Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pvp17

6 grudnia 2024, 18:21

jeśli zamiast słowo szkoła była praca to oczywiście że tak nawet dwie jeśli by było 2 tygodnie za nie XD

Avatar DHF1232

6 grudnia 2024, 18:35

@pvp17: Panie, kosa pod płuco to zwolnienie lekarskie na więcej niż miesiąc, a jak w pracy to hajsy w ciul wpadną

Avatar pvp17

6 grudnia 2024, 19:23

@DHF1232: niby ta ale i tak ubezpieczenie wy..... cie w dupę, jak ja złamałem łopatkę z solidnym przemieszczeniem to dostałem 100 co i tak wywalczona była a jak skręciłem kostkę co trzeba było tylko unieruchomić i tyle bez nastawień to 300 zł a mój znajomy który jest ubezpieczony prywatnie dostał jak sobie też coś w bark zrobił około 40 tyś co to ma być niby

Avatar Adix174

7 grudnia 2024, 05:18

@pvp17: mój kolega który niedawno sobie złamał ręke gdzieś w łokciu dostaje 100% wypłaty

Avatar pvp17

7 grudnia 2024, 14:07

@Adix174: no rozumiem ale miałem na myśli odszkodowanie bardziej

Avatar Kargon

7 grudnia 2024, 13:00

nie bo to boli ała

Avatar Moai2

6 grudnia 2024, 23:49

Nie, bo i tak mam miesięczne praktyki do 20.12.2024

Avatar Brzydkl

6 grudnia 2024, 22:48

Oczywiście że NEI

Avatar Elmario1234

6 grudnia 2024, 18:02

nie

Avatar Maslo_Jajeczne

3 grudnia 2024, 13:49

no pewniaczkiem byku

Avatar rumcajschr

3 grudnia 2024, 13:49

@Maslo_Jajeczne: Jesteś studentem, a nie uczniem!;!

Avatar Maslo_Jajeczne

3 grudnia 2024, 14:38

@rumcajschr: szkoła wyższa!!!

Avatar kreatywnylogin

3 grudnia 2024, 14:22

Ależ ta inflacja szaleje
Kiedyś to byłby układ do końca życia a teraz tylko na tydzień

Avatar Kapitalistka_

3 grudnia 2024, 14:21

Jezdze na wuzku

Avatar Kapitalistka_

3 grudnia 2024, 14:21

@Kapitalistka_: widlowym

Avatar CupOfWater

3 grudnia 2024, 14:01

A mam usprawiedliwione nieobecności i zwolnienie z tego co robimy przez ten tydzień czy muszę nadrabiać? Bo mi się tak trochę to średnio kalkuluje

Avatar Landark

3 grudnia 2024, 17:54

@CupOfWater: Nie napisano tu tego, ale ten dzień leżysz w szpitalu, więc masz usprawiedliwione, ale nadrabiać będzie trzeba

Avatar WujekFoliarz

3 grudnia 2024, 13:57

Zależy

Avatar Kj0603

3 grudnia 2024, 13:56

Nie

Avatar PonczekManiek

3 grudnia 2024, 13:55

Avatar IkarAviator

3 grudnia 2024, 13:53

Nie chodzę do szkoły, więc nie, choć trochę ta kosa kusi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar rumcajschr
Dodane przez: rumcajschr

To będzie bolało

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie zadzieraj z bobrami

Phi!

Można, tylko trzeba wstawać rano

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka