memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 grudnia 2024, 22:16
Nienawidzę ludzi którzy piszą "AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH" jestem w stanie tolerować osoby który piszą "hahahaha" ale to j...ne "A" na początku to już dla mnie za dużo
Odpisz
4 grudnia 2024, 13:24
Było sto lat temu
3 grudnia 2024, 16:57
Niby maniacy, ale wiesz za to że śmiech osoby po drugiej stronie jest autentyczny.
3 grudnia 2024, 21:14
@feniks100: no chyba że ktoś raz nagrał swój śmiech a potem za każdym razem wrzuca to samo nagranie
3 grudnia 2024, 23:05
@pvp17: No to wtedy nawet nie maniak, tylko psychopata/socjopata.
2 grudnia 2024, 20:28
było a poza tym aj robię
2 grudnia 2024, 16:44
Ludzie co piszą kek
2 grudnia 2024, 16:48
@Boberek00: to nie ludzie, to orkowie
2 grudnia 2024, 16:49
@IkarAviator: kek
2 grudnia 2024, 16:51
@Boberek00: kek w
2 grudnia 2024, 16:58
@IkarAviator: Kek
2 grudnia 2024, 16:56
Ludzie którzy nagrywają film na Youtube'a jak się śmieją i podają do niego link.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2024, 22:16
Nienawidzę ludzi którzy piszą "AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH" jestem w stanie tolerować osoby który piszą "hahahaha" ale to j...ne "A" na początku to już dla mnie za dużo
Odpisz
4 grudnia 2024, 13:24
Było sto lat temu
Odpisz
3 grudnia 2024, 16:57
Niby maniacy, ale wiesz za to że śmiech osoby po drugiej stronie jest autentyczny.
Odpisz
3 grudnia 2024, 21:14
@feniks100: no chyba że ktoś raz nagrał swój śmiech a potem za każdym razem wrzuca to samo nagranie
Odpisz
3 grudnia 2024, 23:05
@pvp17: No to wtedy nawet nie maniak, tylko psychopata/socjopata.
Odpisz
2 grudnia 2024, 20:28
było a poza tym aj robię
Odpisz
2 grudnia 2024, 16:44
Ludzie co piszą kek
Odpisz
2 grudnia 2024, 16:48
@Boberek00: to nie ludzie, to orkowie
Odpisz
2 grudnia 2024, 16:49
@IkarAviator: kek
Odpisz
2 grudnia 2024, 16:51
@Boberek00: kek w
Odpisz
2 grudnia 2024, 16:58
@IkarAviator: Kek
Odpisz
2 grudnia 2024, 16:56
Ludzie którzy nagrywają film na Youtube'a jak się śmieją i podają do niego link.
Odpisz
2 grudnia 2024, 16:49
Odpisz