Rzeczywiście się nie zabił
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Deal życia
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2024, 21:32
Najpierw zobaczyłem Epsteina. Pomyślałem więc, że mem jest o Bydonie, albo jego synalku. Co prawda się myliłem, ale aż tak daleko od Epsteina nie są ci dwaj panowie
Odpisz
3 grudnia 2024, 20:31
Po Mandaloriana trzecim sezonie, że gorszy od tego Favreau byłby wątpię
Odpisz
3 grudnia 2024, 21:05
z tego co wiem Favreau nie miał pełnej kontroli nad produkcją, już od Boby Fetta reszta paczki z KK na czele robiła mu na złość realizując odrzucane przez niego pomysły (np design pojazdów używanych przez cyberpunkowe dzieciaki na Tatooine). Większą winę za jakość ostatnich produkcji SW ponosi Filoni, który dał już się poznać jako piesek feministek gardzący głosami krytyki.
Odpisz
3 grudnia 2024, 21:14
@niggiddu: że przy Andorze Filoni do powiedzenia nic nie miał chociaż dobrze
Odpisz
3 grudnia 2024, 20:06
Nigdy nie pytaj mężczyzny o zarobki, kobiety o wiek, i tego pana o cokolwiek związanego z wyspami
Odpisz