Ceremonia pogrzebowa 7-latka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2023, 18:19
Ja pierdziele, niby rok 2014 ale czasami ludzie to kompletni debile bez serca...
Odpisz
8 sierpnia 2014, 21:37
Hahaha , a ja walczyłem z rakiem z plaży ! Przegrał !
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2014, 15:30
@Bilolus1: hahahah ale śmieszne -,-
Odpisz
21 lutego 2018, 13:12
@Equilibrium: mnie śmieszy
Odpisz
21 lutego 2018, 13:13
E tam, komentarz stary 4 lata. Masz ten pośpiech :p
Odpisz
6 września 2020, 10:42
@Equilibrium: no, szybki jest
Odpisz
26 grudnia 2017, 20:03
Odpisz
26 grudnia 2017, 20:03
Boże dziękuję za takich ludzi. Odzyskałem wiarę w ludzkość i się popłakałem
Odpisz
1 sierpnia 2017, 19:46
nie chce nic mówić, ale ten jeden gość ubrał skorupę tył na przód
Odpisz
7 lipca 2016, 02:58
Odpisz
7 kwietnia 2015, 07:49
ku*wa znowu cebule kroją
Odpisz
12 sierpnia 2014, 18:30
;( smutno mi się zrobiło, to takie wzruszające... Zostanę naukowcem i odkryję lek na raka! (sarkazm)
Odpisz
12 sierpnia 2014, 18:05
I ch*j mie to obchodzi.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 17:42
"Trudno nie płakać ..."? Jak mam płakać po kimś kogo nawet nie znam? Jakoś wątpię, że wszyscy ludzie płakali po śmierci jakiegoś obcego dzieciaka.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 17:38
Who cares? Nie łatwiej po prostu wpie**olić do dołu, zagrzebać, popłakać i pójść do domu?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:32
Batmanam?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:34
Sorka moja literówka xd
Odpisz
12 sierpnia 2014, 17:20
@Equilibrium: Matbanan !
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:15
I TAK TEGO NIE ZOBACZYŁ DEBILE
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:33
@Karso21Respawn: Wiec dlaczego robimy pogrzeby skoro zmarly nie ma o tym pojecia? Lepiej odrazu wyrzuc cialo do lasu .-.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:34
Pogrzeby pogrzebami, sa potrzebne żeby żałobnicy sie wypłakali itp. A wyciepnięcie do lasu nie jest najlepszym ppomyslem, bo by gniło i śmierdziało ,lepiej zakopać. Ale takie pogrzeby z udziwnieniami takimi jak tutaj to sa według mnie bezsensowne.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:37
@Karso21Respawn: Pjona.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:38
@Karso21Respawn: pjona
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:45
@Karso21Respawn: Nie wiadomo czy zobaczył, trzeba wierzyć.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 21:19
@Karso21Respawn: w lesie nawoził by ziemię i karmił by padlinożerców
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:07
@Karso21Respawn: popieram
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:12
@Karso21Respawn: Czyli jak zginiesz to mam ci rozwalić łeb siekierą, obsikać i rzucić niedźwiedziowi na pożarcie bo tego nie zobaczysz?
Odpisz
12 sierpnia 2014, 17:07
@MrDanielos: Mi możesz, po śmierci bym nie stawiał oporu.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:01
''Chciał dorosnąć i walczyć ze złymi ludźmi''. Jak każde 7-letnie dziecko. Na raka umiera dużo więcej dzieci, więc ten obrazek niczego nie wnosi.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:10
Udziwnienie z tymi kostiumami. Poza tym musiało to cholernie dziwnie wyglądać z boku. Idzie konwój żałobny a za nim żółwie ninja, batman, spiderman etc, a organista gra czołówkę Gwiezdnych Wojen. Normalnie jak z Montyego Pythona.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:17
@Bakteria: Ignorancie, często chowa się ludzi w charakterze tego, co lubili przed śmiercią. Chociaż na twój bym nie poszedł, bo zwymiotuję xD ba dum tsss
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:32
Trochę szacunku gówniarzu. Widać, że w swoim krótkim życiu nie nauczono cię czym jest czytanie ze zrozumieniem.
Odpisz