Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Vodka_Drinker

31 grudnia 2024, 08:33

Jak to mieć doła na zimę? Bo ja się na zimę czuję weselej, doła to mam jak po 17 w lato słońce w rуj świeci.

Avatar BencV

Edytowano - 31 grudnia 2024, 10:55

@Vodka_Drinker: mam tak samo, wieczory to jest moja ulubiona pora dnia, a zimą wieczory trwają prawie cały dzień.

Avatar Michalina2024

1 stycznia 2025, 23:12

@Vodka_Drinker: +1 nie cierpię lata, jesień i zimę kocham. Jak tylko zobaczę słońce to coś mi się w środku dzieje...

Avatar Jadeja

2 stycznia 2025, 06:51

@Vodka_Drinker: ze wstawaniem rano jest bardziej problem zimą

Avatar Vodka_Drinker

17 kwietnia 2025, 12:42

@Jadeja: ja w zimę to umiem się o 5:40 bez budzika zerwać, a w lato umiem do 11 spać

Avatar syrenka_ladacznica

3 stycznia 2025, 01:17

A noce krótsze

Avatar Agateex

2 stycznia 2025, 20:01

zmiana czasu na letni i wszystkie moje problemy znikają

Avatar Tuhrajut

2 stycznia 2025, 06:59

Wolę jak dni są krótsze. Szybciej zdxchne ☺🫡

Avatar Katrina2712

2 stycznia 2025, 06:28

Nie rozumiem. Depresja mnie nigdy nie opuści :")

Avatar welpa44

2 stycznia 2025, 03:22

Rel

Avatar Gaiaphage

1 stycznia 2025, 21:22

Przecież teraz będzie jeszcze zimnej.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2025, 21:43

@Gaiaphage: właśnie, może w końcu będzie jakiś śnieg w większych ilościach, a nie tylko to błoto.

Avatar szimio

1 stycznia 2025, 21:09

Fajnie macie skoro wam przechodzi

Avatar Anantashesha

1 stycznia 2025, 20:30

Tu nie ma w sumie żadnej ironii, tak to działa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Totalnie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Frustrujące

To będzie bolało

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka