Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2014, 10:17
Kto to widział sprawny tv wywalac?
Odpisz
11 sierpnia 2014, 10:53
@Karso21Respawn: może lepszy kupili i ten chcieli wywalić
Odpisz
11 sierpnia 2014, 10:54
@newekiXD: To zamiast bednym oddac to wywalają?
Odpisz
11 sierpnia 2014, 11:07
@Karso21Respawn: kto bogatemu zabroni
u mnie lepsze i nowe kupuje się dopiero jak stare się zepsuje
Odpisz
11 sierpnia 2014, 11:09
@bylejakbylegdzie: U mnie też.
Odpisz
11 sierpnia 2014, 12:05
@newekiXD: 42cale sobie walnęli :D
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:01
Maaaaaaało. 52 to jest coś :)
Odpisz
11 sierpnia 2014, 15:23
@Frost_: Ale ten 42 to tylko do sypialni...
Odpisz
13 sierpnia 2014, 13:32
@Karso21Respawn: A na co biednym telewizor bez kolbki?
Odpisz
24 maja 2017, 11:27
@diablo_piekla: Dzieci w afryce zjadłyby ten telewizor, ps pisze 2 lata po dodaniu mema. Dalej masz ten telewizor i podkladke dla gamerow ?
Odpisz
24 maja 2017, 12:08
No właśnie, co to za książka?
Odpisz
24 maja 2017, 17:21
@Szoko: Nie, już nie.
Odpisz
24 maja 2017, 17:21
@diablo_piekla: "Rejestr systemu windows vista". Po takim czasie ciągle pamiętam XD
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:54
O co ku*wa chodzi?
Odpisz
14 sierpnia 2014, 00:04
@Mnich1: podbijam pytanie ;-;
Odpisz
19 stycznia 2015, 15:40
@Mnich1: Przypuszczam, że ten "telewizor" był tak naprawdę monitorem o rozdzielczości 16:9 w porównaniu do 4:3. No wiesz, darmowy sprzęt od ojczulka z tej epoki.
Odpisz
19 stycznia 2015, 15:46
@janfon: No to super. Ale kogo to ku*wa obchodzi?
Odpisz
19 stycznia 2015, 16:05
@Mnich1: No nie wiem, ty tutaj jesteś, ja tutaj jestem, cała reszta tutaj jest. Jakoś wszystkich to obchodzi.
Odpisz
19 stycznia 2015, 22:02
@janfon: No nie wydaję mi się co najmniej dwie osoby to nie interesuje bo mnie popierają.
Odpisz
20 stycznia 2015, 15:42
@Mnich1: A reszta? No właśnie, nawet ja nie mogę ich policzyć.
Odpisz
14 sierpnia 2014, 15:29
Tak teraz twój Input lag daje wrażenie 2 krotnie większego pingu w grach :P
Odpisz
14 sierpnia 2014, 23:41
@barto1997: Nie, mam bardzo dobrą kartę graficzną, przy tamtym monitorze tylko się marnowała...
Odpisz
16 sierpnia 2014, 16:28
Co ma karta graficzna do ogromnego opóźnienia generowanego przez telewizor w porównaniu do nawet starych monitorów CRT ?
Odpisz
17 sierpnia 2014, 00:27
@barto1997: dużo....
Odpisz
17 sierpnia 2014, 08:52
Bardzo dużo :) dokładnie nic ;)
Odpisz
18 sierpnia 2014, 00:26
@barto1997: Bardzo dużo. Gdybyś znał się na informatyce to byś wiedział... Ale konkretnie - Moja karta graficzna ma dokładnie takie samo kodowanie obrazu jakie jest najbardziej efektywnie odbierane przez TV....
Odpisz
18 sierpnia 2014, 13:06
O czym ty w ogóle gadasz ? -_-
Opóźnienie wejścia (input lag, efekt opóźnienia) – zjawisko występujące w niektórych typach ekranów LCD, polegający na opóźnieniu wyświetlanego obrazu w stosunku do czasu sygnału sterującego obrazem. Opóźnienie sięga 65 ms, co odpowiada około 3-4 klatkom obrazu wyświetlanego z częstotliwością 65 Hz.
