Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignisus

27 grudnia 2024, 19:58

Gdyby był śnieg, to by było miło

Avatar Adix174

30 grudnia 2024, 22:30

@Ignisus: też mi bardzo miło gdy muszę machać łopatą po ciężkiej pracy koło 15 bo go znowu naj...ło i oczywiście chodzić po zgniecionym śliskim białym a w zasadzie biało-brązowym gównie

Avatar Ignisus

30 grudnia 2024, 22:33

@Adix174: nikt nie chce by śniegu był metr, tylko chociaż się minimalnie biało zrobiło, bo to zdecydowanie potrafi być okropne

Avatar Adix174

30 grudnia 2024, 22:37

@Ignisus: ta odrobina topi się gdy tylko słońce wyjdzie za chmur ,już kilka razy miałem u siebie takie spontaniczne opady , i rzadko zostawało do następnego dnia (dla mnie to i tak lepiej było bo miałem egzamin na prawko)

Avatar Chinska_podrobka

30 grudnia 2024, 20:36

Nie rel
Nie ma śniegu

Avatar SWINIA_

27 grudnia 2024, 20:37

Czemu nie możemy być w średniowieczu i wstawać w zimę dopiero jak wstanie słońce a nie bo zegarek tak mówi

Avatar Grewest

28 grudnia 2024, 07:48

@SWINIA_: Ludzie powszechnie krytykują czas zimowy, a on jest krokiem w tym kierunku

Avatar Katrina2712

28 grudnia 2024, 13:08

@Grewest: no nie. Dalej jak wstajesz jest ciemno. Kiedyś pracowało się według słońca, teraz według cyferek na zegarku

Avatar Grewest

28 grudnia 2024, 17:32

@Katrina2712: To takie uproszczenie z mojej strony. Czas letni sprawia że "dłużej jest ciemno z rana" więc więcej ludzi wstaje w nocy. Czas zimowy trochę to poprawia, a i tak jest za to krytykowany bo "szybciej się ciemno robi". System w którym robiło by jasno w grudniu o godzinie 5-6, był by jeszcze mocniej krytykowany xd

Chociaż pewnie poprawił by zdrowie psychiczne.

W ramach ciekawostki dodam że kiedyś czas zimowy trwał od końca września do końca marca.

Avatar Katrina2712

30 grudnia 2024, 14:22

@Grewest: uważam czy czas letni czy zimowy to i tak się cieszmy że nie mamy wielu stref czasowych w kraju xd

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2024, 20:56

creepy ahh zima 💀💀💀

Avatar Pietrek360

27 grudnia 2024, 19:25

Co tu robi Impresyw?

Avatar Swiszczygiella

23 grudnia 2024, 10:08

Dobre tyle jak jest śnieg, a nie listopadopodobna plucha i nic nie widać

Avatar Pietrek360

27 grudnia 2024, 19:25

@Swiszczygiella: ale umie śnieg był tylko w listopadzie

Avatar DHF1232

27 grudnia 2024, 19:00

I NIE MA TYCH SK*RWYSYŃSKICH OWADÓW!!!

Avatar Liechtensteinball

27 grudnia 2024, 18:10

I mi się to podoba. Cisza, spokój.

Avatar Pekaj

Edytowano - 23 grudnia 2024, 13:05

Żeby jeszcze śnieg był. U mnie dalej jest jak w listopadzie

Avatar BlackMorbius61

23 grudnia 2024, 11:59

też jest git

Avatar ptasznik5

23 grudnia 2024, 09:58

I jest to piękne

Avatar Konto_nieusuniete

23 grudnia 2024, 11:33

@ptasznik5: Dosłownie nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Adix174
Dodane przez: Adix174

Nie są aż takie pyszne

Co za przypadek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ostry ten sędzia

Pozdrawiam świetliki

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka