Zawszę warto mówić: "dziękuję" bądź "proszę"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tacy sami, a ściana między nami
No to posłuchane
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2025, 00:43
Ja się zastanawiam czy zdecydują się mnie oszczędzić,postrzelić czy zrobić ze mnie horror ponad ludzkie rozumowanie
Odpisz
29 grudnia 2024, 23:02
i cie zabijają i wkładają twój mózg do robota by cię włączyć do armii za szacunek jaki im dałeś
Odpisz
29 grudnia 2024, 23:09
@Nikodem8378: coś mi to przypomina
Odpisz
31 grudnia 2024, 11:00
@Nikodem8378: Tak trochę jak w scorn (chyba tak to było), tam bodajże był człowiek/ istota połączona z maszyną, męczyła się w ciul, najlepszym rozwiązaniem było zabicie tej istoty, aby nie cierpiała, bo to było qwa nie ludzkie takie, bleh
Odpisz
29 grudnia 2024, 22:58
Pamiętajcie jejakowianinanie, warto mówić dzień dobry, przepraszam, proszę, dziękuję i do widzenia
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2024, 08:25
pamiętaj jejaku młody zawsze wlewaj kwas do wody.
Odpisz
31 grudnia 2024, 10:50
@Elmario1234: pamiętaj jejaku młody
Nie dziel przez zero
Odpisz
30 grudnia 2024, 01:53
mam nadzieje ze w przyszlosci będą s#x cyborgi :D
Odpisz
30 grudnia 2024, 15:01
@jasiek2013: takie słowa przynoszą niesławę na stronie tej
Odpisz
1 stycznia 2025, 00:38
@jasiek2013: mam nadzieje że w przyszłości będzie ta jedna postać na moim profilowym
A sex Cyborgom podziekuje
Odpisz
30 grudnia 2024, 00:59
Nie wiem czemu ale też odpowiadam czatu gpt dziękuje
Odpisz