Hehe, bo wiecie - ruski Specnaz i ich akcje odbijania zakładników xd
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Płać pan
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2024, 07:07
I ta Polska walcząca na ramionach, boże xD
Odpisz
4 grudnia 2024, 15:21
@Anantashesha: owszem, gdzie wady?
Odpisz
4 grudnia 2024, 17:12
@Pan_Schaboszczak: Noo kwaśno trochę.
Odpisz
4 grudnia 2024, 14:37
Dużo lepsze to niż onr saszeta. Poza tym żołnierze Polski Walczącej to nasi bohaterowie
Odpisz
1 grudnia 2024, 17:34
Bo w Rosji nie chodzi o odbicie zakładników tylko o zabicie terrorystów.
Odpisz
1 grudnia 2024, 17:54
@Leszy: Nie wiem po co w Rosji biorą zakładników. Przecież wiedzą, że nawet gdyby ich wzięli jako ludzką tarczę to Specnaz nadal by ich zastrzelił na miejscu
Odpisz
1 grudnia 2024, 18:42
@Konto_nieusuniete: Jedynie kule miałyby mniejszą siłę rażenia. Dla pewności wpakujmy cały magazynek
Odpisz
4 grudnia 2024, 01:21
@Leszy: i niewątpliwe taka taktyka przynosi pewne rezultaty
Odpisz
1 grudnia 2024, 17:37
Jednostka Wojskowa Komandosów
Odpisz
3 grudnia 2024, 19:31
@Maslo_Jajeczne: dziękuję
Odpisz
3 grudnia 2024, 14:23
I nie wysadzili przy okazji wszystkiego wokół
Odpisz