@Ignisus: też mi bardzo miło gdy muszę machać łopatą po ciężkiej pracy koło 15 bo go znowu naj...ło i oczywiście chodzić po zgniecionym śliskim białym a w zasadzie biało-brązowym gównie
@Ignisus: ta odrobina topi się gdy tylko słońce wyjdzie za chmur ,już kilka razy miałem u siebie takie spontaniczne opady , i rzadko zostawało do następnego dnia (dla mnie to i tak lepiej było bo miałem egzamin na prawko)
@Katrina2712: To takie uproszczenie z mojej strony. Czas letni sprawia że "dłużej jest ciemno z rana" więc więcej ludzi wstaje w nocy. Czas zimowy trochę to poprawia, a i tak jest za to krytykowany bo "szybciej się ciemno robi". System w którym robiło by jasno w grudniu o godzinie 5-6, był by jeszcze mocniej krytykowany xd
Chociaż pewnie poprawił by zdrowie psychiczne.
W ramach ciekawostki dodam że kiedyś czas zimowy trwał od końca września do końca marca.
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2024, 19:58
Gdyby był śnieg, to by było miło
Odpisz
30 grudnia 2024, 22:30
@Ignisus: też mi bardzo miło gdy muszę machać łopatą po ciężkiej pracy koło 15 bo go znowu naj...ło i oczywiście chodzić po zgniecionym śliskim białym a w zasadzie biało-brązowym gównie
Odpisz
30 grudnia 2024, 22:33
@Adix174: nikt nie chce by śniegu był metr, tylko chociaż się minimalnie biało zrobiło, bo to zdecydowanie potrafi być okropne
Odpisz
30 grudnia 2024, 22:37
@Ignisus: ta odrobina topi się gdy tylko słońce wyjdzie za chmur ,już kilka razy miałem u siebie takie spontaniczne opady , i rzadko zostawało do następnego dnia (dla mnie to i tak lepiej było bo miałem egzamin na prawko)
Odpisz
30 grudnia 2024, 20:36
Nie rel
Nie ma śniegu
Odpisz
27 grudnia 2024, 20:37
Czemu nie możemy być w średniowieczu i wstawać w zimę dopiero jak wstanie słońce a nie bo zegarek tak mówi
Odpisz
28 grudnia 2024, 07:48
@SWINIA_: Ludzie powszechnie krytykują czas zimowy, a on jest krokiem w tym kierunku
Odpisz
28 grudnia 2024, 13:08
@Grewest: no nie. Dalej jak wstajesz jest ciemno. Kiedyś pracowało się według słońca, teraz według cyferek na zegarku
Odpisz
28 grudnia 2024, 17:32
@Katrina2712: To takie uproszczenie z mojej strony. Czas letni sprawia że "dłużej jest ciemno z rana" więc więcej ludzi wstaje w nocy. Czas zimowy trochę to poprawia, a i tak jest za to krytykowany bo "szybciej się ciemno robi". System w którym robiło by jasno w grudniu o godzinie 5-6, był by jeszcze mocniej krytykowany xd
Chociaż pewnie poprawił by zdrowie psychiczne.
W ramach ciekawostki dodam że kiedyś czas zimowy trwał od końca września do końca marca.
Odpisz
30 grudnia 2024, 14:22
@Grewest: uważam czy czas letni czy zimowy to i tak się cieszmy że nie mamy wielu stref czasowych w kraju xd
Odpisz
27 grudnia 2024, 20:56
creepy ahh zima 💀💀💀
Odpisz
27 grudnia 2024, 19:25
Co tu robi Impresyw?
Odpisz
23 grudnia 2024, 10:08
Dobre tyle jak jest śnieg, a nie listopadopodobna plucha i nic nie widać
Odpisz
27 grudnia 2024, 19:25
@Swiszczygiella: ale umie śnieg był tylko w listopadzie
Odpisz
27 grudnia 2024, 19:00
I NIE MA TYCH SK*RWYSYŃSKICH OWADÓW!!!
Odpisz
27 grudnia 2024, 18:10
I mi się to podoba. Cisza, spokój.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2024, 13:05
Żeby jeszcze śnieg był. U mnie dalej jest jak w listopadzie
Odpisz
23 grudnia 2024, 11:59
też jest git
Odpisz
23 grudnia 2024, 09:58
I jest to piękne
Odpisz
23 grudnia 2024, 11:33
@ptasznik5: Dosłownie nie
Odpisz