Bo chcę... Najlepszym być... Jak nigdy dotąd nikt!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Nigdy na to nie wpadną
Za co ta premia
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2024, 20:14
tak z ciekawości ludzię robiący memy coś z tego wy macie ?
Odpisz
6 grudnia 2024, 21:14
@pvp17: Za każdego mema na jeja minuta krócej w kolejce na NFZ.
Odpisz
7 grudnia 2024, 01:33
@pvp17: satysfakcję z uśmiechu setek ludzi którzy dadzą strzałkę w górę.
Odpisz
7 grudnia 2024, 05:13
@pvp17: przyjemność ,niektórzy z dostarczania uśmiechów ,lewelowania, jest też chęć zaczęcia ciekawej dyskusji ,dlatego tak mnie boli gdy pod memem niema żadnych komentarzy
Odpisz
6 grudnia 2024, 20:54
W opcjach powinna być możliwość pokazywania memów ukrytych przez zbyt niską ocenę
Odpisz
5 grudnia 2024, 15:08
Powinienem być dumny, że pomogłem przy robieniu mema?
Odpisz
5 grudnia 2024, 22:14
@Dexter_Ward: tak, jak najbardziej
Odpisz
5 grudnia 2024, 13:29
zgadłem opa
Odpisz
5 grudnia 2024, 13:31
@nichiimishiari: w pogadajcu OP nawet prosił o ten szablon
Odpisz
5 grudnia 2024, 13:31
@Rebelian_Chaosu: dlatego to było takie łatwe
Odpisz
5 grudnia 2024, 13:33
@Rebelian_Chaosu: muszę sprecyzować.
To nie był pogadajec.
https://memy.jeja.pl/1012613,gugygy.html
Odpisz
5 grudnia 2024, 13:36
@JaJestemZWami: a no tak, dostałem atak amnezji i zapomniałem
Odpisz
5 grudnia 2024, 13:33
nieno, dobry jest
Odpisz