Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
To będzie bolało
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2024, 08:33
Jak to mieć doła na zimę? Bo ja się na zimę czuję weselej, doła to mam jak po 17 w lato słońce w rуj świeci.
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2024, 10:55
@Vodka_Drinker: mam tak samo, wieczory to jest moja ulubiona pora dnia, a zimą wieczory trwają prawie cały dzień.
Odpisz
1 stycznia 2025, 23:12
@Vodka_Drinker: +1 nie cierpię lata, jesień i zimę kocham. Jak tylko zobaczę słońce to coś mi się w środku dzieje...
Odpisz
2 stycznia 2025, 06:51
@Vodka_Drinker: ze wstawaniem rano jest bardziej problem zimą
Odpisz
17 kwietnia 2025, 12:42
@Jadeja: ja w zimę to umiem się o 5:40 bez budzika zerwać, a w lato umiem do 11 spać
Odpisz
3 stycznia 2025, 01:17
A noce krótsze
Odpisz
2 stycznia 2025, 20:01
zmiana czasu na letni i wszystkie moje problemy znikają
Odpisz
2 stycznia 2025, 06:59
Wolę jak dni są krótsze. Szybciej zdxchne ☺🫡
Odpisz
2 stycznia 2025, 06:28
Nie rozumiem. Depresja mnie nigdy nie opuści :")
Odpisz
2 stycznia 2025, 03:22
Rel
Odpisz
1 stycznia 2025, 21:22
Przecież teraz będzie jeszcze zimnej.
Odpisz
1 stycznia 2025, 21:43
@Gaiaphage: właśnie, może w końcu będzie jakiś śnieg w większych ilościach, a nie tylko to błoto.
Odpisz
1 stycznia 2025, 21:09
Fajnie macie skoro wam przechodzi
Odpisz
1 stycznia 2025, 20:30
Tu nie ma w sumie żadnej ironii, tak to działa.
Odpisz