I po to ci do życia ten Pitagoras jest potrzebny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzykrotny T
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2024, 16:58
Znajdą się jakieś osoby co mają po 12 cm średnicy? Ta winda jest rzeczywiście za mała na taki odstęp.
Odpisz
13 grudnia 2024, 10:19
Po przekątnej wychodzi jakieś 1,75m.
Odpisz
9 grudnia 2024, 12:26
Jeszcze pandemię przeżywają czy co
Odpisz
9 grudnia 2024, 12:39
@Rebelian_Chaosu: Nierównomierne rozmieszczenie masy może doprowadzić do wypadku jeśli winda jest słabej jakości
Odpisz
9 grudnia 2024, 12:41
ale po to jest winda, jak ktoś nie może wnieść czegoś po schodach to używa windy bo wygodniej i prościej
Odpisz
9 grudnia 2024, 13:15
@Rebelian_Chaosu: Jeśli winda jest źle zrobiona to nie można jej używać do wnoszenia rzeczy. Oczywiście taka winda podlega regulacjom i należy pozwać kogokolwiek kto ją zatwierdził, ale wciąż źle zaprojektowana winda wymaga równego rozłożenia masy
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2024, 13:16
troche dziwne jest robienie windy która nie spełnia swojego zadania na 100% bo nawet osoby na wózku i jego opiekuna nie można razem zawieść
Odpisz
9 grudnia 2024, 13:37
@Rebelian_Chaosu: Cięcie kosztów i nieprzestrzeganie BHP, taka winda sama się z czasem rozpadnie
Odpisz
13 grudnia 2024, 09:45
chyba większa szansa jest że uderzy cię piorun niż winda spadnie
Odpisz
13 grudnia 2024, 08:20
Może po ukosie?
Odpisz
13 grudnia 2024, 08:57
@pan_patelnia: o to właśnie chodzi w Pitagorasie
Odpisz
9 grudnia 2024, 12:33
Gdzie śmieszne?
Odpisz
9 grudnia 2024, 13:45
@Konto_nieusuniete: pozostajesz jedynym człowiekiem na tej stronie
Odpisz
9 grudnia 2024, 13:52
Odejdź. Nie pozwolę, aby klubowicz się ze mną spoufalał
Odpisz
9 grudnia 2024, 21:08
@Konto_nieusuniete: nie będziesz stawiał oporu wiecznie. W końcu zobaczysz że jesteśmy jedynymi normalnymi ludźmi.
Odpisz
9 grudnia 2024, 21:09
Prędzej się zabije niż stoczę tak nisko
Odpisz
9 grudnia 2024, 12:50
W takim przypadku przekątna windy to będzie około 1,74m, więc jeśli ustawią się w rogach to jest szansa zachować ten odstęp (ale to muszą być serio chude osoby)
Odpisz
9 grudnia 2024, 13:06
@Drag_on: na żółtej kartce tam napisali
Odpisz
9 grudnia 2024, 17:04
@Rebelian_Chaosu: rzeczywiście, nie zauważyłem
Odpisz
9 grudnia 2024, 16:56
przekątna wynosi 1.56524758425 więc jeśli ktoś ma 3 cm grubości to da rade
Odpisz
9 grudnia 2024, 15:16
Twierdzenie Pitagorasa polecam
Odpisz