Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Fajnie że odpowiedzieli
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2025, 12:36
Chyba to netto
Odpisz
10 grudnia 2024, 22:58
BHP: istnieje
Lidl(jak zakładam):
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:01
@Rebelian_Chaosu: To nie są plakietki z Lidla, jakieś Netto czy inne Kauflandy.
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:03
@zx2001: raczej nigdy sie nie dowiemy ale zakładam że to lidl bo najbardziej go przypomina z sklepów w mojej okolicy
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:04
@Rebelian_Chaosu: To biedronka
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:06
@Rebelian_Chaosu: Żaden Lidl nie ma tak opisanych cen produktu, wszystko jest tam zamknięte i nie wystają kawałki papieru z ramek.
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:06
@Konto_nieusuniete: dobra cicho bo przyjdzie Zdicho
A po za tym to już nawet nie zmienię
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:07
@Rebelian_Chaosu: BHP. Bezpieczeństwo hamuje prace
Odpisz
11 grudnia 2024, 19:36
@Diefant: fuck.
Napisałem to samo zanim zobaczyłem ten komentarz i teraz zostanę oskarżony o plagiat
Odpisz
11 grudnia 2024, 22:23
@zx2001: nie wystają kawałki papieru bo lidl ma elektroniczne cenówki - przyjrzyj się kiedyś, sam jak to zobaczyłem to byłem zdziwiony XDD
Odpisz
13 grudnia 2024, 01:05
@zx2001: Podobno w Lidlu ceny są wyświetlane na takich mini ekranikach :)
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2024, 17:10
A ginta... - Biedra z Biłgoraja
Odpisz
12 grudnia 2024, 13:34
jest jeszcze opcja żeby po prostu szybko wspiąć się na do i przez tą dziurę przejść
Odpisz
11 grudnia 2024, 21:01
Ach, tak... Klasyczna Biedronka...
Odpisz
11 grudnia 2024, 19:35
BHP
Bezpieczeństwo Hamuje Pracę
Odpisz
11 grudnia 2024, 19:09
byłoby śmieszniej jakby tam były parówki
zagryzali wódke dynamitem bo mysleli ze to parowki
Odpisz
11 grudnia 2024, 18:42
Typowy Lidl
Odpisz
11 grudnia 2024, 13:39
Odpisz
11 grudnia 2024, 09:54
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2024, 22:55
Moje ostatnie momenty spędzę na piciu koli i jedzeniu kabanosów śmierć idealna
Odpisz
11 grudnia 2024, 06:37
@Jajco2115: zwróć uwagę że jesteś koło lodówki. Może się jescze jakiś ser znajdzie i będziesz miał prawie cały obiad
Odpisz
11 grudnia 2024, 00:14
Logo potwora
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:11
Watermark.
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:38
@starmagedon: Gdzie?
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:56
@zx2001: Lewy bok.
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:57
@starmagedon: Myślałem to po prostu jakiś tag twórcy zdjęcia, a nie strona internetowa 💀
Odpisz
10 grudnia 2024, 23:46
W razie pożaru
Kabanosy i Cola na przecenie
(1 + 1 w cenie 2)
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2024, 23:05
Jedzcie i pijcie oraz zgińcie z tego wszyscy.
Odpisz