Ruszanie obrazka w Microsoft Word
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Znak czasów
Mało znany szczegół
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2019, 07:36
@Konto usunięte: Sam usunal
Odpisz
19 lutego 2018, 15:49
@Konto usunięte: Ironic
Odpisz
11 sierpnia 2014, 13:43
@KontoUsunięte: Jak to jest, że piszesz komentarz na koncie, które jest usunięte? .-.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 13:48
Napisał 8 sierpnia a potem (np.dzisiaj) usunął konto.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:37
@kemot54: Tylko że on ma konto usunięte od dłuższego czasu .-.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 14:55
To dziwne.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 16:50
ONA* i popieram
Odpisz
13 października 2014, 17:57
może to inny usunięty użytkownik? dużo osób usunęło sobie.. ...
Odpisz
13 października 2014, 18:03
Gratuluję zapłonu, i znałem tą osobę.
Odpisz
13 października 2014, 18:12
czyli?
Odpisz
14 października 2014, 11:08
Odpisałeś po 2 miesiącach - a znałem tą osobę która napisała.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 16:27
Zaw sze taj
jest -.- gunwo jedne.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 13:26
Zdradzę ci tajemnicę: można najpeirw zapisać dokument a potem dopiero wstawić obrazek. W razie czego potem wczytasz wcześniejszy zapis.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 13:41
@Dark_Dante: zdradzę ci tajemnicę... ctrl + z... nawet w pisaniu komentarzy to działa :D
Odpisz
11 sierpnia 2014, 12:51
"Spierd"?
Odpisz
11 sierpnia 2014, 13:04
@Nyroe: Tam po prawo jest jeszcze "olił się" Dokończ sobie
Odpisz
11 sierpnia 2014, 18:23
chodziło mi o "pierd" ale dobra..
Odpisz
8 sierpnia 2014, 22:48
jak chcesz przesunąć obrazek super-hiper-myszką z 666666666666DPI to tak jest
Odpisz
8 sierpnia 2014, 17:55
zawsze jest szansa, że wyskoczy jakiś błąd i koniec zabawy :l
Odpisz
8 sierpnia 2014, 17:38
A nie wystarczy ustawić opływania na optymalne i zakotwiczyć obrazek do strony (o ile MS Office oferuje takie możliwości, nie korzystam)?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:41
Dlatego lepiej do obrazków korzystać z Painta, któremu można ufać.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 17:33
Ale później i tak trzeba je wstawić do worda...
Odpisz
8 sierpnia 2014, 17:34
@Piotr99: Niestety tak.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 13:44
GIMP lepszy.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:48
Ale w GIMP-ie nie zapiszesz jako dokument tekstowy .-.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 13:50
@jakubnowak98: Oj tam .-.
Odpisz