Pamiętam tę gierkę. O mój Boże, jak ja to pamiętam. Kiedy jeszcze z siostrą byliśmy dzieciakami z jednym komputerem, często graliśmy w gry Flash tej serii, ale wtedy jeszcze mieliśmy jakąś taką dziwną klawiaturę, która nie mogła na raz obsłużyć więcej niż trzech klawiszy, przez co w tej grze nie mogliśmy na raz ruszać się i skakać oboje. Ile skuch zaliczyliśmy w tej grze przez to ograniczenie...
Nostalgia mocna, ale współcześnie bym nie zagrał. Za dużo wymaganych precyzyjnych skoków.
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2024, 22:16
Mam Atak Nostalgi
Odpisz
21 grudnia 2024, 22:46
Pamiętam tę gierkę. O mój Boże, jak ja to pamiętam. Kiedy jeszcze z siostrą byliśmy dzieciakami z jednym komputerem, często graliśmy w gry Flash tej serii, ale wtedy jeszcze mieliśmy jakąś taką dziwną klawiaturę, która nie mogła na raz obsłużyć więcej niż trzech klawiszy, przez co w tej grze nie mogliśmy na raz ruszać się i skakać oboje. Ile skuch zaliczyliśmy w tej grze przez to ograniczenie...
Nostalgia mocna, ale współcześnie bym nie zagrał. Za dużo wymaganych precyzyjnych skoków.
Odpisz
21 grudnia 2024, 19:03
Spoko, ale teraz ja będe ogniem bo nie będe grać dziewczyną
Odpisz
17 grudnia 2024, 09:13
Byłem przeklęty przez każdego kim w to grałem, gdyż zawsze kazali mi grać wodą
Czasami miałem tego dość i chciałem zrobić to osobie z którą grałem
Odpisz
17 grudnia 2024, 09:53
@Rebelian_Chaosu:
Odpisz
17 grudnia 2024, 15:25
@Rebelian_Chaosu: paradoks bo teraz faceci wybierają postacie zeńskie zwłaszcza kiedy są widoczne na ekranie
Odpisz
21 grudnia 2024, 11:56
@Rebelian_Chaosu: moja siostra zawsze biła się żeby być wodą
Odpisz
21 grudnia 2024, 12:14
@Kj0603: niekoniecznie
Odpisz
21 grudnia 2024, 12:08
zawsze miałem problem z skakaniem przez te bajora
Odpisz