Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie zadzieraj z bobrami
Phi!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2024, 18:21
jeśli zamiast słowo szkoła była praca to oczywiście że tak nawet dwie jeśli by było 2 tygodnie za nie XD
Odpisz
6 grudnia 2024, 18:35
@pvp17: Panie, kosa pod płuco to zwolnienie lekarskie na więcej niż miesiąc, a jak w pracy to hajsy w ciul wpadną
Odpisz
6 grudnia 2024, 19:23
@DHF1232: niby ta ale i tak ubezpieczenie wy..... cie w dupę, jak ja złamałem łopatkę z solidnym przemieszczeniem to dostałem 100 co i tak wywalczona była a jak skręciłem kostkę co trzeba było tylko unieruchomić i tyle bez nastawień to 300 zł a mój znajomy który jest ubezpieczony prywatnie dostał jak sobie też coś w bark zrobił około 40 tyś co to ma być niby
Odpisz
7 grudnia 2024, 05:18
@pvp17: mój kolega który niedawno sobie złamał ręke gdzieś w łokciu dostaje 100% wypłaty
Odpisz
7 grudnia 2024, 14:07
@Adix174: no rozumiem ale miałem na myśli odszkodowanie bardziej
Odpisz
7 grudnia 2024, 13:00
nie bo to boli ała
Odpisz
6 grudnia 2024, 23:49
Nie, bo i tak mam miesięczne praktyki do 20.12.2024
Odpisz
6 grudnia 2024, 22:48
Oczywiście że NEI
Odpisz
6 grudnia 2024, 18:02
nie
Odpisz
3 grudnia 2024, 13:49
no pewniaczkiem byku
Odpisz
3 grudnia 2024, 13:49
@Maslo_Jajeczne: Jesteś studentem, a nie uczniem!;!
Odpisz
3 grudnia 2024, 14:38
@rumcajschr: szkoła wyższa!!!
Odpisz
3 grudnia 2024, 14:22
Ależ ta inflacja szaleje
Kiedyś to byłby układ do końca życia a teraz tylko na tydzień
Odpisz
3 grudnia 2024, 14:21
Jezdze na wuzku
Odpisz
3 grudnia 2024, 14:21
@Kapitalistka_: widlowym
Odpisz
3 grudnia 2024, 14:01
A mam usprawiedliwione nieobecności i zwolnienie z tego co robimy przez ten tydzień czy muszę nadrabiać? Bo mi się tak trochę to średnio kalkuluje
Odpisz
3 grudnia 2024, 17:54
@CupOfWater: Nie napisano tu tego, ale ten dzień leżysz w szpitalu, więc masz usprawiedliwione, ale nadrabiać będzie trzeba
Odpisz
3 grudnia 2024, 13:57
Zależy
Odpisz
3 grudnia 2024, 13:56
Nie
Odpisz
3 grudnia 2024, 13:55
Odpisz
3 grudnia 2024, 13:53
Nie chodzę do szkoły, więc nie, choć trochę ta kosa kusi
Odpisz