memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 grudnia 2024, 07:07
I ta Polska walcząca na ramionach, boże xD
Odpisz
4 grudnia 2024, 15:21
@Anantashesha: owszem, gdzie wady?
4 grudnia 2024, 17:12
@Pan_Schaboszczak: Noo kwaśno trochę.
4 grudnia 2024, 14:37
Dużo lepsze to niż onr saszeta. Poza tym żołnierze Polski Walczącej to nasi bohaterowie
1 grudnia 2024, 17:34
Bo w Rosji nie chodzi o odbicie zakładników tylko o zabicie terrorystów.
1 grudnia 2024, 17:54
@Leszy: Nie wiem po co w Rosji biorą zakładników. Przecież wiedzą, że nawet gdyby ich wzięli jako ludzką tarczę to Specnaz nadal by ich zastrzelił na miejscu
1 grudnia 2024, 18:42
@Konto_nieusuniete: Jedynie kule miałyby mniejszą siłę rażenia. Dla pewności wpakujmy cały magazynek
4 grudnia 2024, 01:21
@Leszy: i niewątpliwe taka taktyka przynosi pewne rezultaty
1 grudnia 2024, 17:37
Jednostka Wojskowa Komandosów
3 grudnia 2024, 19:31
@Maslo_Jajeczne: dziękuję
3 grudnia 2024, 14:23
I nie wysadzili przy okazji wszystkiego wokół
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2024, 07:07
I ta Polska walcząca na ramionach, boże xD
Odpisz
4 grudnia 2024, 15:21
@Anantashesha: owszem, gdzie wady?
Odpisz
4 grudnia 2024, 17:12
@Pan_Schaboszczak: Noo kwaśno trochę.
Odpisz
4 grudnia 2024, 14:37
Dużo lepsze to niż onr saszeta. Poza tym żołnierze Polski Walczącej to nasi bohaterowie
Odpisz
1 grudnia 2024, 17:34
Bo w Rosji nie chodzi o odbicie zakładników tylko o zabicie terrorystów.
Odpisz
1 grudnia 2024, 17:54
@Leszy: Nie wiem po co w Rosji biorą zakładników. Przecież wiedzą, że nawet gdyby ich wzięli jako ludzką tarczę to Specnaz nadal by ich zastrzelił na miejscu
Odpisz
1 grudnia 2024, 18:42
@Konto_nieusuniete: Jedynie kule miałyby mniejszą siłę rażenia. Dla pewności wpakujmy cały magazynek
Odpisz
4 grudnia 2024, 01:21
@Leszy: i niewątpliwe taka taktyka przynosi pewne rezultaty
Odpisz
1 grudnia 2024, 17:37
Jednostka Wojskowa Komandosów
Odpisz
3 grudnia 2024, 19:31
@Maslo_Jajeczne: dziękuję
Odpisz
3 grudnia 2024, 14:23
I nie wysadzili przy okazji wszystkiego wokół
Odpisz