I nie ma kompletnie nic wspólnego z kartą graficzną która też musi być zaje*ista skoro siedzi na niej win XP...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 13:09
@barto1997: W dodatku ten telewizor ma pewnie podobną rozdzielczość o tego monitora (FullHD to raczej nie jest) więc i tak na jedno wychodzi,możesz mieć nawet i 40 cali a karta graficzna cały będzie pracować tak samo jak przy monitorze 15 calowym z tą samą rozdzielczością.
Odpisz
19 sierpnia 2014, 21:38
@barto1997: Nie mam zamiaru się z tobą kłócić... W sumie mógłbym ci przyznać rację, ale wtedy oboje będziemy w błędzie...
Odpisz
13 sierpnia 2014, 17:07
U nas te kwadraciaki w szkole są... Masakra ;p
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:25
@ola11: Akurat monitory 4:3 są najlepsze, bo najwięcej na nich zmieścisz, są idealne jak ktoś korzysta z kilku programów na raz ;p
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:54
@Neronixu: Możliwe, nie znam się... Chociaż wątpię, że z tego powodu są u mnie w szkole - raczej dlatego, że pewnie były tańsze :D Kto by tam myślał o tym, ile się zmieści na monitorze szkolnym.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 19:37
@Neronixu: Jak musisz wlepiać w to gały przez cholerne 5-8 godzin dziennie to nigdy nie powiesz że TO jest najlepsze! Może i "pojemnościowo" są dobre (tylko w niektórych sytuacjach) ale to tyle. Są małe, przestarzałe i oczy bolą jak ch*****!!!
Odpisz
14 sierpnia 2014, 08:23
@KaterinaAlexandrev: Nie znam się, nie orientuję, ja mam 4 letni (tzn. wyprodukowany około 2010 roku) monitor 4:3 około 20" i nie siedzę przed komputerem nawet 2 godziny dziennie.
Odpisz
14 sierpnia 2014, 22:40
@Neronixu: Nowsze może są lepsze, ale jeśli chodzi o takie jak na zdjęciu... porażka. Zwłaszcza jak jesteś zmuszony niszczyć sobie przy tym oczy :/
Odpisz
14 sierpnia 2014, 23:39
@KaterinaAlexandrev: Mam w nim czujnik światła, dostosowuje się do otoczenia i oczy tak nie bolą...
Odpisz
15 sierpnia 2014, 00:14
To się nazywa "technologia" coś czego brakuje starym monitorom z mojej kochanej szkoły, gdzie muszę odbębniać po kilka godzin przy kompach... Czasem jest jeszcze gorzej bo w niektórych salach są jeszcze CRT. "Technikum" oparte głownie na mechatronice i INFORMATYCE. Tsa...
Odpisz
15 sierpnia 2014, 17:58
@KaterinaAlexandrev: Wiem jak to się nazywa... Ale, jeśli bardzo chcesz, możesz mi jeszcze przedstawić etymologię tego słowa...
Odpisz
15 sierpnia 2014, 22:23
Mnie chodziło tylko o to, że twój monitor jest nowy, a ten przedstawiony na zdjęciu, omawiany jest przestarzały i po prostu do dupy :)
Odpisz
15 sierpnia 2014, 23:53
@KaterinaAlexandrev: Aha, ok, myślałem, że próbujesz mnie obrazić... Przepraszam.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:04
Oj tam, oj tam :)
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:00
Gamer'ska podkładka pod myszkę.
Odpisz
14 sierpnia 2014, 22:07
Dzięki, książka: "Rejestr systemu Windows Vista"
Odpisz
13 sierpnia 2014, 13:21
To było do przewidzenia:P
Odpisz
13 sierpnia 2014, 13:13
Miałem taki monitor jak na pierwszym obrazku :D Bodajże 20,5/21,5 cala miał :D
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2014, 12:04
@bylejakbylegdzie: moi rodzice są ostatnio "za bogaci" i wymieniają praktycznie wszystko w domu, a stare rzeczy oddają mi na nowe mieszkanie "żebym nie musiał wszystkiego sam kupować".
Odpisz