Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jakubek0708

11 czerwca 2019, 07:36

@Konto usunięte: Sam usunal

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2018, 15:49

@Konto usunięte: Ironic

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 13:43

@KontoUsunięte: Jak to jest, że piszesz komentarz na koncie, które jest usunięte? .-.

Avatar kemot54

11 sierpnia 2014, 13:48

Napisał 8 sierpnia a potem (np.dzisiaj) usunął konto.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 14:37

@kemot54: Tylko że on ma konto usunięte od dłuższego czasu .-.

Avatar kemot54

11 sierpnia 2014, 14:55

To dziwne.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 16:50

ONA* i popieram

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 17:57

może to inny usunięty użytkownik? dużo osób usunęło sobie.. ...

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 18:03

Gratuluję zapłonu, i znałem tą osobę.

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 18:12

czyli?

Avatar
Konto usunięte

14 października 2014, 11:08

Odpisałeś po 2 miesiącach - a znałem tą osobę która napisała.

Avatar Soberker

11 sierpnia 2014, 16:27

Zaw sze taj
jest -.- gunwo jedne.

Avatar Dark_Dante

11 sierpnia 2014, 13:26

Zdradzę ci tajemnicę: można najpeirw zapisać dokument a potem dopiero wstawić obrazek. W razie czego potem wczytasz wcześniejszy zapis.

Avatar MaxiorPL

11 sierpnia 2014, 13:41

@Dark_Dante: zdradzę ci tajemnicę... ctrl + z... nawet w pisaniu komentarzy to działa :D

Avatar Nyroe

11 sierpnia 2014, 12:51

"Spierd"?

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 13:04

@Nyroe: Tam po prawo jest jeszcze "olił się" Dokończ sobie

Avatar Nyroe

11 sierpnia 2014, 18:23

chodziło mi o "pierd" ale dobra..

Avatar AlfonsoWizor

8 sierpnia 2014, 22:48

jak chcesz przesunąć obrazek super-hiper-myszką z 666666666666DPI to tak jest

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2014, 17:55

zawsze jest szansa, że wyskoczy jakiś błąd i koniec zabawy :l

Avatar Jejowicz

8 sierpnia 2014, 17:38

A nie wystarczy ustawić opływania na optymalne i zakotwiczyć obrazek do strony (o ile MS Office oferuje takie możliwości, nie korzystam)?

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2014, 16:41

Dlatego lepiej do obrazków korzystać z Painta, któremu można ufać.

Avatar Piotr99

8 sierpnia 2014, 17:33

Ale później i tak trzeba je wstawić do worda...

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2014, 17:34

@Piotr99: Niestety tak.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2014, 13:44

GIMP lepszy.

Avatar jakubnowak98

12 sierpnia 2014, 13:48

Ale w GIMP-ie nie zapiszesz jako dokument tekstowy .-.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2014, 13:50

@jakubnowak98: Oj tam .-.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

A, okej

Co za przypadek

To by wystarczyło

Niegrzeczny Oskarek

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka