@Liya11qwq: czemu niby ? XD wy nie prowadzicie aut więc nawet jak łyknieci jesteście ale się zachowujecie jak ludzie to jaki niby problem że wypiliście ?
@pvp17: mysle ze obydwa na raz
naprswde, jestesmy w 2 tech a one sie potrafia zachowywac jak 2 podstawowki
naucxyciel wyjdzie na chwile a te sie drą, biegaja po klasie i skaczą po lawkach
@Liya11qwq: XD chodziłem do zawodówki więc też coś o tym wiem, u mnie to takie były że pierw nauczyciele je wkurzą potem ja jak to ja nie ukrywam nigdy co myślę o nauczycielach i mi przytakują i sie śmieją z nich a za godzine jak coś powiem złego o nauczycielach już biegną się poskrażyć XD
@pvp17: u mnie na pierwszym zebraniu, jeszcze we wrzesniu juz byly skargi na nauczyciela od matematyki bo nie pozwalal im sie drzec i rozwalac lekcji
nie dosc ze dopiero zaczal nas uczyc to jeszcze to jego pierwsza praca po studiach
ale i tak wspolczuje
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2024, 10:47
w przyszlym tygodniu mam wycieczke do wrocławia i mają nas podobno alkomatem sprawdzać xD
Odpisz
8 grudnia 2024, 02:08
@Liya11qwq: czemu niby ? XD wy nie prowadzicie aut więc nawet jak łyknieci jesteście ale się zachowujecie jak ludzie to jaki niby problem że wypiliście ?
Odpisz
11 grudnia 2024, 11:46
@pvp17: ogolnie to jednak nie testowali nas
ale laski z mojej klasy i tak zachowywaly sie jakby cos wziely
ale przynajmniej nowy ptasznik wpadl
Odpisz
11 grudnia 2024, 11:53
@Liya11qwq: a na codzień nie zachowują się jak by coś wzieły ? XD
Odpisz
11 grudnia 2024, 11:54
@pvp17: zalezy od dnia i lekcji, ale w sumie to tak
Odpisz
11 grudnia 2024, 11:59
@Liya11qwq: więc coś tam czuje że one albo stale są naj...*ne albo po prostu pier*dolniente
Odpisz
11 grudnia 2024, 12:00
@pvp17: mysle ze obydwa na raz
naprswde, jestesmy w 2 tech a one sie potrafia zachowywac jak 2 podstawowki
naucxyciel wyjdzie na chwile a te sie drą, biegaja po klasie i skaczą po lawkach
Odpisz
11 grudnia 2024, 12:05
@Liya11qwq: XD chodziłem do zawodówki więc też coś o tym wiem, u mnie to takie były że pierw nauczyciele je wkurzą potem ja jak to ja nie ukrywam nigdy co myślę o nauczycielach i mi przytakują i sie śmieją z nich a za godzine jak coś powiem złego o nauczycielach już biegną się poskrażyć XD
Odpisz
11 grudnia 2024, 12:08
@pvp17: u mnie na pierwszym zebraniu, jeszcze we wrzesniu juz byly skargi na nauczyciela od matematyki bo nie pozwalal im sie drzec i rozwalac lekcji
nie dosc ze dopiero zaczal nas uczyc to jeszcze to jego pierwsza praca po studiach
ale i tak wspolczuje
Odpisz
11 grudnia 2024, 12:16
@Liya11qwq: no skoro ktoś wybiera zawodów nauczyciela i jest ogarnienty w miarę to wie że nauczyciele zawsze mają przeje*bane
Odpisz
7 grudnia 2024, 09:30
George McRoyal posting
Odpisz
5 grudnia 2024, 10:35
*połowa mojej klasy
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2024, 23:04
Musi sie nawodnić
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2024, 23:02
Muszę się napić
Odpisz