A co jak tak naprawdę tylko dzień przed wypłatą pracujesz na pieniądze a inne pracujesz za darmo, w końcu gdybyś pracował za pieniądze codziennie to byś je dostawał codziennie tylko że w mniejszej kwocie
@Hacjul: to iluzja i poprostu patrzą jak pracujesz w inne dni by na ostatni dzień odjąć ci kase na podstawie tych poprzednich dni (to jest żart jak coś)
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2024, 09:14
A co jak tak naprawdę tylko dzień przed wypłatą pracujesz na pieniądze a inne pracujesz za darmo, w końcu gdybyś pracował za pieniądze codziennie to byś je dostawał codziennie tylko że w mniejszej kwocie
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2024, 09:39
@Rebelian_Chaosu: ale wiesz że od liczby nieprzepracowanych w miesiącu dni może zależeć wysokość pensji na obecny miesiąc
Odpisz
9 grudnia 2024, 09:42
@Hacjul: to iluzja i poprostu patrzą jak pracujesz w inne dni by na ostatni dzień odjąć ci kase na podstawie tych poprzednich dni (to jest żart jak coś)
Odpisz
9 grudnia 2024, 16:16
@Rebelian_Chaosu: Przegadałam to ze swoim szefem
Powiedział, że w sumie to ma sens i od dzisiaj pracuje już tylko w darmowe dni
Odpisz