Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Adix174

20 grudnia 2024, 15:19

Lepszy wąż niż jakieś tentacle

Avatar CupOfWater

18 grudnia 2024, 13:35

Ty się śmiejesz ale jak byłem mały to mówili w telewizji że ktoś znalazł węża w kiblu bo kanalizacją przyszedł, chyba w Warszawie
Przez długi czas upewniałem się czy w kiblu nie ma węża

Avatar Dyzer

18 grudnia 2024, 14:56

@CupOfWater: Rel tylko u mnie kiedyś z kibla szczur wyszedł...

Avatar Lisedra

Edytowano - 20 grudnia 2024, 02:50

@CupOfWater: no bez kitu. Gdyby nie to, że też zobaczyłam to wtedy w telewizji to bym nigdy nie miała takiego lęku xdd

Avatar UgandaJestWielka69

19 grudnia 2024, 16:41

I dlatego sra się do paczkomatu

Avatar Chinska_podrobka

19 grudnia 2024, 20:40

Avatar Katrina2712

19 grudnia 2024, 18:59

Czyżby powstała potrzeba na kuwety dla ludzi?

Avatar Mijak

19 grudnia 2024, 17:38

Tak, ja też się boję na myśl i życiu w Australii

Avatar Maslo_

Edytowano - 19 grudnia 2024, 16:20

No i teraz mam traumę do końca życia. Już nigdy nie skorzystam z toalety

Avatar Fricher

19 grudnia 2024, 17:35

@Maslo_: powiesz jak ci idzie to postanowiłem

Avatar Anantashesha

19 grudnia 2024, 17:22

A potem cię znajdą z obsraną dupą i będą się brzydzili dotknąć

Avatar CzerwonyPoniacz

18 grudnia 2024, 13:15

za to z kibla może wyjść szczur

Avatar Drag_on

19 grudnia 2024, 16:33

@CzerwonyPoniacz: albo głowa

Avatar erykhim44

19 grudnia 2024, 16:31

Skibidi węże?

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2024, 16:09

Przecież to wąż zbożowy, nawet w Europie nie występuje na dziko

Avatar Jadeja

18 grudnia 2024, 14:57

Ja mam z pająkiem co pod deską chodzi. Bo 7 lat temu taki filmik widziałem.

Avatar Hacjul

Edytowano - 18 grudnia 2024, 13:30

Nie wiem czemu ale jak byłem mały to bardziej myślałem że z kibla może wyjść krab

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar niggiddu
Dodane przez: niggiddu

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Totalnie

Były nóżki, nie ma nóżek

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Albo dla osób w spektrum

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka