Co się dzieje z tym światem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2019, 21:40
Zwykły dzień na moim osiedlu
Odpisz
17 lipca 2015, 19:27
Palenie i picie jest złe marnujesz tylko sobie życie...i zdrowie a nawet możesz umrzeć :P
Odpisz
13 sierpnia 2014, 21:21
nastolatki tego wieku to jakieś bezmózgi uzależnione od seksu picia i palenia
Odpisz
15 sierpnia 2014, 03:29
palenie i picie dla mnie jest tylko stratą czasu i krwi oraz zdrowia
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:44
nie piję nie palę nie przeklinam.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 08:25
- nie bój się przyjdę na twoją 18-tkę
Odpisz
13 sierpnia 2014, 09:16
@Flawless: -A ja na twój pogrzeb.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 11:45
@Agent00Kurczak: Jako przystawka? xD
Odpisz
13 sierpnia 2014, 11:46
@oceniator: nie, tajniak w bajeranckim garniturze i eleganckim kapelusiku. Pan pozwoli ze mną, idziemy.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 12:09
@Agent00Kurczak: Proszę nierób mi krzywdy D:
Odpisz