@AlMalina: Tak wgl to są jedyni Polacy którzy przed kamerami rozmawiali z rosyjskimi żołnierzami i politykami. A najlepsze jest to że nawet sekcja komentarzy nie była zawalona obelgami, zj*bami i trollami internetowymi. Nikomu to nie przeszkadzało
Trochę szkoda że wyjechali od razu do Mongolii zamiast zwiedzić po Norylsku ogromne jezioro Bajkał.
@AlMalina: jak odpowiednio pilnujesz publiki i nie robisz sobą nic co by ją wkurzyło (w sensie że np zachowujesz się specyficznie) to nie ma szamba. trudne, wiadomo, ale nie niemożliwe
@AlMalina: A tak z twojego doświadczenia to bardziej rosjanie czy polacy bardziej obrzucają drugą stronę g0wnem? Bo mi się wydaje że polacy bardziej, a w rosji bardziej tylko oligarchowie ale wsm nie wiem.
@Vodka_Drinker: Jedni i drudzy potrafią ale najwięcej potrafią Polacy szczególnie jak większość nadal głosuje na POPiS który nas rozkrada nasz kraj i robi z nim co tylko mu się podoba. A syndrom ekstremalnie patriotycznych rosjanów jest taki że cokolwiek się stanie w ich kraju to nadal powiedzą że ich kraj jest przepiękny lub nawet najlepszy choć część z nich zmieniła zdanie odkąd popularność zyskał Aleksiej Nawalny ale niestety elektorat Nawalnego też potrafi być zje**ny. Oczywiście nie każdy z nich ale część chce zniszczenia Rosji sankcjami albo głoszą frazesy typu "Rosja bezprawnie anektowała Krym". Niektórzy z nich nawet nie ukrywają swojego idiotyzmu i trzymają flagi biało niebiesko białe które rzekomo oznaczają "wolną Rosję" XD. Przecież ta flaga nie ma czegokolwiek wspólnego z Rosją, wygląda jak np. kawałek flagi Finlandii . I wgl to z tą flagą pozuje też Michaił Chodorkowski a on wiele razy zdefraudował pieniądze z Gazpromu także to jest ta jedna z kilku rosyjskich opozycji XD.
A wgl to o Chodorkowskim mogłabym powiedzieć wiele np. o tym jak jego współpracownik wynajął polskich patusów którzy zaatakowali dwie osoby z fundacji antykorupcyjnej Aleksiaja Nawalnego. Podobno mieli zostać przemyceni do Rosji. Ten Chodorkowski który był i jest oligarchą to on literalnie walczy o swoją pozycję gdy rządy Władimira Putina pójdą do historii.
Tak poza tym jakie to śmieszne że opozycja organizuje jakieś marsze w Berlinie na które rząd rosyjski ma kompletnie wyje**ne i po jakiego grzyba pakują się w to politycy Aleksieja Nawalnego? Dobrze wiedzą że rosyjskie władze nawet nie będą wiedziały o tym przemarszu no i jeszcze chciało im się kłócić z politykami Chodorkowskiego XD.
Jak widać u Rosjan podobnie jak u nas tyle że my mamy zdecydowanie gorzej gdyż Rosjanie mogli zaufać opozycji a my nie mamy komu. Z resztą ludzie ślepo w 1990 roku zagłosowali na Lecha Wałęsę którego widzimy co jeszcze teraz odpie***la a Solidarność zniszczyła nasze fabryki w tym stocznię w Gdańsku.
Z drugiej strony martwi mnie że dużo Rosjan popiera Chodorkowskiego. Przecież on z Bierezowskim i Gusińskim rozkradali państwowe pieniądze. Zdecydowanie wolę popierać i popieram Julię Nawalną mimo że ona wiedzę o geopolityce ma małą
@AlMalina: to dzięki za doinformowanie o tej całej opozycji biało niebiesko białej bo tylko zobaczyłem i od razu miałem wуjеbane bo myślałem że w przeciwieństwie do solidarności to się rozwalą jak tylko policja wyjdzie na ulice.
@Vodka_Drinker: Spoko. Tak btw to czerwień w rosyjskiej fladze oznacza czystą krew i odwagę. Zupełnie tak samo jak w naszej polskiej fladze. A jeśli dobrze rozumiem to oznacza że opozycjoniści którzy propagują tę flagę bez czerwonego koloru to chcą z Rosji wymazać odwagę. Aż strach pomyśleć co się może stać z Rosją jeśli będą nią rządzić. Już chyba wolę nawet KPFR od tego.
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2024, 00:59
Większość tu wali ściany tekstu, a ja zadam jedno proste pytanie: jaką wódkę tam piją?
Odpisz
23 grudnia 2024, 01:41
@Pietrek360: to oni piją wóde ? XD
Odpisz
23 grudnia 2024, 12:38
@pvp17: miasto jest polsko rosyjskie. Jak mieliby nie pić?
Odpisz
23 grudnia 2024, 13:22
@Pietrek360: ale też coś chińskie w chinach nie piją
Odpisz
23 grudnia 2024, 13:26
@pvp17: nie myśl tyle bo cię zjedzą krokodyle
Odpisz
23 grudnia 2024, 13:53
@Pietrek360: cicho bo przyjdzie zdzicho
Odpisz
23 grudnia 2024, 14:35
@pvp17: szach mat
Odpisz
23 grudnia 2024, 15:22
@Pietrek360: nie zesraj się
Odpisz
22 grudnia 2024, 16:12
Musi tam być wieczna wojna, nie zazdroszczę.
