Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pvp17

3 grudnia 2024, 18:10

i tak i tak to Polska jest najbardziej popier*dolona zakłóca spokój Ukrainiec i nas wszystkich Polaków wyzywa i pluje nam twarz a co na to nasze kochane państwo ? nic z tym nie robiło że nas wyzywa i po jakimś czasie dopiero go postanowili deportować ale ALE gdyby to Polak wyzywał by ukraińca i napluł mu w twarz to nasze kochane państewko kartonowe od razu by najchętniej ciebie za kraty wrzucili i powiesili za jaja po za tym najgorsze jest chyba to że zakłóca spokój w mieście nas wyzywa itd a co Polacy na tą śmieją się z niego i mu przytakują jak piz*dy co to ku*wa ma być ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar pvp17

6 grudnia 2024, 00:50

@Annika1: w małym mieście ale też słyszałem o takich sytacjach od znajomych co widzieli w większych miastach typu olsztyn iława kraków itd

Avatar Annika1

6 grudnia 2024, 07:20

@pvp17: ja mieszkam w średnim, niewojewódzkim mieście. Może kwestia tego, że jak w małym miasteczku znają swoich, to wiedzą do czego są zdolni? Albo boją się że ktoś im przyłoży, a większą szansa, że Ukrainiec przyłoży mocniej.
Nie wiem
Ja spotkałam się z tym że obie grupy potrafią być siebie warte ale większość jest jednak normalna

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2024, 16:47

Basically typ został skazany na śmierć za filmiki na tik toku :|

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 grudnia 2024, 20:14

że w Polsce nie podobało mu się sam wyraźnie mówił, po co więc miał się biedny męczyć dłuższym u nas siedzeniem? W okopach zresztą śmierć nie grozi mu, do Czech przelazł już podobno

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2024, 00:45

a jak w czechach siedzi to gituwa

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 grudnia 2024, 00:00

Nic nie warty człowiek, ukrainiec, który wkurzał wszystkich bez względu na opcje polityczną, status społeczny czy cokolwiek innego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar rumcajschr

3 grudnia 2024, 08:43

@Sonic_w_fortnite: Jesteś po prostu zruszczony (w rosyjskim narodowości pisze się z małej) fff

Avatar Sonic_w_fortnite

3 grudnia 2024, 21:29

@rumcajschr: Albo poprostu moja wiedza z ortografii polskiej się odzywa

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2024, 19:56

Deportowali go nareszcie?!

Avatar pvp17

3 grudnia 2024, 21:05

jeśli media nie okłamały to miał on być deportowany na front a jest w czechach nie wiem jak i czemu ale ponoć jeśłi media nie kłamały to w czechach jest

Avatar Elmario1234

3 grudnia 2024, 10:19

ZWYCIĘEEEEESTWOOOO

Avatar nichiimishiari

2 grudnia 2024, 00:06

To chyba pierwszy raz w historii Polski (i w sumie ludzkości) kiedy kogoś deportowano za bycie wk*rwiającym

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2024, 00:07

@nichiimishiari: I dobrze

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

2 grudnia 2024, 00:09

@nichiimishiari: w sumie trzeba było na to wpaść wcześniej

Avatar nichiimishiari

2 grudnia 2024, 00:09

Avatar Figarus

3 grudnia 2024, 09:33

@nichiimishiari: Tylko pytanie, czy brał za swoje chore akcje wypłatę w rublach, czy po prostu był z...em z ego jak stąd do Jowisza? ,,Polacy to cuckoldy, rodzący się w dobrobycie..." Powiedział typek z tatuażem na mordzie, który dorobił się sławy na bieganiu na klęczkach w prześcieradle. I bardzo k...a dobrze, że go deportowano, ukraińskie wojko będzie miało nowego fantoma do testowania celności rekrutów.

Avatar Ezio3971

2 grudnia 2024, 00:15

Ciekaw jestem gdzie się ulokuje.

Avatar rumcajschr

3 grudnia 2024, 08:40

@Ezio3971: Na Ukrainie lmao

Avatar CupOfWater

2 grudnia 2024, 00:02

Typ co ganiał po centrum handlowym w stroju gnoma, głównie w miejscach przeznaczonych jedynie dla pracowników został deportowany z Polski

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

2 grudnia 2024, 00:05

@CupOfWater: czyli odpowiednik tych amerykanów wkurzających Azjatów z tą różnicą, że sprawę logicznie rozwiązano? Spoko

Avatar Alfa7

2 grudnia 2024, 00:09

@FluttershyIsNOTaDoormat: Podoba mi się fakt, że amerykanie z małej, a Azjaci z dużej lol

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

2 grudnia 2024, 00:17

@Alfa7: jakby nie dpier***ali to by zasługiwali na szacunek i pisanie z dużej

Avatar rozwalgo

2 grudnia 2024, 06:37

Avatar KasjanTV

2 grudnia 2024, 00:40

Poprawka został wygnany na całą strefę schengen

Avatar Rebelian_Chaosu

2 grudnia 2024, 00:03

Moja reakcja gdy debil udający karła w środku galerii:

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Phi!

Można, tylko trzeba wstawać rano

A, okej

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka