Denerwujące teksty nauczycieli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2020, 10:22
Myślałem że to dialog
Odpisz
18 stycznia 2020, 08:15
Chciałabym być w szkole w czasach jejaków niżej
Odpisz
18 stycznia 2020, 08:15
a nie czekaj byłam już w pierwszej klasie, ale chciałabym być wtedy w gimnazjum, uwielbiam tamte czasy
Odpisz
4 kwietnia 2016, 22:22
6 najbardziej denerwuje na wf.
Odpisz
18 stycznia 2020, 08:14
@ewelkapl: hej
Odpisz
13 sierpnia 2014, 22:25
Na wszystkie pytania odpowiadamy nie
Odpisz
8 sierpnia 2014, 21:17
akurat ja tam lubiłem to odpowiedzi chodzić
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2014, 09:56
@bylejakbylegdzie: Ja tak samo :) Można było się popisać przed całą klasą :)
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:50
Zależy jaki przedmiot
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:45
Zgadzam się, co kolwiek słyszę z ust nauczyciela to chrapię (udaję że spię)
Odpisz
13 sierpnia 2014, 13:24
Łezka się w oku kręci.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2014, 08:27
True story
PS wszystkie tak pieprzą zmówiły się czy co ?
Odpisz
13 sierpnia 2014, 09:25
@Flawless: Może jak stawały się nauczycielkami musiały podpisać jakieś papieru, typu ,,Wnerwianie Uczniów itp''?
Odpisz
13 sierpnia 2014, 09:59
@LamaBogusia: KTO TAM JE WIE :d
Odpisz
13 sierpnia 2014, 11:06
@Flawless: To jest na szkoleniu nauczycielskim...
Odpisz
13 sierpnia 2014, 10:42
słyszałem wrzystkie :(
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:42
To że się trzeba było nauczyć to prawda, chyba że było się chorym albo miało się jakiś ważny wyjazd.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 17:56
"Twój problem że byłeś chory. Żyjemy w dobie internetu i telefonów i mogłeś się dowiedzieć"
Odpisz
8 sierpnia 2014, 19:11
A co jeśli nie mam telefonu ?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 20:03
A co ja nauczyciel?:P
Odpisz
8 sierpnia 2014, 20:13
''Dostajesz uwagę za bezczelne kłamstwo. Jutro przyjdź z rodzicami''. Wszystko jedno, czy mówisz prawdę.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 20:22
@Kama4390: Naprawdę nie mam telefonu komórkowego, z znajomymi porozumiewam się poprzez e-mail.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 21:17
a mój telefon wisi na ścianie
Odpisz
13 sierpnia 2014, 08:33
To po co siedzisz na jeja, idź się ucz
Odpisz
13 sierpnia 2014, 08:53
@pol1302: Czego?
Odpisz
13 sierpnia 2014, 09:54
@pol1302: Jak byś wiedział uczę się dziennie przed komputerem 3 godziny, wieczorem 2 godziny przed książkami.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 07:16
a wszystkie teksty na jednej lekcji...
Odpisz
10 sierpnia 2014, 21:46
Moje odpowiedzi na takie teksty nauczycielki:
-jakiej ku*wa lekcji?
-skoro cie to nie obchodzi, to nie obchodzi mnie twoja lekcja
-idź przeszkadzać gdzie indziej
-ty szmato, tego nie było
-HAHAHA, chyba cie pies wy**chał
-w twojej dupie
-bo srałem!
-*skok przez okno* nie obecny!
-BO CO?! Co mi zrobisz? zadzwonisz do moich rodziców?
-Justin Bieber!
"Jakie są twoje odpowiedzi?"
Odpisz
11 sierpnia 2014, 20:33
- Na, której? Bo byłam na wszystkich i jakoś nie kojarzę...
- A co pana/panią obchodzi?
-Tak.
-Trzeba było mnie zmotywować.
-Nie, dziękuje. Mnie się nie nudzi. Mam dużo zajęć. :)
Wiem, no i?
-Bo mi się nie chciało.
-A ja wyciągam... telefon.
-Wiem, bo nigdy bym takie koleżanki nie chciała. :x
-Nikt, prze pani. Chyba pani sama musi odpowiedzieć...
Oto moje odpowiedzi na takie teksty xD (Oczywiście niektórych bym się nie odważyła powiedzieć...)
Odpisz
11 sierpnia 2014, 20:34
@Juli826: Przy 9 zdaniu pomyliłam się. *Takiej
Odpisz
11 sierpnia 2014, 21:10
@Juli826: aha, wiesz że mogłaś edytować komentarz (jeśli byłaś na tabletku lub telefonie to sory), niektórych tekstów też bym się nie odważył odpowiedzieć ;___;
Odpisz
12 sierpnia 2014, 11:48
Byłam na tablecie. ;)
Odpisz
9 sierpnia 2014, 21:06
Jakbym słyszał moich nauczycieli
Odpisz