odruchy. Jak wiadomo ludzie dziel膮 si臋 na helicznych, psychicznych i pneumatycznych. W wy偶szych sferach mog膮 przebywa膰 tylko wybra艅cy przez rozk艂ady energii.
Odpisz
27 listopada 2024, 07:44
@nichiimishiari: To, 偶e ty nie rozumiesz powod贸w nie znaczy, 偶e kto艣 te偶 wi臋c nie projektuj.
Odpisz
27 listopada 2024, 12:25
@hyena11: Pomyli艂a艣 mnie z Nieusuni臋tym, zdarza si臋, nie chowam urazy
Odpisz
27 listopada 2024, 00:28
Lepsze by艂o w polskiej wersji:
- Smakuje ci mi臋so morderco ?
- No k...a
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2024, 23:04
@Nieusuni臋te: Najpierw sam mnie zablokowa艂, a teraz przychodzi do mnie na kolanach bym go odblokowa艂a.馃馃ぃ馃ぃ馃ぃ
Odpisz
26 listopada 2024, 22:42
Mo偶esz mnie odblokowa膰, wiesz?
Odpisz
26 listopada 2024, 22:52
@Konto_nieusuniete: Zrobisz to?
Odpisz
26 listopada 2024, 22:38
@Nieusuni臋ty: Rel, to ju偶 czwarty raz w tym tygodniu, a jest dopiero poniedzia艂ek.
Odpisz
26 listopada 2024, 22:36
Najlepszym si臋 zdarza
Odpisz