I have become death, destroyer of jejans
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2024, 18:36
A ja już się pogodziłem że nigdy nie będę popularny i tyle ☕
Odpisz
26 kwietnia 2025, 22:24
@Pan_Schaboszczak: a ...j z tym, na redditcie też można zdobyć sławę
Odpisz
28 listopada 2024, 21:53
Ja tu jestem od jakichś 5 lat i dalej nikt mnie nie rozpoznaje. Chyba jedyne czym się wyróżniam to że trzymam się Teemo na awatarze.
Odpisz
28 listopada 2024, 21:56
@Tajdeus: A kim ty jesteś?
Odpisz
28 listopada 2024, 22:04
@Tajdeus: wystarczy więcej siedzieć w poczekalni
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2024, 22:07
@Hacjul: Dużo siedzę w poczekalni, po prostu olewam Pogadajce. Jestem tu by się śmiać, nie gadać.
Odpisz
28 listopada 2024, 22:08
@Tajdeus: przez siedzenie w poczekalni nie mam na myśli postowanie memów z innych stron, tylko właśnie interakcje ze społecznością
Odpisz
29 listopada 2024, 06:48
@Hacjul: Właśnie.
Odpisz
30 listopada 2024, 16:57
@Tajdeus: w rankingu memiarzy byłeś chyba wysoko swego czasu, nie?
Odpisz
30 listopada 2024, 18:56
@BUMPYSIA: Ta, potem mi się znudziło.
Odpisz
28 listopada 2024, 22:10
czym jest jejamanga?
Odpisz
28 listopada 2024, 22:21
@Demonpl: podłączam się do pytania
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2024, 06:21
@Demonpl: to projekt stworzony przez Cupofwater który opowiada o jeja tylko z perspektywy prawdziwego świata.
Popularni jejacy jak Ultron64, Oliwier lub dragonix mają swoją historię i role
Odpisz
29 listopada 2024, 20:03
@Rebelian_Chaosu: dzięki
Odpisz
28 listopada 2024, 21:57
Poznaje mnie ktoś?
Odpisz
29 listopada 2024, 07:33
@Obietnica_12: Tak.
Odpisz
29 listopada 2024, 10:17
@Figarus: a mnie?
Odpisz
29 listopada 2024, 10:39
@Tropicoplayer: Nope.
Le noname ocenia rozpoznawalność innych mało znanyvh użytkowników.
Odpisz
29 listopada 2024, 15:05
@Figarus: a mnie?
Odpisz
29 listopada 2024, 17:22
@Rhokai: Sosu.
Odpisz
29 listopada 2024, 15:44
Rellll (Nawet na nie wiem kto to jest Geraltzriviv)
Odpisz
27 listopada 2024, 21:21
Epickie cameo mi wystarczy
Odpisz
27 listopada 2024, 21:30
@Alfa7: ja byłem w czasie potężnego bot-spamu rok temu
Odpisz
28 listopada 2024, 20:37
@Ignisus: mamy weterana wojennego
Odpisz
29 listopada 2024, 10:33
@Ignisus: trzeba powtórzyć dzień ultrona
Odpisz
29 listopada 2024, 08:43
Odpisz
29 listopada 2024, 09:59
@Zloty_bambus:
Odpisz
27 listopada 2024, 20:47
Cóż bywa
*zrusza ramionami*
Odpisz
27 listopada 2024, 20:47
@Boberek00: ty już raz byłeś burżuju
Odpisz
28 listopada 2024, 22:02
@Boberek00: bobrzr spokojnie jeszcze xie dadza (+ dzien dobry!!!! jak tam życie)
Odpisz
29 listopada 2024, 07:09
@Habiski: wiem o Tym Habiski (jak nigdy chyba lapiej)
Odpisz
28 listopada 2024, 22:40
Raz w 2017 widziałam mema o treści
"kiedy mało popularny jejak narzeka że nie robią z nim memów:
that's not how it works you little sh!t"
I do teraz zawsze o nim myślę jak się pojawia jejamanga albo coś podobnego
Odpisz
28 listopada 2024, 22:04
A ja mam to w dupie
Odpisz
28 listopada 2024, 21:51
Zdanie j*jaków na temat mój obchodzi gówno mnie, więc i mangi wasze jakieś w dupie mam
Odpisz
28 listopada 2024, 22:03
Odpisz
28 listopada 2024, 21:46
Akurat gdy pod ostatnią napisałem komentarz, w którym tylko się zastanawiałem czy warto
Odpisz
28 listopada 2024, 20:42
rel,co prawda nic znaczącego nie zrobiłem ani nawet nie byłem nigdy w pogadajcu ale rel.
Odpisz
28 listopada 2024, 20:27
Nie da się zabić czegoś, co nie istnieje.
Odpisz
28 listopada 2024, 20:17
Typowy wylew komentarzy pod tego typu "obrazkami zbiorowymi".
Odpisz