Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Witciu

3 grudnia 2024, 21:38

Ja jakoś nie mogłem się uzależnić od szlugów. Paliłem dużo i z dnia na dzień po prostu przestałem bo już nie chciałem palić. Żadnych objawów odstawiennych, nie ciągnie mnie do palenia aż do dzisiaj. 1.5 roku bez kiepa

Avatar PiesAndaluzyjski

4 grudnia 2024, 00:20

@Witciu: mam podobnie, czasami kupuje sb paczke ale potem moge długo nie palić

Avatar Gopostal

Edytowano - 4 grudnia 2024, 02:00

@Witciu: Ja kupuję paczkę raz na około pół roku, w ogóle mnie nie ciągnie.
Gorzej z % mehh

Avatar Witciu

4 grudnia 2024, 13:29

@Gopostal: Ja z % nie mam problemu. Nie piję bo nie lubię i nie chcę

Avatar BaDinGa_Boy

5 grudnia 2024, 13:32

@Witciu: Ja akurat z innej beczki - czuję potrzebę palenia jakoby samego w sobie uczucia, ruchu i dymu, ale nie mam problemów, żeby odstawić nikotynę. Kilkanaście dni temu znalazłem substytut w papierosach 100% CBD i bardzo fajna sprawa, bo z 1/2 lub paczki dziennie spalę 3 konopne jarki i wszystko gra, a chęci na główny czynnik nikotynowy brak.

Avatar pvp17

5 grudnia 2024, 21:27

@BaDinGa_Boy: też tak mam że po prostu muszę się czymś zaciągać ale do nikotyny nigdy mnie nie ciągnęło więc zwykle jaram elektryki beznikotynowe.

Avatar BaDinGa_Boy

5 grudnia 2024, 21:33

@pvp17: mnie po e-petach często łapie jakiś paskudny kaszel i po prostu chyba ciężko mi się znosi inną temperaturę dymu, plus jak mam jakiegoś małego dziada w kieszeni to non-stop odruchowo się zaciągne, a mimo wszystko forma papierosa ma jakiś początek i koniec

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ronan
Dodane przez: Ronan

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Można, tylko trzeba wstawać rano

Były nóżki, nie ma nóżek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie są aż takie pyszne

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka