A nawet nie mieszkam w Australii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Albo dla osób w spektrum
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2024, 15:19
Lepszy wąż niż jakieś tentacle
Odpisz
18 grudnia 2024, 13:35
Ty się śmiejesz ale jak byłem mały to mówili w telewizji że ktoś znalazł węża w kiblu bo kanalizacją przyszedł, chyba w Warszawie
Przez długi czas upewniałem się czy w kiblu nie ma węża
Odpisz
18 grudnia 2024, 14:56
@CupOfWater: Rel tylko u mnie kiedyś z kibla szczur wyszedł...
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2024, 02:50
@CupOfWater: no bez kitu. Gdyby nie to, że też zobaczyłam to wtedy w telewizji to bym nigdy nie miała takiego lęku xdd
Odpisz
19 grudnia 2024, 16:41
I dlatego sra się do paczkomatu
Odpisz
19 grudnia 2024, 20:40
@UgandaJestWielka69: Na tory
Odpisz
19 grudnia 2024, 18:59
Czyżby powstała potrzeba na kuwety dla ludzi?
Odpisz
19 grudnia 2024, 17:38
Tak, ja też się boję na myśl i życiu w Australii
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2024, 16:20
No i teraz mam traumę do końca życia. Już nigdy nie skorzystam z toalety
Odpisz
19 grudnia 2024, 17:35
@Maslo_: powiesz jak ci idzie to postanowiłem
Odpisz
19 grudnia 2024, 17:22
A potem cię znajdą z obsraną dupą i będą się brzydzili dotknąć
Odpisz
18 grudnia 2024, 13:15
za to z kibla może wyjść szczur
Odpisz
19 grudnia 2024, 16:33
@CzerwonyPoniacz: albo głowa
Odpisz
19 grudnia 2024, 16:31
Skibidi węże?
Odpisz
19 grudnia 2024, 16:09
Przecież to wąż zbożowy, nawet w Europie nie występuje na dziko
Odpisz
18 grudnia 2024, 14:57
Ja mam z pająkiem co pod deską chodzi. Bo 7 lat temu taki filmik widziałem.
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2024, 13:30
Nie wiem czemu ale jak byłem mały to bardziej myślałem że z kibla może wyjść krab
Odpisz