Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2014, 19:42
dupek :D
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:39
W grze o tron najlepszym władcą byłaby Carsei. Niestety nie było jej dane władać 7 Królestwami tylko z jednego powodu. Jest kobietą.
Pozostałe cechy władcy oraz chęci miała.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:44
@feministka: miała? W jednym tylko miejscu. Tia, prawdziwie po królewsku siedziała na clupie.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 15:52
@Agent00Kurczak: w porównaniu do brata karła i brata zaprzysiężonego to chyba nie zaprzeczysz, że byłaby najlepszym dziedzicem tronu? Oprócz tego miała twardą rękę.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 17:41
@feministka: całe ich rodzeństwo było letko nienormalne. Dziw że związane z władzą.
Odpisz