Odpisz
20 grudnia 2024, 17:43
Polska będzie aż po ural
Odpisz
21 grudnia 2024, 09:58
@Wolfram: polska będzie aż po ural a ludzie będą wydalać się na dworze
Odpisz
20 grudnia 2024, 16:48
Szanuję za Planetę Abstrakcję
Odpisz
20 grudnia 2024, 16:58
@AlMalina: Tak wgl to są jedyni Polacy którzy przed kamerami rozmawiali z rosyjskimi żołnierzami i politykami. A najlepsze jest to że nawet sekcja komentarzy nie była zawalona obelgami, zj*bami i trollami internetowymi. Nikomu to nie przeszkadzało
Trochę szkoda że wyjechali od razu do Mongolii zamiast zwiedzić po Norylsku ogromne jezioro Bajkał.
Odpisz
20 grudnia 2024, 17:25
@AlMalina: jak odpowiednio pilnujesz publiki i nie robisz sobą nic co by ją wkurzyło (w sensie że np zachowujesz się specyficznie) to nie ma szamba. trudne, wiadomo, ale nie niemożliwe
Odpisz
21 grudnia 2024, 10:01
@AlMalina: A tak z twojego doświadczenia to bardziej rosjanie czy polacy bardziej obrzucają drugą stronę g0wnem? Bo mi się wydaje że polacy bardziej, a w rosji bardziej tylko oligarchowie ale wsm nie wiem.
Odpisz
21 grudnia 2024, 11:28
@Vodka_Drinker: Jedni i drudzy potrafią ale najwięcej potrafią Polacy szczególnie jak większość nadal głosuje na POPiS który nas rozkrada nasz kraj i robi z nim co tylko mu się podoba. A syndrom ekstremalnie patriotycznych rosjanów jest taki że cokolwiek się stanie w ich kraju to nadal powiedzą że ich kraj jest przepiękny lub nawet najlepszy choć część z nich zmieniła zdanie odkąd popularność zyskał Aleksiej Nawalny ale niestety elektorat Nawalnego też potrafi być zje**ny. Oczywiście nie każdy z nich ale część chce zniszczenia Rosji sankcjami albo głoszą frazesy typu "Rosja bezprawnie anektowała Krym". Niektórzy z nich nawet nie ukrywają swojego idiotyzmu i trzymają flagi biało niebiesko białe które rzekomo oznaczają "wolną Rosję" XD. Przecież ta flaga nie ma czegokolwiek wspólnego z Rosją, wygląda jak np. kawałek flagi Finlandii . I wgl to z tą flagą pozuje też Michaił Chodorkowski a on wiele razy zdefraudował pieniądze z Gazpromu także to jest ta jedna z kilku rosyjskich opozycji XD.
A wgl to o Chodorkowskim mogłabym powiedzieć wiele np. o tym jak jego współpracownik wynajął polskich patusów którzy zaatakowali dwie osoby z fundacji antykorupcyjnej Aleksiaja Nawalnego. Podobno mieli zostać przemyceni do Rosji. Ten Chodorkowski który był i jest oligarchą to on literalnie walczy o swoją pozycję gdy rządy Władimira Putina pójdą do historii.
Tak poza tym jakie to śmieszne że opozycja organizuje jakieś marsze w Berlinie na które rząd rosyjski ma kompletnie wyje**ne i po jakiego grzyba pakują się w to politycy Aleksieja Nawalnego? Dobrze wiedzą że rosyjskie władze nawet nie będą wiedziały o tym przemarszu no i jeszcze chciało im się kłócić z politykami Chodorkowskiego XD.
Jak widać u Rosjan podobnie jak u nas tyle że my mamy zdecydowanie gorzej gdyż Rosjanie mogli zaufać opozycji a my nie mamy komu. Z resztą ludzie ślepo w 1990 roku zagłosowali na Lecha Wałęsę którego widzimy co jeszcze teraz odpie***la a Solidarność zniszczyła nasze fabryki w tym stocznię w Gdańsku.
Z drugiej strony martwi mnie że dużo Rosjan popiera Chodorkowskiego. Przecież on z Bierezowskim i Gusińskim rozkradali państwowe pieniądze. Zdecydowanie wolę popierać i popieram Julię Nawalną mimo że ona wiedzę o geopolityce ma małą
Odpisz
21 grudnia 2024, 12:15
@AlMalina: to dzięki za doinformowanie o tej całej opozycji biało niebiesko białej bo tylko zobaczyłem i od razu miałem wуjеbane bo myślałem że w przeciwieństwie do solidarności to się rozwalą jak tylko policja wyjdzie na ulice.
Odpisz
21 grudnia 2024, 13:17
@Vodka_Drinker: Spoko. Tak btw to czerwień w rosyjskiej fladze oznacza czystą krew i odwagę. Zupełnie tak samo jak w naszej polskiej fladze. A jeśli dobrze rozumiem to oznacza że opozycjoniści którzy propagują tę flagę bez czerwonego koloru to chcą z Rosji wymazać odwagę. Aż strach pomyśleć co się może stać z Rosją jeśli będą nią rządzić. Już chyba wolę nawet KPFR od tego.
Odpisz